اپل می گوید گوگل هک آیفون را اغراق کرده است

سعید ناصریمی 10, 20201min0

اپل گوگل را به اغراق در مورد آیفون متهم کرده است. هفته گذشته ، گوگل مقاله مفصلی درباره نحوه هک کردن هک های بزرگ و طولانی مدت آیفون منتشر کرد و اکنون اپل توضیحی در این زمینه ارائه داده است.

اپل گفت این آسیب پذیری ها در ماه فوریه برطرف شده است و فقط تعداد معدودی از سایت های اویغور – مسلمانان ساکن چین – مورد هدف قرار گرفته اند. طبق گفته های اپل ، این هک تنها حدود دو ماه به طول انجامید و برخلاف ادعاهای گوگل & 39 ؛ این دو سال دوام نیاورد. سرانجام ، این شرکت خاطرنشان كرد كه پس از كشف این آسیب پذیری ها ، متخصصان اپل ظرف 10 روز آنها را اصلاح كردند.

گوگل بیانیه ای را در پاسخ به ادعای اپل & # 39 صادر کرده است.

در پاسخ به ادعای اپل و # 39 ، گوگل بیانیه ای صادر کرد و گفت: "پروژه صفر تحقیقات فنی را منتشر می کند که به منظور پیشبرد درک آسیب پذیری های امنیتی طراحی شده و در نهایت منجر به راهبردهای دفاعی بهتر می شود." ما همچنان از تحقیقات گسترده ای که بر جنبه های فنی این آسیب پذیری های نوشتاری متمرکز است ، دفاع می کنیم. "ما به کار با اپل و سایر شرکت های پیشرو ادامه خواهیم داد تا به کاربران ایمن بمانیم."

با این حال ، اپل می گوید امنیت برای آنها بسیار مهم است. در همین راستا ، می توانیم از اشکالات iOS که محققان گوگل در اوایل تابستان به اپل گزارش کرده اند ، یاد آور شویم و اخیراً این شرکت مجبور به تجدید نظر در مورد اشکالاتی شد که اصلاح آن منجر به احتمال فرار از زندان شد. این نشان می دهد که امنیت آنلاین یک زمینه بسیار گسترده است و حتی یک شرکت بسیار بزرگ مانند اپل همیشه درگیر این چالش است.

منبع: Engadget

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

پانزده − یک =

Powered by mihanseo