YouTube Premium رایگان است

سعید ناصریژوئن 5, 20201min0

YouTube PremiumYouTube PremiumYouTub Premium حق بیمه است

خبر خوب برای YouTube Premium. در ماه مه ، YouTube تأیید کرد که برنامه های اصلی به زودی رایگان خواهند بود و شما فقط باید تبلیغات را تماشا کنید. در یک ایمیل برای مشترکین YouTube Premium ، سایت اشتراک ویدیوی Google YouTube تاریخ را اعلام کرد.
مدل جدید Freemium برای محتوای اصلی YouTube پس از 24 سپتامبر 2019 راه اندازی می شود. کلیه سریال های YouTube Originals ، فیلم ها و رویدادهای زنده با آگهی های مربوط به "افراد غیر عضو و غیر مشترک" رایگان است.
لازم به ذکر است که دلیل این امر درآمد قابل توجه این سرویس از تبلیغات است ، به طوری که سال گذشته این سرویس توانست از فروش درآمد تبلیغاتی 15 میلیارد دلار درآمد کسب کند. به تبلیغات اعتماد کنید زیرا به این درآمد نیاز ندارید!
با این حال ، سیستمی طراحی خواهد شد که مشترکین پریمیوم به هر فصل از برنامه اصلی YouTube دسترسی سریع و سریع تری داشته باشند. در همین زمان ، مشترکان رایگان (مانند بینندگان ایرانی) باید منتظر انتشار هر قسمت باشند. البته برای بارگیری از یوتیوب ، شما هم نیاز به خرید اشتراکی دارید ، سری محبوب محبوب Cobra Kai اولین عنوان اصلی YouTube است که می توانید به صورت رایگان تماشا کنید. البته باید بدانید که محتوای اصلی که قبلاً غیر رایگان بود همچنان یکسان خواهد ماند و فقط محصولات جدید YouTube رایگان خواهند بود.
سوزان دانیلز ، مدیر تولید محتوای اصلی YouTube و YouTube ، گفت: برنامه اصلی این برنامه موسیقی و آموزش های مفید برای بینندگان خواهد بود.
این استراتژی یوتیوب ، نتفلیکس ، کیوی و بیشتر رسانه های دیجیتال و شرکت های محتوا است که محتوای خود را در پشت صندوق های پرداخت قرار می دهند. این به Google اجازه می دهد تا تبلیغات خود را در مقابل محتوا از سازندگان برتر YouTube و سایر ستاره های بزرگ بفروشد.
سرویس یوتیوب ، بالاترین برنامه پردرآمد دنیا در رده ویدیو ، در سال 2019 معرفی شد ، اما ایرانیان می توانند از گزینه جایگزین ساخته شده ایران ، این سرویس ، یعنی آپارات استفاده کنند.

نظر شما درباره این حرکت YouTube و Google چیست؟ آیا از سرویس اشتراک YouTube استفاده کرده اید؟ نظرات خود را با Jurmag در میان بگذارید ، از حمایت شما بسیار سپاسگزارم.

چقدر این مقاله را دوست دارید؟

(شماره: 0 رای متوسط: 0)

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

سیزده − نه =