افزونه های همگام سازی. برنامه جدید مایکروسافت برای مرورگر Edge

سعید ناصریجولای 21, 20201min0

یکی از مهمترین ویژگی هایی که مایکروسافت باید به مرورگر Edge اضافه کند ، اضافه شدن ویژگی Sync Extensions به Edge است که آزمایش کنندگان Canary Project در حال آزمایش آن هستند.

این ویژگی به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به اعمال چندین تنظیمات در چندین دستگاه هنگام استفاده از مرورگر Edge مبتنی بر Chrome (یا Chredge) ، این تنظیمات را به صورت یکپارچه در تمام دستگاه های خود همگام سازی کنند.

طبق اطلاعات منتشر شده در صفحه نقشه راه مایکروسافت ، امکان همگام سازی افزونه ها در مرورگر Chredge به مدت 14 هفته در لیست برنامه های تیم توسعه دهنده این مرورگر قرار داشت و قرار بود در ماه فوریه برای نسخه نهایی منتشر شود.

همگام سازی افزونه ها در Edge به مدت چهارده هفته در فهرست مرورگرهای تیم توسعهدهنده امکان پذیر است

از میان ویژگی های موجود ، امکان مشاهده فایل های PDF در مرورگر جدید Edge در لیست کارهای انجام شده قرار دارد.

در لیست ویژگی هایی که در این ماه منتشر می شود ، امکانات بیشتری وجود دارد ، از جمله رفع مشکلات همزمان با همگام سازی بوک مارک های مرورگر ، امکان تنظیم تصویر مورد نظر به عنوان پس زمینه برگه های جدید و بهبود عملکرد برای استفاده همزمان از چندین کاربر.

برخی از ویژگی ها ، مانند همگام سازی تاریخچه مرورگر با یکدیگر ، همچنین در لیست ویژگی هایی قرار دارند که قرار است تابستان آینده به Chredge اضافه شوند.

برای سایر ویژگی های برنامه های قبل از این لیست ، تاریخ انتشار خاصی تعیین نشده است. این موارد شامل انتشار Edge برای سیستم عامل لینوکس ، خواندن فایلهای PDF ، امکان ذخیره انتخابی کوکی های مرتبط با وب سایت های مورد نظر هنگام حذف اطلاعات مرورگر هنگام بسته شدن ، و امکان اضافه کردن کلیدهای همزمانی به نوار وظیفه مرورگر در آینده نزدیک. بود.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

یک + 10 =