نحوه افزودن موسیقی به اسلایدهای Google

سعید ناصریآوریل 5, 20204min0

مجموعه: ترفندهای اینترنتی

موسیقی را به اسلایدهای Google اضافه کنید

اگر می خواهید برای کنفرانس ها و پروژه های خود مدل و نمودار ایجاد کنید ، می توانید از نرم افزار Google Slides استفاده کنید.

نرم افزار Google Slides به کاربران اجازه می دهد تا اسناد خود را در مرورگر خود ویرایش کنند. افراد حتی می توانند همزمان متن خود را تغییر دهند و بدون نیاز به هیچ نرم افزار دیگری آن را ذخیره کنند.

نحوه افزودن موسیقی و فیلم به اسلایدهای Google:

اگر می خواهید موسیقی را به اسلایدهای Google اضافه کنید ، باید از یک فیلم YouTube یا Google Drive استفاده کنید ، یا در عوض به یک سرویس جریان شخص ثالث پیوند دهید.

افزودن یک فیلم YouTube:

شما نمی توانید فایلهای صوتی را به ارائه های Google Slide اضافه کنید ، اما می توانید ویدیوها را اضافه کنید. آسانترین راه حل برای کاربرانی که می خواهند موسیقی خود را به Google Slide اضافه کنند اضافه کردن یک فیلم YouTube است.

این یک ویدیوی YouTube را مستقیماً به نمای Google Slide شما اضافه می کند ، پخش کننده ویدیوی YouTube را با گزینه های پخش بار می کند. پس از شروع پخش ویدیو ، پخش آن تا زمانی که به اسلاید بعدی بروید ، ادامه خواهد داد.

برای شروع ، نمایش اسلاید Google خود را باز کرده و روی اسلایدی که می خواهید ویدیوی YouTube خود را اضافه کنید کلیک کنید. در منوی بالا ، درج> فیلم کلیک کنید.

آموزش فیلم اسلاید Google

می توانید فیلمهای YouTube را در برگه "جستجو" در کادر انتخاب "درج ویدیو" جستجو کنید. اگر آدرس YouTube خاصی ندارید ، از این ابزار جستجو برای یافتن یک فیلم مرتبط استفاده کنید.

پس از پیدا کردن یک فیلم ، آن را انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه "Select" در پایین کلیک کنید تا آن را به صفحه نمایش خود اضافه کنید.

اسلاید Google

اگر قبلاً یک ویدیوی YouTube دارید که می خواهید URL اضافه کنید و URL را تهیه کنید ، روی زبانه "توسط URL" کلیک کنید و آدرس وب را در کادر ارائه شده قرار دهید.

پیش نمایش فیلم شما در زیر آن ظاهر می شود. پس از آماده شدن ، روی دکمه "Select" کلیک کنید.

نحوه افزودن موسیقی به اسلایدهای Google

ویدیوی شما در اسلایدهای مورد نظر خود که می توانید تغییر اندازه دهید ، درج می شود.

بیاموزید که چگونه با Google Slide کار کنید

افزودن یک ویدیوی Google Drive:

به عنوان جایگزین برای درج فیلم های YouTube ، کاربران Google Slides می توانند فیلم های شخصی Google Drive خود را ارسال کنند. می توانید این ویدیوها را از جعبه انتخاب "درج ویدیو" در بالا وارد کنید.

مانند فیلم های YouTube ، فیلم های ارسال شده در Google Drive تا زمانی که به اسلایدهای دیگر منتقل نشوند ، پخش می شوند.

برای افزودن یک فیلم Google Drive ، به اسلایدهای انتخابی خود بروید ، درج> ویدیو را کلیک کنید ، روی زبانه "Google Drive" کلیک کنید ، و سپس ویدیوی خود را از حافظه ابری خود پیدا کنید.

ابتدا باید با استفاده از یک برنامه رایانه شخصی یا بارگذاری یک ویدیو از وب سایت Google Drive ، فایلهای ویدئویی خود را با Google Drive همگام کنید.

پس از یافتن یک فیلم در فضای ذخیره سازی Google Drive ، بر روی آن کلیک کرده و سپس بر روی دکمه "Select" کلیک کنید.

افزودن فیلم به اسلایدهای Google

فیلم شما در اسلایدها درج می شود. سپس می توانید موقعیت و اندازه را مطابق ارائه خود تغییر دهید.

شما می توانید از این روش برای اضافه کردن فیلم ها فقط از همان حساب Google استفاده کنید تا نسخه اسلایدهای Google خود را ایجاد کنید. اگر می خواهید انواع دیگر فیلم ها را وارد کنید ، باید به جای آن از یک ویدیوی عمومی YouTube استفاده کنید.

اضافه کردن موسیقی از یک سرویس پخش آنلاین:

متأسفانه ، Google اجازه نمی دهد پرونده های موسیقی را مستقیماً با یک YouTube یا یک فیلم Google Drive وارد کنید. در عوض ، می توانید به آهنگ های موجود در سرویس های پخش آنلاین مانند Spotify یا SoundCloud پیوند دهید.

موسیقی یکی از این سرویس ها روی یک برگه پس زمینه بارگیری می شود ، تا آنجا که به صورت دستی آن را ببندید یا صدا پایان یابد ، در آنجا پخش می شود.

برای شروع کار ، یک شیء پخش مناسب مانند تصویر ، شکل یا جعبه متن بزرگ را وارد کنید ، بنابراین می توانید هنگام ارائه به راحتی کلیک کنید. به عنوان مثال ، برای وارد کردن یک شکل ، روی Insert> Shape کلیک کنید و سپس شکل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آموزش فیلم اسلاید Google

با استفاده از ماوس ، بکشید تا شکل دلخواه خود را ایجاد کنید. پس از ایجاد ، می توانید تایپ کنید تا متن را به فرم خود اضافه کنید.

روی شیء خود راست کلیک کرده و در "منو" در فهرست کلیک کنید. در این مرحله شما به یک آدرس اینترنتی برای صدای انتخاب شده خود نیاز دارید.

موسیقی را به اسلایدهای Google اضافه کنید

در کادر "پیوند" ، صوتی صوتی خود را از سرویس شخص ثالث مورد نظر خود بچسبانید. برای تأیید ، روی دکمه "درخواست" کلیک کنید.

اسلاید Google

هنگام ارائه اسلایدهای Google ، با کلیک بر روی این شی محتوای صوتی منتخب شما بارگیری می شود.

این کار فقط می تواند در یک برگه جداگانه انجام شود ، بنابراین اگر ترجیح می دهید همه چیز را در ارائه خود نگه دارید ، به جای آن از Google Drive یا YouTube استفاده کنید.

مجموعه: بخش رایانه و اینترنت

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

9 − 7 =

Powered by mihanseo