بازی های جذاب در تلگرام

سعید ناصریمی 6, 20202min0

مجموعه: ترفندهای اینترنتی

بازی تلگرام

بازی تلگرام:

با کمک ربات های داخلی یا Inline Bots ، برنامه پیام رسانی Telegram به شما امکان می دهد بازی های وب HTML5 را بدون نیاز به هیچ برنامه ای اضافه کنید و از داخل Telegram تماس بگیرید و اجرا کنید.

اجرای بازی Telegram در این شرایط به شما امکان می دهد تا امتیاز خود را در بازی با سایر کاربران در گروه ها و صفحات خصوصی به اشتراک بگذارید و به این ترتیب رکورد های خود را در بازی های تلگرام ثبت کنید.

بسیاری از کاربران با این ویژگی جدید تلگرام آشنا هستند ، اما برای استفاده بهینه از این ویژگی ، شما باید با روبات هایی که از بازی های تلگرام پشتیبانی می کنند ، آشنا شوید و در این ترفند قصد داریم تعدادی از این ربات ها را به شما معرفی کنیم. شما. بنابراین به ما بپیوندید تا بتوانید مجموعه ای از بازی های جذاب را در تلگرام بازی کنید.

بازی آنلاین تلگرام:

ربات Gamee @:

یک صفحه گپ جدید را باز کنید (می توانید پنجره گپ را با یک دوست باز کنید یا با انتخاب نام خود ، یک صفحه ارسال برای خود باز کنید)

نوع بازی و سپس یک بار نوار فضا را فشار دهید تا جستجو انجام شود و ربات داخلی Gamee نتایج بازی های پشتیبانی شده را به شما نشان می دهد. (اگر نتیجه ای مشاهده نکردید ، در قسمت جستجوی بازی gamee عبارت را وارد کنید و پس از انتخاب ربات مورد نظر با این نام ، بر روی Start کلیک کنید تا استفاده از روبات فعال شود)

بازی های تلگرام

توجه: با تایپ عبارت gamebot. روبتی که تلگرام به عنوان پیش فرض برای اجرای برخی از بازی ها برای کاربران معرفی کرده است ، اجرا می شود و مجموعه بازی های این ربات برای شما نمایش داده می شود.

با انتخاب هر یک از بازی ها و فشار دادن گزینه Play ، بازی اجرا می شود و پس از اجرای آن می توانید رکورد خود را در تلگرام ثبت کنید.

این روبات حدود 23 بازی را پشتیبانی می کند و با کلیک روی Explore Games از صفحه لیست بازی ها می توانید مجموعه این بازی ها را در دسته های مختلف مشاهده کنید.

بازی Marple slgbot @:

این بازی دارای یک بازی نوستالژیک و قدیمی به نام Marple است که بسیاری از افراد به خاطر می آورند و افراد معدودی آن را به عنوان کودک بازی نکرده اند. این بازی بدون نیاز به یک برنامه خاص و فقط در تلگرام اجرا می شود و شما می توانید از آن استفاده کرده و با دوستان خود در تلگرام بازی کنید.

بازی آنلاین تلگرام

ابتدا slgbot ر bot ID را وارد کنید یا آن را برای شخصی بفرستید و وارد ربات شوید.

روی شروع کلیک کنید / با فشار دادن آن ، ربات را وارد می کنید.

دکمه شروع بازی را برای پخش انتخاب کنید.

سپس دوستان خود را انتخاب کنید & # 39؛ گپ شخصی (PV) یا گروه مورد نظر خود.

شما می توانید این بازی را در 3 اندازه انجام دهید.

اندازه کوچک

سایز متوسط

سایز بزرگ

حریف باید روی گزینه (پیوستن به بازی) کلیک کند.

سپس بازی شروع می شود و صفحه بازی نمایش داده می شود. با کلیک کردن روی یکی از 3 گزینه Roll ، می توانید تاسها را بچرخانید و حرکت دهید.

توجه: اگر بازیکنی تاس هایی برای افتادن روی مهره حریف به ارمغان بیاورد ، به آن ضربه می زند و مهره حریف به انتهای بازی (آخرین رول) باز می گردد و متأسفانه او مجبور است بازی را دوباره شروع کند. از آغاز.

مهره آبی در بالای صفحه نشان می دهد که نوبت چه کسی است و تا زمانی که فرد تاس را پرتاب نکند ، دیگران مجاز نیستند تاسها را پرتاب کنند و باید منتظر نوبت خود باشند.

Hangbot @:

در این بازی ، همه افراد در گروه باید حروف را انتخاب کنند یا کلمه را حدس بزنند ، و اگر یک حدس اشتباه را بزنید ، در این روند جان خود را از دست خواهید داد. بازی به پایان می رسد که تمام زندگی شما از بین می رود.

برای تلگرام بازی کنید

ربات: Hangbot @

روش بازی: hangbot را به عنوان یکی از اعضای گروه گپ اضافه کنید

حداقل تعداد بازیکنان: 1

مجموعه: بخش رایانه و اینترنت

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

نه − 4 =

Powered by mihanseo