افشای کارمندان آمازون و مایکروسافت

سعید ناصریآوریل 21, 20201min0

اشتراک در

توییت

اشتراک در

اشتراک در

پست الکترونیک

افشاگری های کارمندان آمازون و مایکروسافت به موضوعی جدید در دنیای فناوری تبدیل شده و همچنین منجر به غیرقانونی شدن برخی از قراردادها شده است.

وقتی جف بیسوس این هفته در کنفرانس Wired شرکت کرد ، به حضار گفت که این بخشی از پتانسیل تصمیم گیری رهبر تجارت است.

یک روز بعد ، روز سه شنبه ، یک کارمند آمازون دقیقاً توضیح داد که چرا این تصمیمات غیرممکن است. نامه عمومی به این مجله ارسال شد كه در آن یك كارمند ناشناس شركت نگرانی های خود را درباره ابزار تشخیص چهره آمازون ابراز كرد. این محصول از زمان معرفی ACLU در ماه مه 2008 در دسترس همه ادارات پلیس بوده است و نگرانی های جدی درباره افشای کارمندان آمازون و مایکروسافت وجود دارد.

می دانیم که Biosus به این موارد توجه دارد

این کارمند به مجله گفت: "ما می دانیم که Biosus از این نگرانی ها آگاه است و بحث و گفتگوهای مداوم در جریان است." در مورد چگونگی جلوگیری از سوء استفاده آمازون از فناوری خود ، بیسوس پیشنهاد داد که باید درباره امنیت جامعه فکر کنیم.

این دومین پیام ناشناس از یک کارمند فناوری در کمتر از یک هفته است. روز جمعه ، یک کارمند مایکروسافت به طور جداگانه نگرانی خود را درباره علاقه متوسط ​​به شرکت با قرارداد 10 میلیارد دلاری برای ارائه خدمات ابری به وزارت دفاع ابراز کرد. "بسیاری از کارمندان مایکروسافت آنچه را که ما ساخته ایم باور نمی کنند! این باید برای جنگ استفاده شود." سخنگوی مایکروسافت در بیانیه ای اظهار داشت: "مایکروسافت پیشنهاد خود را طبق قرارداد JEDI در تاریخ 12 اکتبر ارائه کرده است.

مشکلات بستر های نرم افزاری

انتخاب Medium به خودی خود قابل توجه است: سکویی که در گذشته دستیار اول کاربران بوده است! و یکی از آنها توسط یک شرکت فناوری ایجاد شده است. سیفان O & # 39؛ کانر ، معاون رئيس جمهور ارشد تحریریه متوسط ​​، گفت: "پست ها توسط شخصی که آنها می شناختند و سپس نویسندگان به آنها رسیده بودند! آنها به عنوان کارمند تایید شدند." هر دو پست پشت سر گذاشتند ، همانطور که paywall می گوید ، گرچه O & # 39؛ کانر می گوید! برخی به دنبال انعقاد قراردادهای بین آمازون و مایکروسافت هستند. خواهد بود

کارمندان Google به شرکتی که مشغول به کار در یک پروژه وزارت دفاع AI است! آنها اعتراض کردند و این باعث شد Google نتواند برنامه های خود را از بین ببرد. این شرکت همچنین از طرح خود برای ساخت موتور جستجوی سانسور شده در چین انتقاد کرده است ، که نه تنها به انتقاد منجر شده بلکه به استعفای کارمندان و مدیران نیز منجر شده است. کارمندان آمازون به تشخیص اعتراض کردند! و کارمندان مایکروسافت نسبت به ارائه خدمات ICE اعتراض کردند.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

هفت + 6 =