عربستان سعودی به دنبال جاسوسی در توئیتر کارمند سابق توییتر است

سعید ناصریآوریل 16, 20201min0

اشتراک در

توییت

اشتراک در

اشتراک در

پست الکترونیک

عربستان سعودی در پی جاسوسی از یک کارمند پیشین توییتر که احتمالاً اطلاعات حساب را به سرقت برده است ، توییتر را اخراج کرد.

روز شنبه ، نیویورک تایمز! گزارش اقدامات سعودی! برای مقابله با مخالفت در سیستم هایی مانند توییتر ، مانند قتل جمال خاشقجی ، روزنامه نگار آمریکایی ، منتشر شد! او قبل از درگذشت خیلی از فضای مجازی استفاده کرد! در بخشی از این تلاشها ، به نظر می رسد که پادشاهی عربستان سعودی با کارمندان توییتر برای جاسوسی از حساب کار کرده است.

عربستان سعودی به دنبال جاسوسی در توییتر توسط کارمند سابق توییتر برای دسترسی به حساب برخی افراد است

به نقل از نیویورک تایمز ، مقامات اطلاعاتی غربی با این شرکت رسانه های اجتماعی تماس گرفتند و گفتند که دولت سعودی یکی از کارمندان آن علی الزبرا است که به جاسوسی از حساب های مخالفان و دیگران پرداخت. ‘الزابارا در سال 2013 در توییتر به عنوان مهندس با دسترسی به یک حساب کار کرد و توسط مقامات اطلاعات سعودی متقاعد شد که به چندین حساب نگاه کنند.

به گزارش رویترز ، توییتر گزارش داد! الزبارا در بازپرداخت اداری در حالی که تحقیق انجام شده است! و در حالی که ‘آنها نمی توانند شواهدی برای انتقال اطلاعات توییتر ارائه دهند! آنها در اواخر سال 2015 توسط دولت سعودی اخراج می شوند. "چند ده حساب" که ممکن است! هدفمند باشید. پس از عزل وی ، الزبرا به عربستان بازگشت.

توییتر گفته است که ممکن است در این زمینه مشکلاتی وجود داشته باشد و مقامات به دنبال جاسوسی هستند

سخنگوی توئیتر گفت! شرکت هرگز نتوانسته است به این موضوع بیفزاید. تایمز می گوید در بین حساب هایی که به آنها ابلاغ شد! محققان امنیتی ، دانشگاهیان و روزنامه نگاران ، از جمله افرادی که در پروژه Tor کار می کنند! وجود داشت. پیش از مرگ وی ، جمال خاشقجی درگیر راه اندازی پروژه ای برای مبارزه با سوء استفاده آنلاین بود.

در این گزارش آمده است كه آیا گزارش های خواجوجی & # 39 ؛ یكی از مواردی است كه الزبارا دیده می شود ، اما می گوید كه وی توسط مزارع ترول مورد حمله دولت سعودی برای محكومیت منتقدین قرار گرفت. این گروه توسط یک مشاور شاهزاده محمد بن سلمان سعود القحطانی هدایت شده بود که اخیراً اخراج شد. پس از این کشور اذعان کرد که خشکسالی کنسولگری ترکیه را در ساحل کشته است.

به گزارش تایمز! گروه چت گروهی در برنامه های پیام رسانی! برای توزیع لیستی از مردم برای آزار و اذیت ، مواردی را برای نظارت و صدور پیام های طرفدار دولت در حساب های جعلی! متفاوت استفاده می شود. این گروه به موضوعاتی از جمله جنگ در یمن می پردازد! و حقوق زنان در کشور متمرکز است و توییتر توجیهی برای انجام این کار است.

روز پنجشنبه ، NBC خبر را منتشر کرد! آن توییتر به دلیل عربستان به دنبال جاسوسی در توییتر است! یک حساب توییتر که توسط یک کارمند سابق مسدود شده است! به منظور جلوگیری از تبلیغات طرفدار سعودی پس از درگذشت جمال خاشقجی! مورد استفاده قرار گرفت و این شبکه ویژه بین سالهای 2011 تا 2017 ایجاد شد.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

دوازده + 4 =