تاریخ انتشار تلگرام بلاکچین (تن) و ارز گرم مشخص شده است

سعید ناصریژوئن 20, 20201min0

بلاک چین تلگرام Blockchain

روزنامه آمریکایی The New York Times تاریخ انتشار تلگرام بلاکچین و ارز را فاش کرد. تلگرام blockchain چینی همان چیزی است که ما ایرانی ها منتظر آن هستیم و آن را به عنوان تلگرام فیلتر نشده نیز می شناسند. آقای دورف و تیمش چندین سال است که روی این موضوع کار می کنند.
براساس اطلاعات تأیید نشده از چند سرمایه گذار در ارز تلگرام ، انتظار می رود این اتفاق در چند ماه آینده رخ دهد. پیش از این ، خبرهایی مبنی بر تهیه بلوک تلگرام چین یا TON در قالب بتا خصوصی (BETA CLOSED) از افراد خاصی گزارش شده بود.
پیش بینی می شود نسخه عمومی رمز عبور تلگرام به زودی انجام شود و همه 300 میلیون کاربر تلگرام قادر به خرید و فروش ارز باشند. طبق سایر cryptocur ارزها ، سرعت انتقال GRAM بسیار زیاد است. خود را در والت گرام نجات دهید.
آقای دورف مجبور است کد ارزی خود را قبل از 31 اکتبر 2019 و همچنین تلگرام بلاکچین صادر کند ، در غیر این صورت وی مجبور به بازگشت وجوه جمع آوری شده از سرمایه گذاران است. و تمام درآمدی که از این طریق حاصل شده است از بین می رود ، با این حال انتظار می رود این اتفاق نیفتد و به زودی شاهد تغییرات عظیمی در تلگرام خواهیم بود.
پیش از این ، تلگرام توانست از طریق Gram 1.7 میلیارد دلار درآمد کسب کند ، که این مقدار قابل توجهی بود و از آن برای گسترش اکوسیستم های تلگرام و TON استفاده می شد.
Telegram یک برنامه چت است که در سال 2013 رسماً منتشر شد و از آن زمان تاکنون توانسته بسیاری از کاربران را به خود جلب کند ، امنیت ، حفظ حریم خصوصی و سرعت بالا نقاط قوت این برنامه گپ است. تلگرام در دو نسخه ، Telegram Web و Telegram Client موجود است. این برنامه در بین کاربران روسی و ایرانی بسیار محبوب است ، بنابراین در هر دو کشور فیلتر می شود.

چقدر این مقاله را دوست دارید؟

(شماره: 0 رای متوسط: 0)

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

چهارده + هفت =

Powered by mihanseo