رولز رویس از مدل 17000 دلاری شاسی بلند Kalinan رونمایی کرده است [تماشا کنید]

سعید ناصریمی 31, 20201min0

رولز رویس از مدل چرخ های بلند اشرافی "کالینان" با جزئیات فوق العاده رونمایی کرده است. مدل 17000 دلاری که با همان قیمت تویوتا یاریس کیلومتر صفر است ، آخرین شاهکار دست ساز انگلیس است.

مقیاس رولز رویس کالینان و مقیاس 1: 8 آنقدر به واقعیت نزدیک است که اگر دستکش دستکش در تصاویر وجود نداشت ، بیننده نمی توانست درک کند که این یک مدل است. رولز رویس چنان با ساخت این مدل وسواس کرده است که تولید بیشتری از مدل واقعی طول می کشد. رولز رویس می گوید برای ساخت این مدل 450 ساعت زمان خواهد برد که دو برابر کلینین های زمان واقعی است.

در این مدل بیش از 1000 قطعه مورد استفاده قرار گرفته است و قطعات کاملاً با دست مونتاژ شده اند. سازنده می گوید مواد مورد استفاده در این مدل از نظر کیفیت با مواد نمونه واقعی برابر است.

کسانی که مالک Rolls-Royce Colinan هستند می توانند مدل را طبق ماشین خود سفارش دهند یا از یک مدل بسیار خاص و منحصر به فرد برخوردار باشند. انتخاب یک رنگ از 40،000 رنگ استاندارد یا رنگ های سفارشی امکان پذیر است. همه مدل ها به صورت دستی و صیقلی هستند. رنگ چرمی ، کفپوش چوبی ، صندلی های خیاطی و لوله ها می توانند سفارشی شوند و قسمت های اتاق نیز قابل تنظیم هستند.

چراغهای جلو و چراغهای روشن روشن می شوند و درهای جانبی و صندوق عقب باز می شوند. پلاک خودرو در سمت راننده روشن می شود و حتی می توان چترهای داخل درب ها را جدا کرد. با باز کردن کاپوت ، بیننده با یک موتور 12 سیلندر V شکل دوقلو توربو روبرو می شود که شبیه به مدل واقعی است ، به جز اینکه موتور روشن نمی شود.

رولز رویس می گوید کالینای مقیاس 1: 8 را می توان با شروع از 17100 دلار سفارش داد ، که آن را مطابق با قیمت برخی از اتومبیل های واقعی است.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

5 + 5 =

Powered by mihanseo