ویژگی شماره مخفی کامل در تلگرام

سعید ناصریژوئن 10, 20201min0

شماره کامل را در تلگرام مخفی کنید

در روزهای گذشته ، گزارش های نگران کننده ای از اعتراضات و اعتراضات هنگ کنگ منتشر شده است ، زیرا تلگرام یک برنامه ارتباطی امن و سریع است و گروه های آن از تعداد زیادی از اعضا ، معترضین هنگ کنگ به دلیل مکالمات و برنامه های خود پشتیبانی می کنند. آنها به آن روی آوردند و از آن استفاده کردند.
اما نیروهای امنیتی و پلیس توانستند با افزودن چند هزار نفر از افراد مختلف با آژانس اطلاعاتی هنگ کنگ و لیست حسابهای تلگرام هنگ کنگ ، معترضین هنگ کنگ را که در گروه های تلگرام فعال بودند ، شناسایی کنند. البته بد نیست بدانید که حداکثر شماره ای که می توانید به تلگرام خود اضافه کنید 10،000 است و در صورت اضافه شدن بیشتر ، این برنامه خراب می شود.
روش کار این است که وقتی می خواهید شماره خود را در تنظیمات تلگرام خود مخفی کنید (چه کسی می تواند شماره تلفن من را ببیند: هیچ کس) ، هنوز هم اگر کسی شماره تلفن شما را داشته باشد و در گروهی باشد که در آن هستید. به راحتی می توانید شماره تلفن خود را ببینید و بدانید که کی هستید.
حال با این گفته تلگرام تصمیم گرفته است تا ویژگی ای را به پیام رسان امن خود اضافه کند که به شما امکان می دهد مشخص کنید که فقط کسانی که شما را به لیست مخاطبین شما اضافه کرده اند قادر به مشاهده شماره موبایل شما خواهند بود. بنابراین ، اگر شخصی شماره شما را داشته باشد ، قادر به مشاهده تلفن همراه شما نخواهد بود مگر اینکه آن شخص را به لیست مخاطب خود اضافه کنید ، با این ویژگی شماره شما کاملاً پنهان می شود.
این ویژگی جدید برای سایت تلگرام جدید است. و عبارت زیر برای تنظیمات حریم خصوصی Telegram اضافه می شود
کاربرانی که شماره شما را به مخاطبین خود اضافه می کنند ، در صورتی که مخاطبین شما باشند ، آن را در تلگرام مشاهده می کنند

شماره کامل را در تلگرام مخفی کنید

ویژگی مخفی کردن شماره تلگرام را در سایت تلگرام مشاهده کنید

شماره کامل را در تلگرام مخفی کنید

البته این مورد هنوز به طور رسمی توسط تیم تلگرام تأیید نشده است و ممکن است توسعه دهنده برنامه تصمیم خود را مانند زمان های قبلی تغییر دهد اما همه اینها نشان می دهد که تلگرام از نظر هر برنامه چت دیگری برای امنیت و حفظ حریم شخصی مهمتر است. کاربران لازم به ذکر است که فردا ، 29 سپتامبر ، تلگرام China Block Telegram برای عموم رونمایی می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پیام رسان blockchain با ما باشید.

چقدر این مقاله را دوست دارید؟

(شماره: 0 رای متوسط: 0)

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

سه × 5 =