چگونه می توان عکس پروفایل واتس اپ را بدون برش قرار داد

سعید ناصریآگوست 25, 20203min0

مجموعه: ترفندهای اینترنتی

عکس پروفایل واتس اپ

WhatsApp به ما امکان استفاده از تصاویر غیر از مربع را نمی دهد. به همین دلیل است که بسیاری از افراد در اینترنت چگونگی تنظیم تصویر پروفایل واتس اپ را بدون برداشتن در اینترنت جستجو می کنند. اکثر تصاویر ما مستطیل شکل هستند که امکان استفاده در واتساپ وجود ندارد و اگر کسی سعی در استفاده از آن داشته باشد ، ابتدا تصویر شما را برش می دهد. چه اشتباهی در تغییر اندازه عکس شما وجود دارد؟ در حقیقت ، از قسمت بالا و سمت تصویر شما بریده می شود. بنابراین ، ما می خواهیم راه حل "چگونگی قرار دادن تصویر پروفایل واتس اپ بدون برش" را به شما آموزش دهیم. تمام آنچه شما نیاز دارید یک برنامه ساده است که به طور رایگان در Google Play در دسترس است. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در زیر بخوانید.

در این راهنما به شما یاد می دهیم که چگونه تصویر کامل واتساپ را بدون برش تنظیم کنید. امیدوارم این مقاله برای شما مفید باشد.

نحوه تنظیم پروفایل واتس اپ بدون برش:

تمام آنچه شما نیاز دارید برنامه هایی مانند No Crop یا SquareDroid است که بدون هیچ هزینه ای برای تمام گوشی های اندرویدی موجود است. با استفاده از این برنامه ها می توانید هر تصویری را به هر شکلی به یک مربع تبدیل کنید. به طوری که می توان آن را به راحتی در تصویر پروفایل واتساپ بدون برداشت استفاده کرد.

تمام مراحل زیر را بخوانید و آنها را در دستگاه خود اعمال کنید.

1] ابتدا باید برنامه No Crop را از Google Play بارگیری کنید.

2] پس از بارگیری ، صبر کنید تا در دستگاه شما نصب شود و مراحل نصب را باز کنید.

3] بر روی دکمه گالری کلیک کنید و عکسی را که می خواهید انتخاب کنید.

تصویر نمایه WhatsApp را تنظیم کنید

4] درست پس از انتخاب تصویر از گالری ، به طور خودکار تصویر شما به شکل مربعی تبدیل می شود.

عکس برای پروفایل واتس اپ

5] بدین ترتیب است که می توانید با استفاده از No Crop هر عکس را به یک مربع تبدیل کنید ، اما اگر نمی خواهید منطقه Blur را ببینید ، می توانید بر روی دکمه "Square" در مرکز کلیک کرده و آن را حذف کنید.

بدون نیاز به برش ، عکس پروفایل را وارد کنید

6] اکنون زمان آن است که تصویر خود را در گالری ذخیره کنیم. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بر روی دکمه در بالا سمت راست کلیک کرده و ذخیره را تأیید کنید.

نرم افزار تنظیم پروفایل واتس اپ

به نظر شما این ساده ترین راه برای تنظیم پروفایل واتس اپ بدون برش نیست؟ فکر می کنم جواب شما بله است خوب ، برنامه دیگری پیدا کردم که همین کار را انجام می دهد. می توانید روش دوم را امتحان کنید:

مرحله 1: اول از همه ، باید برنامه ای به نام SquareDroid: Full Photo / No Crop را بر روی گوشی اندرویدی خود بارگیری کنید.

عکسهای واتس اپ را بدون برش درج کنید

مرحله 2: پس از بارگیری برنامه ، مدتی صبر کنید تا مراحل نصب کامل شود. پس از نصب ، برنامه را در دستگاه خود باز کنید.

مرحله 3: بعد از باز کردن برنامه ، می توانید 4 گزینه را در صفحه مشاهده کنید ، بنابراین بر روی "انتخاب یک عکس" کلیک کنید و عکس خود را از گالری خود انتخاب کنید.

نمایه واتس اپ بدون برش

مرحله چهارم: اکنون ، آن را به طور خودکار عکس خود را در یک مربع شکل می دهد بدون کاهش اندازه اصلی و برش ، بنابراین شما نباید در مورد آن نگران باشید.

مرحله 5: در آخر کافیست روی نماد "ذخیره" در سمت راست بالای صفحه کلیک کرده و عکس شما را در گالری ذخیره می کند. کیفیت تصویر را هنگام ذخیره عکس خود تنظیم کنید تا رنگ آن مبهم نباشد.

بدون نیاز به برش ، عکس پروفایل را وارد کنید

مرحله ششم: اکنون برنامه واتساپ خود را باز کنید ، به تنظیمات >> عکس پروفایل >> ویرایش کنید و تصویر ذخیره شده را از گالری انتخاب کنید.

عکسهای واتس اپ را بدون برش درج کنید

عکس شما با موفقیت در WhatsApp تنظیم شد.

عکس پروفایل واتس اپ بدون برش

مجموعه: دپارتمان رایانه و اینترنت

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

2 × دو =