هواوی تصمیم دارد با 5 گرم وارد بازار خودرو شود

سعید ناصریآوریل 10, 20201min0

هواوی سازنده تلفن ورودی چینی هواوی در حال راه اندازی بازار خودروی شخصی خود است

شرکت چینی هوآوی ، پیشگام فناوری 5G ، قصد دارد وارد صنعت خودرو سازی شود و از این فناوری برای توسعه سیستم های راداری پیشرفته برای اتومبیل های رانندگی استفاده کند. این شرکت قبلاً پروژه های آزمایشی را با آئودی و پورشه اجرا کرده است.

ژو جیجیون ، معاون رئیس اجرایی هواوی و معاون 39 ، در کنفرانس اخیر در پکن گفت: "این شرکت به دنبال ایفای نقش مهمی در صنعت خودرو است." برای دستیابی به این هدف ، هواوی در حال ایجاد یک اکوسیستم ویژه برای سنسورهای اتومبیل و استفاده از فناوری 5G برای توسعه سیستم های راداری بسیار دقیق است.

در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از ترک پست چه خواهد کرد. با این حال ، با توجه به اینکه سیستم های راداری و لیزری هواوی برای استفاده در اتومبیل های رانندگی توسعه داده شده است ، می توان نتیجه گرفت که ورود این شرکت و وارد شدن به صنعت خودروسازی تا حد زیادی به تولید کنندگان ماشینهای بدون راننده بستگی دارد.

اگرچه هواوی در Fay G یک رهبر است ، اما در تولید سنسورهای خودکار و سیستم های خودرویی از خودروسازان و سایر شرکتهای فناوری عقب است. شکی نیست که با قدرت و منابعی تکنولوژیکی که هواوی در دستیابی سریعتر دارد ، دسترسی به این سیستم به زودی اتفاق می افتد ، اما ما هنوز باید صبر کنیم و ببینیم که چقدر طول خواهد کشید.

مانع دیگری که ممکن است هواوی را تحت تأثیر قرار دهد وضعیت فعلی شرکت و جنگ تجاری بین ایالات متحده و چین است. باید بدانید که غربی ها هیچ اعتمادی به تجهیزات و فناوری هواوی 5G & # 39 ندارند و فعالیت های شرکت را برای تحریم های شدید محدود کرده اند (اگرچه این مشکوک است. ما دقیقاً همان کارهایی را انجام دادیم که با آنتی ویروس روسی انجام دادیم. کسپرس)

اگر قانونگذاران و مقامات دولتی آمریكا از تجهیزات مربوط به اتومبیل هواوی برای ساخت وسایل نقلیه در كشور استفاده نكنند ، غول فناوری چینی از دسترسی جهانی به بازار دوم ممنوع خواهد بود. خیابان ها

خوب است بدانید که طبق گفته فوربس ، سنسورها و سیستمهای رایانه ای مورد استفاده در اتومبیل هایشان با از بین بردن مؤلفه هایی از قبیل فرمان ، پدال ، داشبورد ، صندلی های برقی ، آینه ها و غیره در هنگام هزینه هزینه جبران می شوند. اجزای مشابه .

در ماه آوریل ، هواوی سخت افزار ارتباطی 5G را برای صنعت خودرو راه اندازی کرد.

منبع: reiter

چقدر این مقاله را دوست دارید؟

(شماره: 0 رای متوسط: 0)

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

9 + 16 =