Google به دنبال رقیق کردن Flash در Chrome است

سعید ناصریجولای 30, 20201min0

در فروم تحت عنوان "From Intention to Implement: HTML5 by Default" ، توسعه دهندگان Google اعلام كرده اند كه قصد دارند ويژگي جديدي را به هسته Chrome اضافه كنند كه مي تواند بازپرداخت پيش فرض محتواي فلش را غير فعال كند و در صورت امكان از HTML5 به جاي Flash استفاده كند. خواهد بود.

انتظار می رود این ویژگی در نسخه ای از هسته کروم موجود باشد که در سه ماهه آخر سال 2016 منتشر خواهد شد. مرورگر Chrome مبتنی بر این هسته است.

آنتونی لافورگ ، مدیر فنی گوگل و "39" گفت: "اگر سایتی بتواند ویدئوی HTML5 را پخش کند ، این تغییر باعث می شود HTML5 بجای فلاش تبدیل شود." ما به نصب Flash Player در Chrome ادامه خواهیم داد و اگر سایتی واقعاً به Flash احتیاج داشته باشد ، پیامی در بالای صفحه ظاهر می شود که به افراد امکان می دهد فلش را برای سایت انتخاب کنند یا خیر. این تغییر بازتابی از بلوغ HTML5 و توانایی آن در ارائه تجربه عالی کاربر است. "Flash قبلاً برای پخش فیلم ضروری بود ، اما امروزه ، در بسیاری موارد ، HTML5 تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهد ، سریعتر بار می رود و انرژی کمتری مصرف می کند."

البته برای اینکه به طور مداوم به کاربر هشدار داده نشود ، ده وب سایت انتخاب می شود که بصورت پیش فرض از Flash استفاده می کنند.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

یک × دو =

Powered by mihanseo