پیوند را در ابر (بارگذاری از راه دور) بارگذاری کنید و پرونده های با سرعت بالا بارگیری کنید

سعید ناصریمی 5, 20202min0

پیوند را در ابر بارگذاری کنید (بارگذاری از راه دور)
فایلهای پر سرعت را بارگیری کنید
در کنار یادگیری نحوه بارگیری فایل های بزرگ تلگرام با سرعت بالا

در این آموزش سایتی را معرفی خواهیم کرد که از طریق آن می توانید تمام فضاهای ابری خود را مدیریت کنید؛ و می توانید لینک های بارگیری یا URL های پرونده ها را در فضاهای ابری (بارگیری از راه دور) از طریق این سایت و غیره بارگذاری کنید. در اینجا نحوه استفاده از این سایت و بارگیری پرونده های بزرگ تلگرام از سرورهای قدرتمند گوگل در چند دقیقه آورده شده است. برای یادگیری چگونگی بارگیری لینک برای بارگیری فایل ها در فضاهای ابری و همچنین آشنایی با سریع دانلود فایل های تلگرام با ما همراه باشید.

چرا باید پیوند بارگیری را روی یک ابر بارگذاری کنیم؟ فضاهای ابر یکی از ویژگی های خوب اینترنت است که به شما امکان می دهد اطلاعات خود را در هر کجا ذخیره کنید بدون اینکه نگرانی در مورد پاک شدن و همیشه در دسترس بودن آن داشته باشید. اگر از این فضاها استفاده کرده اید ، می دانید که پرونده های آپلود شده در این فضا برای کاربران مختلف در سراسر جهان یا مجموعه ای از کاربران قابل اشتراک است. علاوه بر این ، سرعت بارگیری از این فضای ابری بسیار بیشتر است و برای کاربرانی که به سرعت بارگیری بیشتری نیاز دارند مناسب است.

اگر از سرعت سروری که از آن فایلهای مورد نظر خود را بارگیری می کنید ناراضی هستید ، می توانید لینک بارگیری را از آن سایت کپی کرده و همان پرونده را از دیگر سرورهای قدرتمند که بسیار سریعتر مانند سرورهای بارگیری گوگل بارگیری می کنید ، بارگیری کنید. انجام دادن.

مراحل کار

برای بارگذاری لینک بارگیری پرونده ها در ابر ، به سایت MULTCLOUD.COM بروید و از طریق گزینه ایجاد یک حساب کاربری در آن ثبت نام کنید.

توجه: سایت های دیگری نیز برای این منظور وجود دارد و به کمک آنها می توانید لینک را بارگذاری کنید ، سایت های OffCloud.com و SavetoDrive.net برای بارگذاری از راه دور یا بارگذاری لینک ها به فضاهای ابری نیز مناسب هستند.

پس از ثبت نام ، لینک فعال سازی برای شما ارسال می شود. برای تأیید حساب خود ، روی پیوند ارسال شده کلیک کنید.

پس از ایجاد یک حساب کاربری در پنجره بعدی ، روی Add Cloud Drive کلیک کرده و فضای ابری را که در آن حساب دارید انتخاب کنید و Next را بزنید.

در پنجره بعدی ، روی افزودن حساب Google Drive کلیک کنید. و سپس تأییدهای Google را انجام دهید.

اکنون برای بارگذاری لینک ، Google Drive را از سمت چپ انتخاب کرده و روی بارگذاری کلیک کنید.

در پنجره ای که باز می شود ، از پایین گزینه بارگذاری URL را انتخاب کنید و سپس پیوندی را که می خواهید بارگیری کنید در بالا جایگذاری کنید.
اگر پیوندی را که در بالا ضمیمه کردید بارگیری شود ، بخش FileName بطور خودکار پر می شود و قالب پرونده نمایش داده می شود ، و مطمئن شوید که پیوندی که بارگذاری می کنید قابل بارگیری است ، در غیر این صورت می توانید لینک & # 39؛ t را بدست آورید. بارگذاری.

پس از انجام این کار ، صفحه را ببندید و به کار خود برسید ، زیرا بارگذاری پرونده به صورت خودکار انجام می شود و حدوداً یک ساعت یا دو ساعت بعد ، به حساب Google Drive خود بروید و خواهید دید که این پرونده به Google Drive و شما منتقل شده است. می توانید فایل را با سرعت بالایی در زمان مناسب بارگیری کنید (این روش برای کاربرانی که برای مدت زمان محدود اینترنت رایگان دارند و می خواهند بیشترین بارگیری را با بیشترین سرعت در کمترین زمان داشته باشند مناسب تر است).
در آزمایشی که انجام دادم ، پرونده 500 مگابایت با اینترنت 4G در کمتر از دو دقیقه از Google Drive بارگیری شد.

توجه داشته باشید که زمان بارگذاری به اندازه پرونده شما بستگی دارد و هرچه اندازه پرونده شما بزرگتر باشد ، تعداد بارهای بیشتری برای بارگذاری در Google Drive نیاز است اما معمولاً در کمتر از دو ساعت پرونده شما بارگذاری و آماده بارگیری می شود.

هنگام بارگذاری ، حجم اینترنت شما کاهش نمی یابد و فقط هنگام بارگیری از Google Drive ، اینترنت شما کاهش می یابد (در واقع ، این سایت واسطه ای بین شما و Google Drive است که پیوندهای قابل بارگیری را از شما دریافت می کند و در حساب Google بارگذاری می کند). راندن).

نسخه رایگان این سایت دارای محدودیت انتقال 2 ترابایت اطلاعات است ، اما می توانید با کلیک کردن روی نام کاربری خود در بالا سمت راست و انتخاب Sub Account ، چند حساب دیگر از این سایت ایجاد و اضافه کنید.

فضاهای ابری که این سایت پشتیبانی می کند عبارتند از: Google Drive ، Evernote ، Dropbox ، Box ، Amazon Drive ، Amazon S3 ، OneDrive، WebDav، SugarSyncm FTP / SFTP ، کپی ، CloudMe ، Cubby ، MyDrive، Yandex، HiDrive، BaiDu، MediaFire، Owncloud ، Alfresco، Adrive، Flickr، hubiC، My SQL

این سایت همچنین ویژگی های دیگری دارد که مدیریت ابر را آسان تر می کند.
Cloud Explorer برای مشاهده مقدار فضای استفاده می شود ،
Cloud Transfer برای انتقال پرونده ها بین چندین سرویس cloud است ،
Cloud Sync برای همگام سازی دو خاطره به گونه ای که اگر یک پرونده به دیگری اضافه شود ، می تواند به دیگری اضافه شود.

فایل های بزرگ تلگرام را با سرعت بالا بارگیری کنید

با توجه به فیلتر شدن تلگرام و جمع آوری CDN های تلگرام ، سرعت بارگیری تلگرام به طرز چشمگیری کاهش یافته است و باید یک روش جایگزین برای بارگیری حجم زیادی از پرونده های تلگرام پیدا کنید.
با استفاده از روش فوق می توانید سریع فایلهای بزرگ را بارگیری کنید.

برای بارگیری فایل های تلگرام با گوگل درایو ، ابتدا باید لینک بارگیری برای پرونده مربوطه را ایجاد کنید تا بتوانید لینک موجود در سایت بارگذاری شود. از این لینک بارگیری استفاده کنید نام این روبات GetPublicLinkBot نام دارد و به راحتی با ارسال فایل بارگیری شده ، لینک دانلود را در اختیار شما قرار می دهد. پس از پیوستن ، باید یک فایل را به این ربات ارسال کنید تا بتوانید لینک بارگیری برای فایل را ایجاد کنید. پس از ارسال فایل ، پیامی توسط ربات ارسال می شود ، روی بارگیری فوری کلیک کنید.

سپس ، در صفحه باز شده ، روی Touch Instant Download File ضربه بزنید و Copy Link را انتخاب کنید.
بعد از کپی کردن لینک ، به سایت MultCloud بروید و طبق آموزش فوق ، پیوند را در سایت Paste و آپلود سایت انجام دهید تا در زمان مناسب آن را از Google Drive بارگیری کنید.

به جای کپی کردن لینک و چسباندن آن در سایت ، می توانید بر روی Instant Download File نیز کلیک کرده و توسط خود ربات بارگیری کنید ، اما سرعت آن کم است و همانطور که می دانید بارگیری از سرورهای Google سریعتر از سرورهای روبات است. .

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، این ربات گزینه Save To Google Drive را برای برخی از پرونده ها در نظر گرفته است که با بارگذاری این گزینه مانند سایت MultCloud ، پرونده را در Google Drive بارگذاری می کند. اگر این گزینه برای پرونده شما موجود است ، می توانید از این روش برای بارگذاری پرونده در Google Drive استفاده کنید ، اما اگر این گزینه برای پرونده شما موجود نیست ، می توانید از همان سایت MultCloud استفاده کنید.

امیدوارم از این مقاله به اندازه کافی استفاده کرده باشید. نظرات یا پیشنهادات این پست را دنبال کنید.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

هشت + 4 =

Powered by mihanseo