GlobalData تا سال 2024 رشد 137٪ در بازار پوشیدنی را گزارش کرده است

سعید ناصریآگوست 14, 20201min0

براساس برآوردهای یک شرکت تحقیقاتی ، بازار وسایل پوشیدنی به دلیل اهمیت بیشتر مردم در موضوع بهداشت در زمان تاج ، در چهار سال آینده 137٪ رشد خواهد کرد.

شرکت تحقیقاتی GlobalData می گوید بازار اسباب بازی های پوشیدنی در سال 2019 نزدیک به 27 میلیارد دلار ارزش دارد و پیش بینی می شود تا سال 2024 به 64 میلیارد دلار برسد. دلایل این رشد قابل توجه اهمیت روز افزون مردم به مسئله بهداشت از جمله ردیابی بیماری است. تماس ، پیش بینی علائم و نظارت بر بیماران.

طبق گفته این شرکت ، بازار ساعت هوشمند که یکی از مهمترین بخشهای بازار اسباب بازی های پوشیدنی است ، در زمان کورونا رو به کاهش است ، اما پیش بینی می شود که از سال 2021 به بعد شروع به بازیابی کند. این شرکت می گوید ظهور ویروس Corona باعث افزایش چشمگیر آگاهی عمومی از وسایل پوشیدنی و استفاده از آنها شده است ، اما Covid-19 صادرات ساعت های هوشمند را در سال جاری کاهش می دهد.

طبق گفته GlobalData ، صادرات ساعت های هوشمند امسال به دلیل مشکلات زنجیره تامین و تعطیلی کارخانه ، 9 درصد کمتر از سال 2019 خواهد بود. علاوه بر این ، فروش ساعت های هوشمند به دلیل کاهش قدرت خرید مردم در سال 2020 ، 10 درصد کاهش می یابد.

GlobalData می گوید اکثر مصرف کنندگان تمایلی به خرید ساعت مچی هوشمند ندارند ، زیرا بیشتر ویژگی های ابزار و تجهیزات در تلفن های هوشمند یافت می شود. اما پیش بینی می شود فروش ساعت های هوشمند در سال های آینده افزایش یابد.

به گفته این شرکت ، توسعه اسباب بازی های پوشیدنی و اضافه شدن توانایی های پزشکی به آنها باعث شده است که مراکز درمانی از آنها برای معاینه ، درمان ، نظارت و پیشگیری از بیماری استفاده کنند. مزایایی از جمله امکان سفارشی سازی ، امکان تشخیص زود هنگام بیماری ، نظارت بر بیمار بدون مراجعه به بیمارستان ، کمک به بیماران در استفاده به موقع و منظم از داروها و کاهش هزینه های درمانی ، باعث افزایش ارزش اسباب بازی های پوشیدنی شده است.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

یازده + بیست =