جلسه اضطراری اپل ، گوگل و فیس بوک در کاخ سفید به دنبال شیوع بیماری تاج و تروما

سعید ناصریآوریل 10, 20201min0

فیس بوک ، اپل و گوگل به همراه سایر غول های فناوری ، قرار است امروز به کاخ سفید سفر کنند تا با مقامات وزارتخانه های مختلف درباره ویروس تاج صحبت کنند.

شرکت های دیگری که به کاخ سفید دعوت شده اند عبارتند از مایکروسافت ، توییتر و آمازون. در کاخ سفید ، این شرکت ها با مقامات دولتی وزارت بهداشت ، درمان و خدمات انسانی ایالات متحده ، انجمن ملی بهداشت و وزارت کار ایالات متحده دیدار خواهند کرد تا در مورد بیماری کرونوی ویروس صحبت کنند. گفته می شود که این شرکت ها در رابطه با "همکاری مشترک و اشتراک اطلاعات بین صنایع و وزارتخانه های درگیر در کوروی ویروس" با دولت همکاری می کنند.

یکی از سؤالاتی که در این زمینه مطرح می شود این است که چه کسی این شرکت ها را به عنوان نمایندگان خود به کاخ سفید می فرستد. در مورد اپل ، هنوز مشخص نیست که آیا تیم کوک شخصاً به کاخ سفید خواهد رفت یا خیر. البته او قبلاً بارها در کاخ سفید بوده است ، اما دلیل همیشه ملاقات با رئیس جمهور ایالات متحده است.

با این حال ، پیش از آنکه جلسه شبه اضطراری در کاخ سفید برگزار شود ، شرکت های پیشرو فن آوری ابتکار عمل را برای مقابله با تاج خود گرفتند. به عنوان مثال گوگل به همه 100،000 کارمند آمریکای شمالی خود گفته است که از این پس می توانند از راه دور کار کنند. اپل همچنین به دلیل ترس از گرفتن تاج ، کارمندانی را که در مراکز شلوغ شهر زندگی می کنند استخدام کرده است و نمی خواهند به دفاتر شرکت و شرکت ها مراجعه کنند.

همچنین ، اکثر این شرکت ها تمام رویدادهای خود را لغو کرده اند و قرار است آنها را بصورت آنلاین برگزار کند. با این حال ، در این میان ، آخرین رویداد شرکت Apple & # 39؛ باقی مانده است ، که به احتمال زیاد لغو خواهد شد. اطلاعاتی در مورد مراسم آنلاین در دسترس نیست.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

نه + 9 =