سامسونگ نقض امنیتی را که منجر به افشای برخی از کاربران شده است ، تایید کرده است & # 39؛ اطلاعات

سعید ناصریآگوست 14, 20201min0

هفته گذشته سامسونگ تست داخلی را در مورد سرویس های خود انجام داد که منجر به افشای اطلاعات برخی از کاربران شد و کره ای ها هم اکنون این نقص را پذیرفته اند. هفته گذشته برخی از کاربران اکوسیستم تلفن سامسونگ با یک پیام اطلاع رسانی عجیب روبرو شدند که فقط متن "1" را به نمایش می گذارد. شرکت تابعه انگلستان سامسونگ و ایالات متحده به این نقص واکنش نشان داده و آن را نتیجه آزمایش داخلی خواندند. آنها در حساب توییتر خود نوشتند:

به تازگی ، یک پیام اطلاع رسانی "Find My Mobile 1" به طور ناخواسته برای برخی از کاربران Galaxy طی یک آزمایش داخلی ارسال شد. این پیام روی دستگاه شما تأثیر نمی گذارد. ما از کاربران برای این مشکل عذرخواهی می کنیم.

مقالات مرتبط:

نمایش پیام عجیب تنها مشکلی که در هفته گذشته برای کاربران Galaxy وجود نداشت ، بود. در همین زمان ، برخی از کاربران اعلام کردند که می توانند سایر کاربران را مشاهده کنند & # 39؛ اطلاعات اطلاعاتی مانند چهار رقم آخر کارت اعتباری و نام و آدرس سایر کاربران هنگام ورود به سیستم برای دیگران قابل مشاهده بود.

سخنگوی سامسونگ در پاسخ به این مسئله به ثبت نام گفت:

یک مشکل فنی به تعداد کمی از کاربران امکان مشاهده سایر کاربران را داده است & # 39؛ اطلاعات به محض اینکه از این حادثه مطلع شدیم ، دسترسی به این سرویس را مسدود کردیم تا مسئله برطرف شود. اطلاعات تکمیلی به زودی برای کاربران آسیب دیده ارسال می شود.

در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از ترک پست چه خواهد کرد. البته رابطه بین افشای اطلاعات کاربر و تست های داخلی سامسونگ را می توان به طور کلی تأیید کرد. از طرف دیگر ، هنوز هیچ اطلاعاتی درباره کاربران آسیب دیده در دست نیست و عبارت "معدود" بلندگو سامسونگ مبهم به نظر می رسد. منظورت از درصد کمی از کاربران سامسونگ یا تعداد کمی از کاربران است؟

آخرین اخبار سامسونگ درباره نقض امنیتی اخیر ، هرگونه ارتباط بین آنها را انکار می کند و آن را موقت و اتفاقی می داند. کره ای ها همچنین اظهار داشتند که تعداد کاربران آسیب دیده کم است ، در 150 نفر ، که حاکی از شیوع نه چندان گسترده نقض امنیتی است.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

شانزده − سیزده =