معرفی بهترین برنامه ویرایش عکس موبایل رایگان

سعید ناصریآوریل 15, 20201min0

با افزایش استفاده از تلفن های هوشمند و بهبود دوربین های موبایل ، استفاده از برنامه های ویرایش عکس بسیار بیشتر از گذشته شده است ، اما تعداد زیاد برنامه های کاربردی ، انتخاب آن را دشوار کرده است. در این مقاله بهترین برنامه ویرایش عکس موبایل را معرفی و بررسی خواهیم کرد.

1. برنامه CC اتاق نور

Adobe Lightroom CC را می توان بهترین برنامه ویرایش عکس موبایل دانست. اتاق نورپردازی رایگان است.

مهمترین ویژگی Lightroom تهیه کاتالوگ برای هر عکس است. این برنامه به بسیاری از عکاسان حرفه ای علاقه مند به حرفه خود برای ویرایش عکس ها کمک می کند.

بعد از وارد کردن عکس به Lightroom ، می توانید کلمات کلیدی ، عنوان و توضیحات عکس را به عکس خود اضافه کنید. برنامه Lightroom شما فیلترهای عکس شما را فیلتر می کند. با رأی دادن به فیلترها می توانید پیشرفت کنید. به آنها کمک کنید بهترین برنامه Harrow Filter را پیشنهاد دهند.

دسترسی به این برنامه ساده تر و آسانتر از فتوشاپ است ، اما از Picassa یا Photos قدرتمندتر است.

2. Adobe Photoshop Express

adobe پیشگام برنامه های ویرایش عکس است و نیازی به معرفی آن با کسانی نیست که انجام عکسبرداری و ویرایش عکس را دارند. این برنامه همچنین در نسخه های گوشی های هوشمند نمایش داده شده است و یکی از بهترین برنامه های ویرایش عکس موبایل است.

Photoshop Express تمام ابزارهای ویرایش اصلی خود را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد. مثالها شامل ابزارهای برش ، چرخش و فیلتر هوشمند است که به شما در ویرایش عکس کمک می کند.

با استفاده از لغزنده های ساده می توانید تمام تغییرات را ایجاد کنید.

می توانید Adobe Photoshop Express را برای اندروید و iOS بارگیری و استفاده کنید.

4. برنامه دوربین VSCO

برنامه VSCO Cam به عنوان یکی از بهترین نرم افزارها در زمینه ویرایش فایل ها و تصاویر ویدئویی ، با بیش از 50 میلیون بارگیری فعال توانسته است نمره 4.4 از 5.0 را دریافت کند.

VSCO Cam یکی از بهترین برنامه های ویرایش عکس برای iPhone و Android است. VSCO Cam مجموعه بزرگی از فیلترها در اخیار دارد که بسیار بهتر از فیلترهای اینستاگرام است. اکثر فیلترها به صورت رایگان در اخیار قرار می گیرند ، اما برای برخی از فیلترها باید از نسخه پرداخت شده برنامه استفاده کنید. فیلترهای رایگان به همان اندازه که کافی و بسیار مناسب هستند و نیازی به خرید نسخه پولی ندارید.

دوربین VSCO دارای روشنایی ، کنتراست ، تغییر رنگ ، افزایش کیفیت عکس ، چرخش ، برش و تیز کردن و قرار دادن سایه در عکس است. مه به شما کمک می کند تا عکس را ویرایش کنید.

واضح است که این ابزار برای ویرایش یک عکس حرفه ای کافی است.

4. برنامه Snapseed

اگر می خواهید از یک برنامه ویرایش عکس عالی استفاده کنید ، ما Snapseed را پیشنهاد می کنیم. وقتی عکس را به برنامه اضافه می کنید ، تنظیمات دستی را انتخاب کرده و در تصویر بالا یا پایین بکشید. این ابزارهای مختلفی مانند کنتراست ، اشباع و غیره را به شما نشان می دهد.

هر کدام را انتخاب کنید و به سادگی آن را به سمت راست بکشید تا مقدار آن افزایش یابد یا آن را در جهت مخالف کاهش دهید.

5. برنامه CARBON

CARBON یکی دیگر از برنامه های محبوب عکس است که به عکس های سیاه و سفید بسیار علاقه مند است.

دوربین های شما به طور خودکار عکس ها را به صورت رنگی ضبط می کنند ، بنابراین می توانید کاری کنید که کمی هنرمندانه تر چیزی را ایجاد کنید؟
کربن یک ابزار B&W است و تمام فیلترهای آن را به یک رنگ ارائه می دهد.

6. برنامه Afterlight 2

برخلاف همه برنامه های ویرایش عکس ، The Afterlight 2 هر ماه محتوای و ویژگی های جدید را به روز می کند. برای استفاده از تمام ویژگی های برنامه ، پس از هر به روزرسانی نیازی به پرداخت هزینه ندارید و برای استفاده از برنامه فقط یک بار باید هزینه پرداخت کنید. پرداخت.

این برنامه ابزارهای زیادی را در اختیار شما قرار می دهد ، از جمله: برش ، روشنایی ، تعمیق ، سایه روشن و اضافه کردن رنگ به عکس.

می توانید فیلترها را ایجاد کرده و از آنها برای سرعت بخشیدن به ویرایش عکس استفاده کنید.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

12 − سه =

Powered by mihanseo