بررسی کد ussd – ویژگی ها و خرید کد ussd

سعید ناصریژوئن 1, 20202min0

مفهموم یو اس اس دی

خرید کد ussd

اطلاعات خدمات تکمیلی بدون ساختار ، یا به سادگی USSD ، وسیله ای سریع ، ایمن و ساده از طریق ارتباطات تلفن همراه است. با خرید سامانه ussd میتوانید خدمات خود را فضای الکترونیک عرضه کنید و همچنین به کمک آن کاربران می توانند به منوی ارائه دهندگان خدمات دسترسی پیدا کرده و خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند.

چرا خرید کد ussd؟

این سرویس به تنظیمات یا نصب خاصی روی گوشی احتیاج ندارد و توسط هر گوشی با سیستم عامل قابل استفاده است.  سیستم USSD نت نیک یک سیستم پیشرفته و دارای انعطاف پذیری بالا برای تعریف خدمات مختلف تعاملی است که زیرساخت های لازم را برای بسیاری از سازمان ها برای ارتقاء سطح ارائه خدمات خود فراهم می کند. مهمترین مزیت این سرویس برای سازمانها این است که نیازی به زیرساخت های خاص برنامه نویسی نیست و سازمان ها می توانند به سادگی خدمات خود را ایجاد کرده یا آن را از طریق یک رابط انعطاف پذیر که توسط کمترین زمان ممکن توسط نت نیک ارائه می شود ، ایجاد کنند.

ویژگیهای سیستماتیک ussd

یکی دیگر از ویژگیهای مهم USSD ویژه USSD برای ارائه دهندگان خدمات این است که هزینه آن بر اساس ظرفیت استفاده از خدمات محاسبه می شود و هیچ هزینه اضافی از شرکت ها دریافت نمی شود. بنابراین ، هر شرکتی از این زیرساخت ها به میزان مورد نیاز خود استفاده می کند و بر این اساس هزینه های آن را پرداخت می کند. در حال حاضر ، سرویس USSD نت نیک در سه دسته کدهای 3 ، 4 و 5 رقمی ارائه شده است که با نیاز سازمانها و همچنین مشاغل متوسط ​​و کوچک سازگار است.

دریافت ussd برای شرکتکارکرد کدهای ussd

کارکردهای اصلی این سیستم عبارتند از:  ارائه خدمات مختلف عمومی موبایل از جمله خدمات مربوط به شهرداری ها ، پلیس ، پست و غیره. ارائه خدمات مختلف پرداخت الکترونیکی از جمله خرید زمان پخش ، خرید بلیط ، پرداخت صورتحساب و جریمه ارائه خدمات بانکی الکترونیکی ، مانند آگاهی از تغییرات حساب ، مطالبه مانده و غیره. ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان و ذینفعان شرکت.

خرید کد ussd چه مزایایی دارد؟

ویژگی ها و مزایا مزایا و ویژگی های خدمات USSD برای تجارت شما عبارتند از:

  • بدون نیاز به نصب نرم افزار بر روی دستگاه های کاربر
  • سازگار با هر نوع تلفن همراه
  • نمایش همه خدمات در یک منو و نیازی به حفظ کردن کدهای مختلف نیست
  • گزینه پاسخگویی فوری به درخواست های مشترکین از طریق پیام کوتاه , MMS و ایمیل
  • گزینه ای برای تعیین مشخص نوع خدمات
  • گزینه سفارشی سازی خدمات برای شرکت ها یا سازمان ها.

ممنون از اینکه با این بررسی همراه ما بودید. اگر قصد خرید ussd را دارید روی دکمه زیر کلیک کنید.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

چهار × 1 =

Powered by mihanseo