ایمیل های ایمن در جهان چیست؟

سعید ناصریآوریل 15, 20201min0

افشای بی سابقه ادوارد اسنودن ، بی سابقه در تاریخ جهان و سیستم های جاسوسی جهان ، باعث شده است تا کاربران بیشتر و بیشتر به امنیت رفتار خود در فضای مجازی بیاندیشند و سعی در سرک کشیدن نقاط ضعف کنند. به همین دلیل برای آشنایی با ایمن ترین خدمات ایمیل رمزگذاری شده در جهان بسیار مهم است.

ارسال ایمیل از طریق سرویس های اینترنتی رایگان مانند Gmail و Yahoo Email در بین کاربران عادی متداول شده است و حتی افراد مشهور ، سیاستمداران ، کارمندان و مدیران تجارت و مشاغل حساس از این خدمات برای ارسال پیام استفاده می کنند. انجام می دهند. اما آیا این خدمات رایگان به اندازه کافی ایمن هستند تا از کاربران محافظت کنند & # 39؛ حریم خصوصی و اطلاعات شخصی؟

نمونه هایی از قبیل هک شدن یاهو و افشای بیش از 500 میلیون کاربر و البته هک دیگری که هکرها را به پایگاه داده نفوذ کرده و سرقت بیش از یک میلیارد کاربر این سرویس را سرقت کرده است ، ممکن است پاسخی تعیین کننده برای سوال فوق باشد. البته استفاده از این خدمات رایگان بسیار آسان است و خدمات خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد ، اما اگر شما نیز به اطلاعات شخصی خود حساس هستید و نمی خواهید این اطلاعات در اختیار آژانس های تبلیغاتی ، هکرهای خرابکار ، سارقان داده ، سیستم جاسوسی قرار گیرد. و ابر قدرتهای دنیای فناوری ممکن است بهتر باشد که در این لیست از دست ندهند و با سه مورد از بهترین و امن ترین سرویس های رمزگذاری شده ایمیل آشنا شوند. اگر چنین است ، با ما همراه باشید:
لیست امن ترین سرویس های رمزگذاری شده ایمیل

1- سرویس ProtonMail
قیمت: رایگان – با امکان خرید یک حساب کاربری حرفه ای با ویژگی های بیشتر

ظرفیت: 500 مگابایت رایگان – قابل ارتقا تا 20 گیگابایت برای حساب های حرفه ای

کشور: سوئیس
ProtonMail در سال 2013 راه اندازی شد و یک استارت آپ بسیار چشمگیر باعث شده است تا کاربران بتوانند به سرعت از این سرویس نامه الکترونیکی متن باز استفاده کنند و پس از ماه ها تلاش مستمر برای تهیه نرم افزار و تهیه سیستم عامل های مورد نیاز ، سرانجام سرویس ایمیل ارسال می شود. اینجا. نسخه رمزگذاری شده در سال 2016 از مرحله بتا حذف شد. کلیه پیام های ارسالی از طریق این سرویس در ابتدا به مقصد رمزگذاری می شوند و حتی اگر شرکت و مقامات خود و سایر آژانس های امنیتی به آنها دسترسی داشته باشند ، آنها نخواهند شد. قادر به مشاهده متن به دلیل رمزگذاری خصوصی است. فقط کاربر گیرنده می تواند آن را بارگیری و مطالعه کند.

جالب است بدانید که محققان CERN (سازمان اروپایی تحقیقات هسته ای) در توسعه این سرویس نامه الکترونیکی نقش داشته اند. اگرچه کاربران قادر خواهند بود به صورت رایگان از ویژگی های این سرویس مطمئن استفاده کنند ، اما با خرید یک حساب کاربری حرفه ای که برای پردازش و توسعه ProtonMail هزینه بالایی خواهد داشت ، این ویژگی ها برای کاربر بسیار جذاب تر خواهد بود. مقامات خدمات و مقامات همچنین در پستی اخیر در شبکه اجتماعی Reedit اعلام كردند كه بودجه زیادی از سازمانهای دفاعی دریافت كرده اند كه بدون نیاز به منبع درآمد دیگر ، در سال آینده تأمین می شوند. با توجه به تحسین کارشناسان امنیتی و رضایت کاربران این سرویس ، حضور پروتون میل در لیست امن ترین خدمات ایمیل رمزگذاری شده مطمئناً طبیعی است.
دلایل برتری خدمات ایمیل ProtonMail چیست؟
اولین و مهمترین نکته این است که سرویس Proton Mail منبع باز است و این یک مزیت مهم برای همه طرفداران سیستم های ایمن است. با توجه به ماهیت منبع باز ، کلیه کارشناسان و افرادی که نسبت به امنیت این سرویس تردید می کنند می توانند آزمایشات متنوعی را روی آن انجام دهند و بخش های مختلف کدگذاری این پروژه را تست کنند ، تا شکاف های امنیتی و حفره های موجود در آن را بررسی کنند. آنها را احساس راحتی کنید. بودن. تمام اطلاعات رد و بدل شده از طریق این سرویس در سرورهای امن شرکت در سوئیس ، کشوری که همیشه به دلیل حفظ حریم شخصی کاربران و محافظت از اطلاعات آنها شناخته شده است ، ذخیره می شود.

کلیه پیام های رد و بدل شده بین کاربران این سرویس در سطح بالایی رمزگذاری می شود ، اما یکی از ویژگی های جذاب سرویس Proton Mail این است که در صورت ارسال پیام های سایر سرویس ها مانند Gmail به این سرویس ، آن پیام کاملاً اسکن می شود. این ساخته شده است تا از عدم امنیت یا هرزنامه اطمینان حاصل شود. سپس عملیات رمزگذاری بر روی آن ایمیل اعمال می شود و برای مخاطبان هدف ارسال می شود تا کاربر بتواند آن را در یک محیط امن مشاهده کند. اسکن پیام نیز در حافظه موقت انجام می شود ، به این معنی که هیچ یک از آنها سرور یا سایر قسمت های Proton Mail ذخیره نمی شوند.
طبق سیاستهای امنیتی این سرویس ، ردیابی کاربران & # 39؛ IP به طور پیش فرض غیرفعال است و البته کاربران می توانند در صورت تمایل آن را فعال کنند. این امر باعث می شود هکرها علاوه بر محافظت از IP کاربر و هکرها ، اطلاعاتی را که به IP کاربر مرتبط است ، ارسال کنند. یکی دیگر از مزیت های این سرویس ، که آن را به یکی از امن ترین سرویس های رمزگذاری شده ایمیل تبدیل کرده است ، این است که پس از حذف ایمیل و اطلاعات موجود در داخل آنها ، هیچ فایلی در سرورهای شرکت & # 39 ذخیره نمی شود و در واقع حذف پیام ، به این معنی است. که به طور کامل از همه سرورهای پروتون ایمیل حذف می شود. اما اگر کاربر پیامی را به بخش فایلهای پشتیبان این سرویس ارسال کرده باشد ، حذف کامل 14 روز پس از انقضا انجام می شود.

علاوه بر این ، برای ثبت نام و استفاده از این سرویس نیازی به وارد کردن اطلاعات شخصی و حقوقی ندارید و کاربر می تواند در صورت تمایل ، آدرس ایمیل را از سایر خدمات ارسال کند تا در صورت فراموش کردن و از بین رفتن اطلاعات حساب خود ، پسورد خود را بازیابی کند. . فرم ثبت نام را وارد کنید. جالب است بدانید که مشابه Telegram و SnapChat ، یک ویژگی در سرویس Proton Mail وجود دارد که به کاربران امکان ارسال پیام هایی با تاریخ انقضا خاص را می دهد تا پس از این تاریخ ، پیام به صورت خودکار از روی سرورها خارج شود.

2- سرویس TutaNota
قیمت: رایگان – با امکان خرید یک حساب کاربری حرفه ای با ویژگی های بیشتر

ظرفیت: 1 گیگابایت به صورت رایگان – حداکثر 1 سل برای حساب های حرفه ای

کشور: آلمان

شرکت آلمانی Tutao ، یک شرکت با مسئولیت محدود (GmbH) ، سرویس وب میل را رمزگذاری کرد و چارچوب Tutanota را در سال 2011 راه اندازی کرد. این سرویس از کلمات لاتین "tuta nota" به معنای "پیام ایمن" استفاده می کند. کلیه سرورهای سرویس پست الکترونیکی و پست الکترونیکی در آلمان واقع شده اند و شامل قانون سخت گیری فدرال برای محافظت از اطلاعات می شوند ، اگرچه برخی از کارشناسان ممکن است نگران همکاری و خدمات امنیتی فدرال آلمان با NSA (آژانس امنیت ملی ) ) ، از این موضوع خیلی راضی نیستم.
دلایل سرویس ایمیل برتر TutaNota چیست؟

با این حال ، به غیر از همکاری این دو سازمان اطلاعاتی ، سرویس پست الکترونیکی TutaNota به دلیل ویژگیهای رمزنگاری قدرتمند ، در لیست ایمن ترین سرویس های رمزگذاری شده ایمیل قرار گرفته است. دقیقاً مانند Proton Mill ، این سرویس از یک روش رمزگذاری منبع به مقصد استفاده می کند ، بنابراین هیچ یک از پیام های آن حتی برای مسئولان سرویس قابل مشاهده نخواهد بود. یکی از نکات جالب در مورد این سرویس مطمئن این است که اگر پیامی را از درون حساب خود به آدرس معمولی مانند Gmail ارسال کنید ، TutaNota به طور خودکار یک حساب موقت برای مخاطبان هدف شما ایجاد می کند و پیوندی را برای ورود به شما ارسال می کند. حساب ، مخاطبان شما می توانند پیام شما را به صورت رمزگذاری شده دریافت و مشاهده کنند.
دقیقاً مانند Proton Mill ، پروژه توسعه خدمات نیز دارای منبع باز است و با مراجعه به این لینک در GateHub ، منبع آن برای کلیه کاربران و کارشناسان کنجکاو کاملاً قابل مشاهده است. در حال حاضر ، اطلاعات متا پیامهای ارسال شده از طریق TutaNota ، مانند نام و حساب فرستنده ، نام و حساب گیرنده و تاریخ ، تاریخ و سایر جزئیات پیام رمزگذاری شده نیست ، اما طبق در اطلاعیه رسمی ، آنها به دنبال امکان رمزگذاری برای این اطلاعات هستند. .

در این سرویس از روشهای رمزگذاری 2048 بیتی RSA و 128 بیتی AES استفاده شده است ، و اگرچه در حال حاضر از نرم افزار رمزنگاری PGP پشتیبانی نمی کند ، اما توسعه دهندگان آن به دنبال ارائه رابط کاربری ویژه Api هستند تا همه کاربران بتوانند از روش امنیتی استفاده کنند. PGP با هم صحبت و ارتباط برقرار می کنیم. طبق اعلام رسمی سازنده ، آنها متن خطاها و سیاهههای اخطار را جمع آوری می کنند تا بتوانند از آن برای عیب یابی و به روزرسانی نرم افزار استفاده کنند ، اما آنها اطمینان داده اند که این موارد حاوی اطلاعات شخصی و پس از 14 روز نیستند. آنها همچنین از سرورها حذف می شوند.
این سرویس برای استفاده کاملاً رایگان است ، اما با پرداخت یک یورو در ماه ، کاربران همچنین می توانند از ویژگی های حساب های حرفه ای خود استفاده کنند ، به عنوان مثال از ویژگی هایی مانند دامنه اختصاصی و امکان تعیین قوانین ویژه برای صندوق دریافت شده استفاده می کنند. همچنین یکی از نقاط قوت این سرویس که آن را از گزینه های دیگر در لیست امن ترین سرویس های رمزگذاری شده ایمیل متمایز می کند ، این است که نسخه های رسمی آن برای سیستم عامل های مختلف در دسترس است و از طریق لینک های زیر قابل بارگیری است:

3- خدمات نامه پستی
قیمت: رایگان – با امکان خرید یک حساب کاربری حرفه ای با ویژگی های بیشتر

ظرفیت: 200 مگابایت برای ایمیل و 250 مگابایت برای اسناد و پرونده ها

کشور مبدا: بلژیک

این سومین گزینه در لیست امن ترین سرویس های رمزگذاری شده ایمیل در جهان است ، اما نه به این دلیل که از دو سرویس قبلی ضعیف تر است و به هر حال ، هزاران کاربر در سراسر جهان از خدمات جذاب خود به صورت روزانه استفاده می کنند. . استفاده کنید. سرویس ایمیل رایگان ، که برای محافظت از کاربران طراحی شده است & # 39؛ حریم خصوصی ، توسط همان برنامه نویسان توسعه داده شده است که قبلاً سرویس ContactOffice را برای ویرایش ، مدیریت و مشاهده پرونده های اداری به صورت واقعی ارائه می دادند.

جالب است بدانید که سازندگان سرویس MailFence بعد از سال 2013 و افشاگری های Snowden & # 39؛ این ایده را برای ساخت چنین خدماتی برای محافظت از کاربران ارائه داده اند & # 39؛ اطلاعات بلژیک نیز مانند بسیاری از کشورهای قاره اروپا در محافظت از اطلاعات و حریم شخصی کاربران خود بسیار فعال است و جالب است بدانید که برخلاف بسیاری از کشورهای جهان سرنخهای بسیار محدودی در مورد همکاری نهادهای حقوقی و شرکتها وجود دارد. با آژانس های جاسوسی این مانند NSA ایالات متحده است.
دلایل برتری خدمات ایمیل Mailfence چیست؟

ContactOffice از سال 1999 وجود دارد ، و این اطمینان را ایجاد می کند که توسعه دهندگان نمی خواهند پس از دو سال به کار خود پایان دهند و کاربران را به دلیل عدم تصمیم گیری در اختیار کاربران قرار دهند. علاوه بر تمرکز بالای سرویس MailFence بر روی امنیت و قابلیت های محافظت از داده ها ، سایر ویژگی ها از قبیل تقویم ها ، جزوه های تماسی و ذخیره اسناد نیز در دسترس کاربران خواهد بود. اگرچه امکان خرید حساب های پستی حرفه ای وجود دارد ، اما مقامات ادعا می کنند که بیشتر درآمد این سرویس از مجوز فروش و تهیه بسترهای ارتباطی برای بخش ها و مراکز آموزشی مختلف ناشی می شود و همین امر برعکس شده است. دو گزینه قبلی در لیست ما منبع باز نیستند ، بنابراین کاربران چاره ای جز قبول برنامه نویسان ندارند & # 39؛ ادعا کنید و هیچ راهی برای کشف کد خدمات و خدمات وجود نخواهد داشت.

براساس قوانین رسمی بلژیک ، اگر قاضی یک سرویس برای این سرویس را رد کند ، مسئولان MailPense ملزم به رعایت آن هستند ، اما هیچ یک از منابع خارجی دیگر به اطلاعات کاربر و موارد ذخیره شده در سرورهای این سرویس امن دسترسی ندارند. آنها نخواهد داشت. همچنین ممکن است علاقه مند باشید بدانید که مقامات ContactOffice حدود 15 درصد از درآمد خود را از پروژه های حرفه ای به دو سازمان خصوصی ، EFF و بنیاد حقوق اروپایی قاره اروپا (EDRi) اهدا می کنند ، که روی روش های امنیتی و رمزنگاری کار می کنند. او انجام می دهد
Mailfence از رمزگذاری منبع پایان به پایان و پشتیبانی OpenPGP استفاده می کند. کاربران می توانند یک کلید اختصاصی را در رایانه خود ایجاد کنند تا بتواند از طریق روش AES 256 بیتی رمزگذاری شود و در سرورهای MailFans ذخیره شود. MailFans همچنین از تأیید هویت دو مرحله ای برای ورود به حساب کاربری پشتیبانی می کند.

یکی از اصلی ترین محدودیت های این سرویس ایمیل ایمن این است که نرم افزار موبایل آن هنوز منتشر نشده است و توسعه دهندگان رسما اعلام کرده اند که در سال 2017 ، این شماره به اولویت اصلی آنها تبدیل خواهد شد. اگر می خواهید هم اکنون یک دستگاه تلفن همراه با این سرویس همگام سازی کنید ، تنها راه استفاده از Microsoft Exchange ActiveSync است. البته کاربرانی که حساب کاربری خود را به سطح حرفه ای ارتقا داده اند نیز می توانند از حالت های POPS ، IMAPS و SMTPS استفاده کنند.

شما می توانید از این لینک برای استفاده رایگان از نسخه رایگان سرویس وب MailFence ، که یکی از بهترین در بین امن ترین سرویس های رمزگذاری شده ایمیل است ، استفاده کنید.

در پایان لازم است بدانید که علاوه بر استفاده از خدمات معرفی شده در این لیست از ایمن ترین سرویس های رمزگذاری شده ایمیل ، شما عزیزان از Gadget News نیز باید در محافظت از اطلاعات شخصی و حریم شخصی خود استفاده کنید و باز نکنید. آی تی. سعی کنید با کلیک بر روی پیوندهای نامعتبر و ناشناخته ، ارسال اطلاعات و پرونده های شخصی خود به افراد نامعتبر به ایمیل ها مشکوک نشوید.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

12 − 11 =

Powered by mihanseo