میزان تجدید پیکسل 4 به چراغ صفحه نمایش گره خورده است

سعید ناصریآوریل 20, 20201min0

Google 4 Pixel Google 4 Pixel وابستگی به میزان بازیابی سری Pixel 4 در نور محیط

نمایشگر جدید با نرخ تازه سازی 90 هرتز یکی از بزرگترین ویژگی هایی است که به پیکسل 4 سری Google اضافه شده است. این ویژگی به یک جزء اصلی تلفن های پرچم دار 2019 تبدیل شده است. اما اکنون به نظر می رسد که در هر دو Pixel 4 و 4XL با تنظیم میزان روشنایی صفحه نمایش به کمتر از 75٪ ، سرعت تازه سازی صفحه به طور خودکار به 60 هرتز تغییر می کند. این واقعیت توسط گروهی از کاربران وب سایت Reddit کشف شد و بعدا توسط بسیاری از کاربران این تلفن هوشمند تأیید شد.

ظاهراً با ایجاد تغییراتی در تنظیمات حالت توسعه دهنده این مشکل حل خواهد شد. بنابراین کاربران می توانند در همه سناریوها به نرخ تازه سازی 90 و 39 دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این ، یک کاربر توییتر به نام جف اسپرینگر متوجه شد که اگر ویژگی Ambient EQ فعال باشد و نور زیادی در اطراف گوشی برقرار باشد ، حالت 90 و 39 حتی با تنظیمات روشنایی پایین دوام خواهد داشت.

این اولین باری است که یک شرکت تلفن از چنین مدلی برای کاهش تعداد مانیتورها استفاده می کند. از آنجا که سایر تولید کنندگان همیشه از سرعت تازه سازی ثابت استفاده می کنند (90 و تا زمانی که تغییرات دستی در تنظیمات صفحه نمایش ایجاد نشود ، فرکانس نمایشگر به 60 هرتز کاهش نمی یابد). Google هنوز بیانیه رسمی در مورد این موضوع صادر نکرده است.

منبع: arstechnica

چقدر این مقاله را دوست دارید؟

(شماره: 0 رای متوسط: 0)

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

3 + 7 =

Powered by mihanseo