این هواپیمای بدون سرنشین نظامی با موفقیت از یک بالگرد مورد آزمایش قرار گرفت

سعید ناصریژوئن 20, 20201min0

برای نخستین بار ، ارتش آمریكا یك پهپاد موفق را از طریق هلیكوپتر پرتاب كرده است. این هواپیماهای بدون سرنشین با توانایی فیلمبرداری و از بین بردن اهداف ، میدان دید خلبان و 39 را توسعه داده و مانورپذیری بالگرد را بهبود می بخشند.

در این تست یک هلیکوپتر Black Hawk Yuch-60 به جای مهمات معمول به پهپاد Ultimate 600 مجهز شده است. این هواپیمای بدون سرنشین پس از شلیک ، بالهای خود را باز کرد و همزمان با ارسال یک فیلم زنده ، تحت فرمان خدمه هلیکوپتر پرواز کرد.

Ultius یک هواپیمای بدون سرنشین مبتنی بر پروانه است که توانایی حمل سلاح هایی را دارد که می توان به صورت دستی کنترل و یا از پیش برنامه ریزی کرد. در ویدئویی که توسط بل طراحی شده است برای نشان دادن چگونگی طراحی این مانور ، ما شاهد چندین هواپیمای آلتوس هستیم که سیستم دفاع موشکی اس-400 روسیه و روسیه را هدف قرار داده اند.

هدف از پرتاب هلیکوپتر توسط هلیکوپتر فیلمبرداری از مناطق اطراف و ارسال آن به صورت مستقیم به خدمه هلی کوپتر است. در این حالت ، خدمه بدون نیاز به نزدیک شدن به پایگاههای دشمن می توانند هدف را شناسایی کنند و توسط همان هواپیماهای بدون سرنشین هدف قرار گیرند. در حقیقت ، این سیستم که با نام ALE یا "Throwing Air" نیز شناخته می شود ، یک پهپاد تمام عیار است.

برخلاف هواپیما ، پرتاب هواپیمای بدون سرنشین از هلیکوپتر به دلیل دو باد قوی ناشی از تیغه ها و حرکت رو به جلو بسیار دشوار است ، بنابراین باید محاسبه های دقیقی در مورد زمان باز شدن بال ها انجام شود و سیستم پیشرانش شروع شود. اگرچه ALE به دلیل برد محدود و قدرت مخرب قادر به جایگزینی موشک های قدرتمند JAGM یا Hellfire نیست ، اما ردیابی ، مانور پذیری و سرعت واکنش بالگرد را به سطح جدیدی می برد.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

4 × 5 =

Powered by mihanseo