راهنمای نمایش تصاویر به صورت اسلاید ویندوز 10

سعید ناصریآوریل 10, 20201min0

نمایش اسلاید عکس می تواند برای کسانی که می خواهند با دیدن عکس های خود خاطرات دلپذیر خود را تجدید کنند ، متنوع و سرگرم کننده باشد. با کمک اسلایدهای عکس در ویندوز 10 و بدون نیاز به برنامه ویژه ، این احساس همیشه در حال تعقیب شماست. در این مقاله نحوه نمایش تصاویر در نمایش به صورت اسلاید به شما آموزش داده می شود.

نمایش برنامه نمایش تصاویر به صورت خودکار با برنامه Photos

با یک بررسی ساده ، می بینید که برنامه Photos یکی از برنامه های پرکاربرد در ویندوز 10 است. از آنجا که می توانیم ویرایش هایی را با آن انجام دهیم ، یا فیلم ها درست کنیم و حتی با Google Photos همگام سازی کنیم ، به نظر می رسد که ما از این موضوع بیشتر قدردانی می کنیم.

اکنون می خواهیم در مورد قدرت کشویی آن صحبت کنیم و به شما یاد می دهیم چگونه یک مجموعه عکس را در نمایش اسلاید نمایش دهید.

دو روش برای استفاده از این برنامه برای نمایش نمایش پرده ای عکس شما وجود دارد.

اولین روش برای ایجاد نمایش پرده ای در ویندوز 10

ابتدا پوشه عکسهای مورد نظر خود را باز کرده و آنها را انتخاب کنید و سپس در همان صفحه با استفاده از نوار ابزار بالا ، Picture Tools -> Slide show را انتخاب کنید.

اگر نمی خواهید همه عکس ها را انتخاب کنید ، می توانید از کلیدهای Shift یا Ctrl برای انتخاب عکس های مورد نظر استفاده کنید.

به محض کلیک روی نماد نمایش اسلاید ، عکسها یک به یک در نمایش اسلاید به شما نمایش داده می شوند. با کلیک راست ، می توانید تنظیمات پیشرفته تری برای نمایش اسلایدهای عکس داشته باشید.

اگر می خواهید تصاویر به صورت دایره ای نمایش داده شوند ، روی حلقه کلیک کنید
اگر می خواهید نمایش اسلایدهای عکس را سرعت بخشید ، به "آهسته" ، "متوسط" و "سریع" بروید. استفاده کنید.
اگر می خواهید تصاویر را به صورت دستی جابجا کنید ، مکث را انتخاب کنید
برای تنظیم نمایش اسلاید ، Play را به طور خودکار انتخاب کنید

همچنین می توانید نمایش اسلایدها را از یک عکس خاص در این برنامه فعال کنید. برای انجام این کار ، بر روی سه گزینه بالا کلیک راست کرده و نمایش اسلاید را انتخاب کنید ، یا روی دکمه f5 روی هم کلیک کنید. مشاهده نمایش اسلایدها از عکس در ویندوز می تواند فرصتی برای کسانی باشد که می خواهند از طریق چند عکس سخنرانی یا آموزش ارائه دهند.

روش دوم

به این ترتیب ، می توانید با کمک یک برنامه بومی در این سیستم عامل ، نمایش اسلاید عکس در ویندوز 10 داشته باشید.

سایر برنامه های پیش فرض ویندوز برای مشاهده نمایش اسلایدهای تصویر

اگر به برنامه Photos وصل نشده اید ، می توانید برای این منظور از برخی برنامه های دیگر مبتنی بر Windows استفاده کنید. این موارد شامل Windows Photo Viewer ، گالری عکس ، Picasa یا سایر برنامه های پیش فرض است.

علاوه بر این گزینه ها ، Photo Gallery قادر است انیمیشن های Pan ، zoom و Cinematic را نیز نمایش دهد.

از برنامه Icecream Slideshow Maker استفاده کنید

اگر می خواهید برای فیس بوک آلبومی بسازید یا داستانی از اینستاگرام بسازید ، عکس های نمایش اسلایدها باید به یک فیلم تبدیل شوند. خوشبختانه ، شما می توانید برای یک لحظه نمایش اسلاید از عکس ها داشته باشید یا از این اسلایدها فیلم بسازید.

Icecream Slideshow Maker ابزاری مفید است که ما اکیداً توصیه می کنیم برای این اهداف از آن استفاده کنید زیرا دارای قابلیت های منحصر به فردی است.

بعد از بارگیری این برنامه از اینجا ، می توانید گزینه های بسیاری برای ایجاد یک نمایش اسلاید حرفه ای داشته باشید.

برخی از این ویژگیها با هم کار می کنند و ترکیبی جالب را ارائه می دهند. به عنوان مثال ، می توانید با پوشه عکس در برنامه تماس بگیرید و با افزودن موسیقی به آن ، نمایش اسلایدهای موسیقی از عکس ها داشته باشید.

تنها محدودیت نسخه رایگان این برنامه این است که در یک لحظه فقط به شما امکان می دهد تا با 10 عکس نمایش اسلاید ایجاد کنید. البته برای ساخت تعداد اسلایدها هیچ مانعی وجود ندارد. فقط تعداد عکسهایی که در هر اسلاید جای می گیرند 10 و بیشتر نیست. البته نسخه PRO این محدودیت را برطرف می کند و می توانید با پرداخت حدود 20 دلار برای همیشه اسلایدها را با بیش از 10 عکس برای همیشه تهیه کنید.

با استفاده از بخش تنظیمات می توانید گزینه های گذار و محو کردن اثرات را تنظیم کرده و علامت آبشار را حذف کنید. این تنها برنامه ای است که به کاربران این امکان را می دهد تا علامت های سفید را حتی با نسخه رایگان حذف کنند.

هر نمایش اسلایدی که با این ابزار ایجاد کرده اید می تواند به محض ذخیره شدن مستقیماً در YouTube ، Google Drive یا Dropbox بارگذاری شود.

با مقایسه Icecream Slideshow Maker با دیگر برنامه های نمایش تصاویر به صورت عکس ، می توان گفت دو مزیت این نرم افزار مشهود است. مورد اول این است که رابط کاربری ساده ای دارد و کار با آن بسیار آسان است. دوم ، خروجی نرم افزار معمولاً برای اسلایدهای کوچک 8 تا 15 مگابایت است.

نمایش نمایش پرده ای عکس با PhotoStage توسط نرم افزار NCH

ابزاری دیگر که می تواند برای نمایش یک نمایش اسلاید عکس استفاده کند ، PhotoStage توسط نرم افزار NCH است. این برنامه به شما امکان می دهد نوشتن شرح تصاویر ، عناوین و روایات را برای نمایش اسلاید خود داشته باشید.

تجربه کاربر با این ابزار بسیار شبیه به نرم افزار Windows Movie Maker Windows است.

جدا از نمایش پرده ساده ، می توانید جلوه های پیشرفته ایجاد کنید ، انیمیشن اضافه کنید و موارد دیگر. همچنین پیش نمایش زنده ای از همه تغییرات در همان زمان به شما می دهد. برای ذخیره صفحه به عنوان یک فایل ویدیویی "صادرات" را کلیک کنید.

اگر از نرم افزار ویژه ای برای نمایش اسلایدها مانند عکس استفاده می کنید ، حتما در مورد آن برای ما بنویسید.

منبع

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

دو × 3 =

Powered by mihanseo