با ترس از Corona ، Google 100،000 کارمند را برای ارتباط از راه دور فرستاد

سعید ناصریآوریل 20, 20201min0

به دنبال شیوع Corona & # 39؛ در ایالات متحده ، بسیاری از شرکت ها سیاست های ارتباط از راه دور را دنبال کرده اند. گوگل همچنین به همه 100،000 کارمند آمریکای شمالی گفته است که در صورت امکان از خانه کار کنند و به دفاتر خود نروند.

سخنگوی این شرکت در ایمیل به CNBC گفت:

همه مقامات آمریکای شمالی توصیه می کنند که کارمندان در صورت امکان از خانه کار کنند. هدف ما جلوگیری از احتقان در دفاتر ما است ، زیرا کارشناسان می گویند این امر باعث کند شدن گسترش کوروی ویروس و فشار بر آن می شود. همچنین کادر پزشکی و پزشکی را نیز در بر می گیرد.

در روز دوشنبه این هفته ، اعلام شد که گوگل همه بازدید کنندگان خارجی دفاتر شرکت و # 39 در نیویورک و سان فرانسیسکو را ممنوع کرده است. همچنین هفته گذشته ، یک نامه الکترونیکی داخلی از سوی رهبران این شرکت منتشر شد که اعلام آمادگی Google & # 39 را برای مواجهه با اثرات ویروس Corona بر 300000 کارمند و بدتر شدن اوضاع.

Sandar Pichai ، مدیر Google گفت: "ما این را می دانیم که اکنون برای کسی خوب نیست." وی همچنین به تیم های خصوصی اطلاع داد که پیوسته وضعیت را پیگیری می کنند و 24 ساعت شبانه روز وضعیت کارمندان را تحت نظر دارند. این شرکت و مدیر ارشد مالی همچنین می گوید:

تمام دفاتر Google و # 39 به نوعی به ویروس آلوده شده اند. با توجه به پویایی این ویروس ، همه باید برای کار از خانه آماده باشند. هر شب لپ تاپ خود را به خانه ببرید.

پیچای در توییت نوشت: "بگذارید از تجمع های اجتماعی جلوگیری کنیم تا از گسترش بیشتر ویروس جلوگیری کرده و سیستم بهداشت را ایمن نگه داریم." این شرکت همچنین اعلام کرده است که مرخصی پرداختی را به کلیه کارمندان بین المللی خود که آلوده به کرونا ویروس هستند یا علائمی از آن دارند یا به دلیل بیماری قادر به کار نیستند ، می دهد. این مرخصی شامل کارمندان ساعتی نیز می شود.

مدیر امور تجاری Google & 39 می گوید:

می دانیم که اوضاع در حال حاضر کمی مبهم و ناشناخته است. به همین دلیل ما می خواهیم که همه کارکنان ما در اولویت سلامت قرار گیرند.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

15 + نه =