دانلود فیلم آموزش امنیتی CASP

سعید ناصریآگوست 13, 20201min0

پس از ارائه دوره های مقدماتی شبکه ، شرکت Comptia تصمیم گرفت دوره های تخصصی خود را به بازار ارائه دهد که می توان آن را دوره تخصصی آموزش امنیت CASP نامید. این یک دوره معتبر برای یادگیری مهارت ها و دانش پیشرفته در زمینه امنیت است.

CASP + تنها گواهینامه مبتنی بر عملکرد برای کارمندان (نه مدیران) در سطح پیشرفته امنیت سایبر است. از طرف دیگر مدیران امنیت سایبری به شناسایی سیاست های امنیت سایبری و چارچوب هایی که در این زمینه کاربرد دارند کمک می کنند و متخصصان CASP نحوه اجرای راهکارهای سیاست امنیت سایبری و استفاده از چارچوب ها را تعیین می کنند. .

درباره امتحان

گواهینامه CASP + سطح پیشرفته صلاحیت مدیریت ریسک را تأیید می کند. داوطلبان موفق این گواهینامه دانش لازم را در زمینه امنیت سایبر کسب می کنند که در زیر ارائه می شود:

دامنه امنیت سازمانی به مفاهیم ، تکنیکها و الزامات ساختاری و کاربردی گسترش می یابد. تأکید بر تحلیل ریسک با تفسیر جریان داده و پیش بینی نیازهای سایبر برای دستیابی به اهداف تجاری است. قابلیت های نرم افزار از ادغام فناوری های ابری و مجازی سازی در یک ساختار تجاری پشتیبانی می کند. اجرای تکنیک های رمزنگاری مانند رمزنگاری و رمزگذاری دستگاه تلفن همراه

CASP + با ISO 17024 مطابقت دارد و طبق دستورالعمل 8140 / 8570.01-M توسط US DOD تأیید می شود. تنظیم کننده ها و دولت ها مجوزهای ANSI را رعایت می کنند ، زیرا اعتماد و اطمینان به خروجی یک برنامه معتبر را می دهند. بیش از یک میلیون و سیصد هزار امتحان COMPTIA ISO / ANSI از تاریخ 1 ژانویه 2011 برگزار شده است

رمز عبور فایل: www.geekboy.pro

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

چهار + سیزده =