طراح Xbox One S کیست؟

سعید ناصریژوئن 15, 20201min0

وقتی مایکروسافت برنامه های خود را دید ، او را برای بخش طراحی خود استخدام کرد. اولین پروژه ای که کیم روی آن کار کرد Xbox One S بود و او هم اکنون در حال کار بر روی پروژه HoloLens است. وی در وب سایت خود می گوید که اولین پروژه وی کار با Xbox One S بوده و هدف آنها طراحی یک محصول جهانی و دوستانه است که هیچ نشانی از بازی های سنتی نشان نمی دهد. او همچنین می گوید که طراحی این کنسول با ویندوز 10 سازگار است.

اندرو کیم در سئول بدنیا آمد و در ونکوور کانادا بزرگ شد. کیم که اکنون 24 سال دارد ، برای چند سال آینده روی پروژه های بزرگ مخفی مایکروسافت کار خواهد کرد. علاقه وی به طراحی مهم هنگامی که او یک آیپد مینی را دید ، مهم بود. او اصول طراحی را در انجمن های آنلاین آموخت. او در حال ویرانی وسایل برای دیدن طرح در داخل آنها بود. او حتی توانست والدین خود را متقاعد کند که بیمار شوند و در خانه بمانند و براساس علایق خود کار کنند.

او اولین تلفن خود ، تلفن پروانه ای را در سن 15 سالگی طراحی کرد. این طراحی در سال 2007 در Gizmodo منتشر شد و مجله آن را بسیار جذاب خواند. شاید با تلفنهای موجود در بازار قابل مقایسه نباشد ، اما این را بخاطر بسپار که کیم وقتی دبیرستان را تمام نکرده بود تلفن را طراحی می کرد.

او طراحی سنتی کره جنوبی را هنگام انجام کارآموزی در Mintpass فرا گرفت. وی در سال 2012 شغلی از دانشکده طراحی مرکز هنری دریافت کرد ، اما در عوض دوباره لوگوی مایکروسافت را دوباره طراحی کرد! هنگامی که این طرح به اجرا درآمد ، سایت های فن آوری محبوب مانند Mashable گفتند که کاری که کیم انجام داده است ، مایکروسافت طی چند سال نتوانسته است این کار را انجام دهد. وی در سال 2013 به مایکروسافت پیوست.

وی همچنین به شرکت های کره‌ای علاقه دارد. اما گفته می شود كه شركت های كره ای برای فروش بیشتر محصولات خود ، طراحی كلاس جهانی را رها كرده اند.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

دوازده − یک =