آیفون 7 در تصویر: بررسی احتمال شایعات

سعید ناصریژوئن 4, 20201min0

iPhone Pro

به احتمال کم، امسال اپل علاوه بر آیفون 7 و آیفون 7 پلاس از آیفون 7 پرو نیز رونمایی خواهد کرد(باز هم تاکید می کنیم احتمالش کم است). اگر این احتمال به واقیعت تبدیل شود، تفاوت آیفون 7 پرو با آیفون 7 و آیفون 7 پلاس چیست؟ عمده ترین تفاوت این مدل با آیفون 7 و آیفون 7 پلاس در دوربین و میزان حافظه ذخیره سازی می باشد. دوربین این محصول دو قلو می باشد به همراه لرزشگیر، حافظه ذخیره سازی نیز در این مدل به 256 گیگابایت ارتقا یافته است.

احتمال شایعه

 

 

جک هدفون آیفون 7

چیزی که هیچ کس نمی تواند در مورد آن توافق کند این است که آیا iPhone 7 از هدفون های شما پشتیبانی می کند یا خیر. شایعات اولیه مبنی بر این بودند که شرکت اپل قصد دارد تا جک صدا را کنار بگذارد. این مساله منجر به وابستگی شدید به هدفون های بلوتوثی می شود، اما خبر درز شده دیگری بیانگر این است که همچنین در جعبه این گوشی Apple earbuds مخصوص قرار داده شده است.

تصویری از Nowhereelse.fr بدنه این گوشی را با دو شبکه بلندگو در پایین و بدون جک هدفون نشان داد. این مساله با ویدئویی که چیز مشابهی را نشان می دهد، پشتیبانی می شود که این احتمال را تقویت می کند که حداقل یک مدل از این گوشی فاقد درگاه هدفون است.

با این وجود، برای دور انداختن هدفون های خود صبر کنید، زیرا در یک تصویر دیگر مدار گوشی نمایان شده است و جک 3.5 میلی متری در آن دست نخورده است. بنابراین در اینجا کارهایی از قصد صورت گرفته است. کنار گذاشتن جک هدفون یک تصمیم پرطرفدار نیست، اما این اولین باری نیست که اپل درگاهی را حذف می کند و اولین شرکتی نیست که این کار را انجام می دهد، زیرا گوشی Moto Z نیز جک صدا ندارد. و در حالی شواهدی برای هر دو وجود دارد، پر تکرارترین و جدیدترین شایعات بیانگر این است که در این گوشی خبری از جک صدا نیست، بنابراین احتمالا همین گونه است.

همچنین به لطف 9to5Mac تصاویر بدنه گوشی را مشاهده کردیم که نشان می دهد فاقد جک هدفون است. علاوه بر این، یک ستاپ دوربین دو قلو و یک Smart Connector قابل مشاهده است که بیانگر این است که این عکس ها در واقع برای iPhone 7 Plus می باشد.

احتمال شایعه

دوربین دوقلو

 

اپل در گوشی iPhone 6S فن آوری دوربین خود را دستخوش تغییر کرد و دوربین 8 مگاپیکسلی قدیمی خود را با یک دوربین 12 مگاپیکسلی براق جدید تعویض کرد و دوربین جلو گوشی را ارتقا می دهد و به 5 مگاپیکسل می رساند. با توجه به این که اپل عادت دارد تا مدت طولانی اجزای دوربین را تغییری ندهد، ما انتظار نداریم در گوشی آیفون 7 تغییری در مگاپیکسل مشاهده کنیم، اما این فرصت وجود دارد که تنظیماتی در عملکرد وجود داشته باشد و قابلیت های بیشتری اضافه شوند. یکی از تغییرات احتمالی مجهز شدن این گوشی به همراه گوشی بزرگتر iPhone 7 Plus. به لرزش گیر تصویر اپتیکال است.

اخبار متعددی که اخیرا درز پیدا کرده است که از جمله می توان به Nowhereelse.fr اشاره کرد، بیانگر این هستند که لنز دوربین بزرگتر خواهد بود تا نور بیشتری را داشته باشد و قدرت بیشتری را در اختیار عکاسان قرار دهد. اما خبر بد این است که اگر این مساله صحت داشته باشد، حسگر بزرگتر  برآمدگی دوربین لعنتی را به همراه خواهد داشت که منطق متقارن بودن گوشی ها در بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند را از از بین می برد.

از اکثر عکس های درز شده به نظر می رسد که یک لنز دوربین دو قلو در این گوشی بکار گرفته نشده است، به طور مثال در عکس بالا که ماژول دوربین گوشی آیفون 7 را نشان می دهد که تنها یک لنز دارد. عکس هایی که نشان دهنده دوربین دو لنز بوده اند به نظر مربوط به iPhone 7 Plus یا iPhone 7 Pro هستند، اما بزرگتر بودن حسگر باعث می شود که دوربین گوشی آیفون 7 ارتقا قابل توجهی پیدا کند.

 

احتمال شایعه

مدل 256 گیگایابت آیفون 7

 

احتمال شایعه

طبق شایعات، ممکن است آیفون 7 در حافظه ذخیره سازی 256 گیگابایت عرضه گردد. طبق عکسی که توسط appleinsider لو رفته است، آیفون 7 را در بسته بندی 256 گیگابایت نشان می دهد.

 

Smart Connector

 

طبق شایعات آیفون 7 نه تنها قصد حذف جک 3.5 میلی متری را دارد، بلکه اپل از یک کانکتور جدید در آیفون 7 بهره خواهد برد، این کانکتور جدید علاوه بر وظیفه های کانکتور قبلی، وظیفه انتقال صدا را نیز برعهده خواهد داشت.

احتمال شایعه

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

4 + یک =