یاد بگیرید که چگونه از چندین حساب Instagram به طور همزمان استفاده کنید

سعید ناصریمی 11, 20201min0

استفاده همزمان از چندین اکانت اینستاگرام به کاربران کمک می کند تا از چندین حساب همزمان استفاده کنند. با استفاده از این ویژگی ، کاربران می توانند حساب های دیگر خود را بدون ترک حساب خود بررسی کنند.

یاد بگیرید که چگونه چندین حساب کاربری را به اینستاگرام اضافه کنید

فرض کنید در حال حاضر یک حساب Instagram در این برنامه فعال شده است و اکنون می خواهید یک حساب کاربری جدید به آن اضافه کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که موارد زیر را انجام دهید:

اینستاگرام خود را اجرا کنید و به Profile بروید.
نماد چرخ دنده را از گوشه سمت راست بالای صفحه انتخاب کنید.
گزینه Add Account را انتخاب کنید.

نام کاربری و رمزعبور حساب جدید خود را در دو زمینه ارائه شده وارد کنید.
ورود را لمس کنید.

با این کار حساب جدیدی به اینستاگرام شما اضافه می شود. همچنین می توانید حساب های سوم ، چهارم و غیره را نیز به اینستاگرام اضافه کنید. وقتی حساب های دلخواه خود را به اینستاگرام اضافه می کنید ، یک نماد فلش در قسمت پروفایل و در بالای صفحه (در کنار نام حساب) مانند تصویر زیر ظاهر می شود. با لمس این پیکان لیستی از حسابهای انتخابی شما نمایش داده می شود.

بنابراین هر زمان که بخواهید می توانید با لمس کردن نماد فلش از قسمت نمایه و سپس انتخاب اکانت مورد نظر خود وارد حساب شوید. به خاطر داشته باشید که برای ارسال هر پست جدید در این شرایط ، باید به حسابی وارد شوید که می خواهید پست شما ارسال شود. بنابراین مراقب باشید که اشتباه نکنید و پست های خود را به اشتباه اشتباه نکنید.

آخرین کلمه

بنابراین شما & # 39؛ با نحوه استفاده همزمان از چندین حساب اینستاگرام همزمان آشنا هستید. فراموش نکنید که شما برای استفاده از این ویژگی نیازی به نصب نرم افزار دیگری ندارید و برنامه رسمی اینستاگرام خود این ویژگی را ارائه می دهد. امیدواریم که از این مقاله لذت ببرید

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

هفده + 2 =