نحوه ذخیره یک مسیر در نقشه های Google

سعید ناصریمی 10, 20201min0

یکی از مهمترین ویژگی های Google Maps به عنوان نقشه و روتر اینترنت این است که می توانید از Google Maps بصورت آفلاین استفاده کنید. اما امروز می خواهیم یک آموزش مهم را به شما ارائه دهیم که مسافران را از مسافت ها و مسافت های خاص لذت می برد ، البته. با ویژگی جدیدی که گوگل در نقشه خود ارائه داده است ، این امکان را برای شما فراهم کرده است که مسیر مورد نظر خود را ذخیره کرده و از آن برای بارهای آینده استفاده کنید.

در اینجا دو روش برای ذخیره Google Maps شما وجود دارد.

Google Maps را در صفحه اصلی Android خود ذخیره کنید

ساده ترین و اولین راهی که می خواهیم این کار را انجام دهیم صرفه جویی در مسیری خاص در صفحه اصلی Android است. افرادی که معمولاً این مسیر را طی می کنند می توانند به راحتی آن را در Google Map دنبال کنند و فقط با انگشت انگشت خود را روی این میانبر ایجاد شده از مسیر ذخیره شده ، به نتیجه دلخواه خود برسند.

برای انجام این:

ابتدا به برنامه Google Maps بروید

برای مشخص کردن مسیری که می خواهید طی کنید از بخش Directions استفاده کنید.

البته ، هنگام تنظیم این بخش ، به این فکر کنید که آیا می خواهید با پاهایتان مسیر را طی کنید ، یا ماشین خود یا سایر وسایل نقلیه.

وقتی از صحت مسیر انتخابی و ترسیم شده خود اطمینان دارید ، به بالای صفحه نگاه کنید و سه نقطه گزینه را در سمت راست پیدا کنید. اگر آن را لمس کنید ، می توانید گزینه اضافه کردن مسیر به صفحه اصلی را از بین گزینه های مختلف پیدا کنید. روی این گزینه کلیک کنید

این یک ویجت برای شما ایجاد می کند که می توانید هر مکان را در صفحه مورد نظر لمس کرده و قرار دهید. البته می توانید یک پوشه اختصاصی برای مسیرهای نقشه داشته باشید و آن را به پوشه اضافه کنید.

مسیر را برای سفرهای طولانی صرفه جویی کنید

اگر قصد سفر طولانی را دارید ، برنامه My Maps یکی از بهترین پیشنهادات برای تعیین مسیرهای مختلف در طول سفر است.

همچنین می توانید از My Maps برای ایجاد مسیرهایی با چندین مقصد استفاده کنید که از طریق آنها می توانید به برنامه Google Maps دسترسی پیدا کنید.

برای شروع کار با این برنامه ، فقط به صفحه Google My Maps بروید. البته اگر این کار را با یک مرورگر انجام دهید ، روی پیوند قبلی کلیک کنید تا بتوانید با کمک مرورگر به صفحه MyMap دسترسی پیدا کنید. اما اگر می خواهید مستقیم با برنامه بروید ، این نرم افزار را از اینجا بارگیری کنید.

توصیه می کنیم برای ذخیره مسیریابی و پیمایش فعلی ، از نسخه مرورگر استفاده کنید ، زیرا کار با آن ساده تر است و می توانید با ذخیره سازی ، Google Maps Android را از Google Maps خارج کنید.

برای شروع کار

روی دکمه ایجاد یک نقشه جدید در بالای صفحه کلیک کنید یا برای ایجاد نقشه یا نقشه جدید ، روی نماد + ضربه بزنید.

پس از آماده شدن تنظیم مسیر فوق ، روی نماد افزودن مسیرها در زیر کادر جستجو کلیک کنید.

پس از کلیک بر روی این گزینه ، می توانید مقصد خود را در بخش Directions بنویسید و سپس بر روی Enter ضربه بزنید.

هنگامی که مقصد خود را اضافه کردید و حتی مقصد دوم خود را اضافه کردید ، می توانید از بخش Add Destination برای تعیین مقصد های بیشتر در طول مسیر استفاده کنید. البته می توانید از ماوس نیز استفاده کرده و بر روی نقشه کلیک کرده و یک نقطه ایجاد کنید ، یک به یک مقصد را اضافه کنید.

تو می توانی:

مقصد های مختلفی را روی نقشه ایجاد کنید
چندین مسیر را روی یک نقشه ایجاد کنید (با کمک افزودن مسیرها)

پس از آماده شدن مسیر ، می توانید برنامه Google Maps را باز کنید ، به "مکان های خود" بروید ، سپس روی نقشه ها ضربه بزنید و نقشه ای را که ایجاد کردید انتخاب کنید. روی مسیر ایجاد شده برای ایجاد بهترین راه برای رسیدن به مقصد (های) خود ضربه بزنید. در برخی موارد ، در صورت نیاز به تغییر مسیر ، می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

اگر از کار کردن با Google Maps لذت می برید و می خواهید در مورد ترفندهای Google Maps اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بر روی این لینک کلیک کنید و به صورت حرفه ای یاد بگیرید و سفر کنید.

منبع

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

12 + چهارده =