مدیرعامل توییتر درباره احتمال ویرایش توییت صحبت می کند

سعید ناصریمی 16, 20201min0

اگر یک جستجوی Google برای "چگونه یک توییت را ویرایش کنیم" انجام می دهید ، به 321 میلیون پاسخ پاسخ می دهید ، که حداقل در حال حاضر امکان پذیر نیست. اکنون جک دورسی ، مدیر عامل توییتر و & # 39؛ او در این باره اظهار نظر کرد.

نظر جک دورسی ، مدیر عامل توییتر

دورسی در رویدادی در هند اظهار داشت: بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی می خواستند چنین ویژگی را ارائه دهند ، اما ویرایش آن کار ساده ای نبود. براساس وب سایت TheNextWeb & # 39؛ این شرکت قبل از اجرای دقیق تصمیم دارد در مورد استفاده از کلید ویرایش تصمیم بگیرد.

. گفته می شود که از این گزینه برای کمک به اصلاح مقابله استفاده می شود. دورسی با اشاره به این موارد گفت:

"بسیاری از افراد کلید ویرایش را می خواهند زیرا می خواهند اشتباهات خود را به سرعت اصلاح کنند ؛ اشتباهاتی مانند اشتباهات املا یا صدای جیر جیر یک لینک URL اشتباه.

وی در ادامه تصریح کرد: امکان ویرایش توییت ها به طور نامحدود منطقی نیست ، زیرا باعث می شود کاربران بتوانند توییت های بحث برانگیز خود را که مدت ها پیش منتشر کرده اند ، برای کاربران بسیار آسان کنند. وی در ادامه گفت:

"ما مدت طولانی است که این ویژگی را مرور کرده ایم و نباید عجله کنیم."

اگرچه ارائه یک ویژگی صدای جیر جیر برای مدت طولانی به هیچ وجه یک اقدام منطقی نیست ، اما توییتر به راحتی می تواند این کار را انجام دهد ، به عنوان مثال ، ویرایش یک توییت 30 ثانیه تا 2 دقیقه پس از انتشار ، و قطعاً تهیه آن دشوار نخواهد بود. چنین ویژگی

روش معمول برای ویرایش توییت

اما تا زمان اجرای این ویژگی ، می توانید از روش معمول ویرایش توییت استفاده کنید: یک کپی از صدای جیر جیر خود دریافت کنید ، صدای جیر جیر را حذف کنید ، و در آخر یک صدای جیر جیر جدید ارسال کنید. البته شاید بهتر باشد از ابتدا و قبل از ارسال توییت بیشتر مراقب باشید.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

2 × 1 =