نحوه مخفی کردن برنامه در iPhone و iPad

سعید ناصریمی 31, 20201min0

ما قبلاً در مورد راه های قفل کردن برنامه های آیفون صحبت کرده ایم ، و در اینجا هفت روش برای انجام این کار وجود دارد. اما اگر به دنبال مخفی کردن کامل برنامه در آیفون خود هستید ، باید بدانید که اپل به شما امکان نمی دهد برنامه های iOS را به راحتی در iPhone و iPad خود مخفی کنید.

شما می توانید برنامه ای را در iOS کاملاً پنهان کنید

اپل هرگز نتوانسته است این برنامه را در iOS یا iPadOS پنهان کند. تنها راه برای حذف کامل برنامه از iPhone یا iPad خود حذف آن است. برای حذف برنامه ، روی نماد یا نماد آن ضربه بزنید و آن را نگه دارید تا "X" ظاهر شود. اکنون اگر روی این نماد ضربه بزنید ، برنامه شما حذف خواهد شد.

ترفندهایی که می خواهیم در این مقاله به شما بیاموزیم ، پنهان کردن برنامه ها از دیگران با کمک چندین روش و بدون حذف آنها است.

این روشها شامل موارد زیر است:

برنامه را از میانبرها و پیشنهادهای سیری خارج کنید
غیرفعال کردن ویژگی هایی مانند اعلان ها
نماد را در یک پوشه به دور از چشم دیگران مخفی کنید

است.

چگونه برنامه ها را از پیشنهادات جستجو و سیری حذف کنیم

Siri Suggestions در جبهه صفحه امروز و در جلوی بخش جستجوی و جستجوی آیفون واقع شده است.

برای رأی دادن به برنامه ، شما به طور مرتب از جستجو استفاده می کنید (و برای فاش کردن جعبه جستجو که باید از بالا به پایین صفحه اصلی بکشید) ، برنامه ای که می خواهید پنهان کنید ممکن است هر از گاهی پیشنهاد شود.

اگر از یک برنامه فراوان استفاده می کنید ، سیری مکرراً آن را پیشنهاد می کند.

دستیار اپل همچنین عملکرد برنامه ها را نظارت و تقلید می کند. این بدان معنی است که به ویژه برنامه های پر کاربرد را تشخیص داده و از آن استفاده می کند.

به عنوان مثال ، هنگامی که از دکمه Share استفاده می کنید ، می توانید لیستی از پرکاربردترین برنامه های خود را که Apple Assistant مدل سازی کرده است ، مشاهده کنید.

ویژگی جستجوی آیفون دقیقاً همین کار را می کند. با کمک آن می توانید به راحتی به بانک اطلاعات داخلی تلفن خود دسترسی پیدا کرده و به سرعت هر سند یا نرم افزاری را مشاهده کنید. آنچه در این بخش مشاهده می کنید دارای قابلیت هایی فراتر از پیشنهاد سیری است.

تنظیمات برای پنهان کردن برنامه در نتایج جستجو

برای تنظیمات در این بخش:

به تنظیمات> سیری بروید و برنامه مورد نظر خود را جستجو کنید.

هر آنچه را در صفحه برنامه مشاهده می کنید غیرفعال کنید. مهمترین گزینه ای که در این بخش در نظر داریم گزینه Show App است. جلوی این گزینه بکشید و آن را خاموش کنید تا این برنامه را در لیست جستجو مشاهده نکنید.

هنگامی که آن را از این مکان پنهان می کنید ، باید به این نکته توجه کنید که آیا این برنامه را در مکانی مانند صفحه اصلی دارید یا آن را در پوشه ای قرار دهید که دسترسی شما راحت باشد.

تنها مشکل این است که برنامه پیکربندی به خودی خود از این تنظیمات جدید پیروی نمی کند. این بدان معناست که وقتی از بالا به پایین صفحه می کشید و نماد تنظیمات را مشاهده می کنید ، می توانید تمام برنامه های نصب شده در آن را جستجو کنید. به این دلیل است که می توانید تنظیمات لازم را برای هر برنامه نصب شده اعمال کنید.

بنابراین هر برنامه ای که سعی در مخفی کردن یا حذف کردن آن دارید همیشه در تنظیمات و بخش جستجو ظاهر می شود.

برنامه iPhone را در یک پوشه سفارشی مخفی کنید

وقتی یک برنامه را با جستجو مخفی می کنید ، می توانید مکانی برای دسترسی به آن پیدا کنید. هنگامی که در طول روز چندین بار از یک برنامه استفاده می کنید ، تمام کاری که باید انجام دهید این است که آن را با یک یا دو یا سه ضربه بزنید. اما برای وقتی که می خواهید هفته ای یکبار برنامه را ببینید ، باید کمی خلاق تر باشید.

برای شروع ، ابتدا باید پوشه ای را در آیفون خود ایجاد کنید.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک برنامه را ضربه بزنید و نگه دارید تا زمانی که یک پوشه ایجاد کنید و نامگذاری کنید. پوشه ای پر از برنامه های خسته کننده ایجاد کنید تا کارهای شما خلاق تر شود! و سپس نرم افزار خود را بین آنها قرار دهید. به طور طبیعی ، پوشه ای که حاوی چند برنامه کم مصرف باشد ، برای بسیاری جذاب نیست. (البته ، اگر او این مقاله را نخوانده است 🙂)

غیرفعال کردن اعلان های برنامه ها در iPhone

قدم بعدی غیرفعال کردن هرگونه اعلان یا نوتیفیکیشن برای برنامه شما است. اهمیت این مسئله برای کسی مخفی نیست ، بنابراین من مستقیماً شما را به آموزش کامل غیرفعال کردن اعلان های برنامه های کاربردی در آیفون دعوت می کنم تا بتوانید طبق این آموزش تنظیمات را بصورت مرحله به مرحله اعمال کنید.

البته بعد از این تنظیمات ، به ادامه این مقاله توجه کنید.

برنامه را از فروشگاه اپل مخفی کنید

هنگامی که یک قطعه نرم افزار را از تلفن خود حذف می کنید ، فروشگاه App اپل دائماً آن را به شما پیشنهاد می کند. حتی اگر این نرم افزار رایگان باشد ، این پیشنهادات در برگه خرید شده گنجانده شده است.

خوشبختانه ، اپل به شما امکان می دهد تا برنامه ها را در تاریخ خرید مخفی کنید.

برای مشاهده این لیست و اعمال تنظیمات ، به فروشگاه App بروید و به Today بروید. بر روی نماد سمت راست در بالا سمت راست ضربه بزنید و به برگه خرید رفته بروید.

در این بخش می توانید به لیستی از برنامه های پرداخت شده و رایگان که قبلاً از آنها استفاده کرده اید ، دسترسی داشته باشید. در اینجا ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که روی برنامه ضربه بزنید و آنرا مخفی کنید و برای پنهان کردن برنامه ها ، سمت چپ را بکشید. با این کار نماد مخفی را که باید انتخاب کنید نمایش می دهد.

به این ترتیب ، نرم افزاری که می خواهید با یک حرکت کوتاه از فروشگاه App مخفی می شود.

برای پنهان کردن برنامه های iPhone از Dummy استفاده کنید

اگر می خواهید برنامه ها و یادداشت های خود را در iPhone خود مخفی کنید ، برنامه های ساخته شده برای این منظور قطعاً یکی از بهترین پیشنهادات برای شما هستند.

dummy یک اصطلاح جامع برای برنامه هایی است که امکان پنهان کردن موارد خاص و محافظت از حریم خصوصی شما را در اختیار شما قرار می دهد.

از جمله این برنامه ها می توان به لیست زیر اشاره کرد:

حتی اگر iPhone و iPad خود را قفل نکنید ، این برنامه ها به جلوگیری از دسترسی به برنامه ها و محتوای شخصی شما کمک می کنند.

اگر از یک ترفند ویژه برای پنهان کردن برنامه در آیفون استفاده می کنید ، به ما اطلاع دهید.

منبع

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

15 − 2 =

Powered by mihanseo