عواقب بحران Corona؛ آی بی ام هزاران کارمند را اخراج می کند

سعید ناصریجولای 10, 20201min0

بحران ویروس Corona تقریبا هیچ سهمی در بازار باقی نگذاشته است ، و IBM & 39 کارمندان دومینو اخراج کارمندان رسیده است.

تاکنون بیشترین خسارات ناشی از تصادف Quaid-19 در مشاغل خدماتی مانند Uber دیده شده است که مستقیماً با کاربران سر و کار دارند. با تضعیف این شرکت ها ، اکنون نوبت شرکت هایی مانند IBM است که بیشتر مشغول ارائه خدمات به مشتریان شرکت ها هستند.

IBM و HPE ، یکی از بزرگترین شرکتهای فناوری جهان ، گفته اند که برای کاهش هزینه های عملیاتی ناچارند دستمزدها را کاهش داده و نیروی کار را تعدیل کنند. IBM قبل از بحران کرونا وضعیت خوبی نداشت. اروین کریشنا پس از به دست گرفتن این شرکت در ماه گذشته ، بیشتر روی محاسبات ابری و سرویس های هوش مصنوعی تمرکز کرده و تمایلی به گسترش به سایر بخش های تجارت ندارد.

اروین کریشنا

این شرکت تعداد دقیق پرسنل مورد تنظیم را مشخص نکرد ، اما وال استریت ژورنال و بلومبرگ از اخراج هزاران کارمند در کالیفرنیا ، نیویورک ، کارولینای شمالی ، میسوری و پنسیلوانیا خبر دادند. IBM قول داده است با در نظر گرفتن بسته پشتیبانی ، بیمه درمانی را در طی 12 ماه آینده پرداخت کند.

HPE یا Hewlett Packard همچنین اعلام کرده اند که برنامه هایی را برای کاهش هزینه ها از جمله کاهش 25 درصدی دستمزدها اعلام کرده اند. این شرکت همچنین به کارمندان خود این امکان را می دهد که در صورت وجود شرایط ، از راه دور کار کنند و به جای حضور در این شرکت ، به توییتر و فیس بوک بروند. اگرچه در گذشته شایعاتی مبنی بر پایین آمدن HPE وجود داشته است ، مدیران سکوت کرده اند و تنها راه های ممکن دیگر برای کاهش هزینه ها را ذکر کرده اند.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

هشت − هفت =