عکس ها و فیلم ها را از اینستاگرام با تلگرام بارگیری کنید

سعید ناصریآوریل 20, 20201min0

آموزش اکسپرس-اینستاگرام شبکه های اجتماعی امروزه بسیار پرطرفدار و مورد استفاده قرار می گیرد ، اما این برنامه اجتماعی مشکلی به نام عدم توانایی کاربر در بارگیری فیلم ها و عکس های این شبکه اجتماعی دارد و بسیاری از کاربران مجبور به استفاده از برنامه های پولی و کسل کننده هستند. تا بتوانند عکس یا فیلم مورد نظر خود را بارگیری کنند.

با تماشای آموزش های بیشتر با استفاده از تلگرام و بدون برنامه یا ربات یا هکر می توانید عکس ها و فیلم های خود را بارگیری کرده و در تلفن همراه خود ذخیره کنید. اکنون برای بارگیری فیلم نیاز به کار طولانی و خسته کننده دارید. نیازی به فقط خواندن آموزش تا انتها نیست.

در این روش ، پوست و عکس چند فیلم نیز قابل بارگیری است.

عکس ها و فیلم های اینستاگرام را بارگیری کنید

1. ابتدا باید به اینستاگرام خود وارد شوید

بارگیری از اینستاگرام

2. حالا به پستی بروید که می خواهید فیلم و عکس آن را بارگذاری کنید و در بالای عکس روی سه نقطه کلیک کنید.

بارگیری از اینستاگرام 2

3. حالا روی پیوند کپی کلیک کنید.

بارگیری از اینستاگرام 3

4- اکنون تلگرام خود را باز کرده و پیوند را در بخش پیام های ذخیره شده وارد کنید (می توانید لینک کپی را در بخش های دیگر نیز ارسال کنید.) و سپس آن را ارسال کنید.

بارگیری از اینستاگرام 4

5- اکنون روی عکس یا ویدئویی که در زیر پیوند ارسال شده کلیک کنید. در این بخش کلیه عکس ها یا فیلم ها در پستی که لینک را کپی کرده اید نمایش داده می شود. اکنون بر روی سه نقطه در بالای عکس کلیک کنید. و برای دانلود عکس یا فیلم مورد نظر خود روی Save in Gallery کلیک کنید و آن را در گالری خود ذخیره کنید.

بارگیری از اینستاگرام 4

آموزش پایان یافت ، امیدوارم که بتوانید عکس یا فیلم خود را ذخیره کنید. سوالات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. متشکرم.

.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

2 + پانزده =