8 بینگ در سال 2020 بر گوگل پیروز شد

سعید ناصریآوریل 5, 20201min0

اهمیت و البته ارزش Google را می توان با یک جستجوی ساده تحقق بخشید ، زیرا مهمترین اطلاعات را در کسری از ثانیه برای شما از سراسر وب ترسیم و نمایش می دهد. در کنار این موتور جستجو صحبت های زیادی در مورد بینگ شده است ، اما هیچ کس موافق نیست که بینگ از گوگل برتری دارد. در عین حال ، با یک نگاه منصفانه ، می توان دریافت که بینگ در برخی مناطق خاص نسبت به گوگل عملکرد بهتری داشته است. اگر این موارد مناطقی است که شما را در Google نگران کرده است ، استفاده از Bing ممکن است فرصتی جدید برای شما باشد.

بینگ از Captcha پشتیبانی نمی کند

برای شخصی مثل من که مجبور است بسیاری از وب سایت ها را جستجو کند تا محتوای خوبی پیدا کند یا برای افرادی که بسیار جستجو می کنند ، صفحه مزاحم Google & "39" می گوید: "اطلاعات را پر کنید تا مطمئن شوید که شما یک روبات نیستید. "" این واقعاً گزینه ای برای بستن اعصاب است.

کاربران Google معمولاً از دیدن این صفحه لذت نمی برند! اما بینگ به هیچ وجه از چنین چیزی پشتیبانی نمی کند. مهم نیست که چقدر تلاش کنید که جستجو کنید ، بینگ احساس نمی کند که یک ربات در حال کاوش است و به اندازه قدرت خود به شما قدرت می دهد.

تلاش کمتر برای پیمایش تصاویر

اگر می بینید که Google این روزها از ناوبری تصویر افقی پشتیبانی می کند ، دقیقاً به همین دلیل است که بینگ برای اولین بار آن را اجرا کرده است. اما چند تفاوت دیگر نیز وجود دارد.

تصاویر Google Horizontal در نوار کناری باز می شود که تقریبا نیمی از فضای صفحه را اشغال می کند و این تنها به شما امکان می دهد پنج یا شش از این تصاویر را بدون نیاز به پایین پیش نمایش کنید. بدترین قسمت این است که وقتی روی یک تصویر کلیک می کنید – ابتدا شما را به وب سایت میزبان و در جایی که مجدداً به پایین بروید هدایت می کنید تا دریابید که کجاست. این کل پیش نمایش تصویر را از بین می برد.

اما با کمک بینینگ ، جستجوی تصاویر با کمترین مشکلات به صورت افقی ، بسیار جذاب تر و آسان تر انجام می شود. تصاویر در بینگ به عنوان یک پرده در جلوی شما قرار می گیرد. اگر بر روی یک عکس کلیک کنید تا آن را باز کنید و بیشتر و واضح تر ببینید ، با کلیک بر روی دکمه بستن بالا ، می توانید به سرعت به نمای تصویر کوچک برگردید.

بعد از کلیک بر روی یک تصویر ، به جای اینکه ابتدا به وب سایت بروید ، تصویری با اندازه کامل (در یک برگه جداگانه) مشاهده خواهید کرد. بینگ به شما امکان می دهد تصاویر مختلف را به زبان های مختلف به سرعت مشاهده کنید.

بینگ گزینه های جستجوی بصری بیشتری را پشتیبانی می کند

بخش جستجوی تصویر در Google به صورت جستجو براساس تصویر است که می توانید از چندین گزینه استفاده کنید:

URL تصویر را وارد کنید
عکسی از رایانه خود بارگذاری کنید

در بینگ علاوه بر موارد فوق ، شما قادر خواهید بود که:

عکس ها را از وب کم یا تلفن خود بارگیری کنید

جستجوی پیشرفته برای فیلم در بینگ بی بدیل است

اگر هنوز از Bing برای جستجو استفاده نکرده اید ، زمان آن است که حداقل آن را برای فیلم ها تست کنید. سیستم جستجوگر & # 39؛ s برای توسعه جستجو و نمایش فیلم واقعا بهتر از گوگل و موارد مشابه است.

تمام نتایج جستجوی ویدیو با استفاده از عکسهای ریز که قابل چرخش با کلیدهای جهت دار افقی هستند ، سازماندهی می شوند. برای موفقیت در مشاغل وابسته به شما بیش از شانس نیاز دارید.

حداقل که با جستجو در اینترنت یک بار ، بینگ فیلم های بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

ولی این آخر ماجرا نیست. شما می توانید فیلم های بینگ را مستقیماً در حالت تمام صفحه پخش کنید بدون اینکه از سایت های YouTube ، Facebook ، Hulu ، CNN ، Fox یا سایت های دیگر بازدید کنید. در مقایسه ، Google همیشه شما را اول به YouTube یا سایتهای دیگر هدایت می کند.

ویژگی ذخیره من در بینگ ستودنی است

این یک تجربه کاملاً جدید موتور جستجو است که بسیاری از مردم از آن آگاهی ندارند. با استفاده از این ویژگی می توانید از ذخیره نشانک ها یا موارد سفارشی خداحافظی کنید.

بینگ ویژگی های موسوم به "ذخیره من" را برجسته می کند که به شما امکان می دهد تمام نتایج جستجو را در یک مکان ذخیره کنید. اگر "علاقه های من" را ذخیره کنید ، پیشنهادهای جستجوی موضوعات مورد علاقه خود را دریافت خواهید کرد.

ویژگی های بیشتر برای تنظیمات حریم خصوصی در بینگ

بینگ این امکان را به شما می دهد تا با ابزارهای مایکروسافت مانند Windows ، Xbox ، Skype و غیره ارتباط برقرار کنید ، اما اطلاعات شما برای نتیجه بهتر استفاده نمی شود. با این حال ، می توانید حریم خصوصی خود را با سایر تنظیمات حریم خصوصی بهبود دهید. اگرچه Google خط مشی هایی دارد که از اطلاعات شما برای تبلیغات استفاده نمی کند (مانند ایمیل ، شماره و غیره) ، Bing به شما امکان می دهد این ویژگی را خاموش کنید تا ذهن شما به هر روشی راحت شود.

با این مقایسه می توان گفت که کاربران بینگ کنترل کامل تری بر حریم شخصی خود دارند. همچنین می توانید تمام تاریخچه جستجوی خود را از Microsoft Privacy پاک کنید.

بینگ با Office 365 یکپارچه شده است

بینگ با Outlook ، Word ، PowerPoint ، OneDrive و Excel به خوبی ادغام می شود. به عنوان مثال ، ضمن ایجاد ارائه ها یا اسلایدها برای پاورپوینت ، می توانید مستقیماً از جستجوی بینگ برای کلمات کلیدی استفاده کنید. این نتایج حاصل از جستجوی فوری از Creative Commons است ، که می توانید مستقیماً در ارائه خود وارد کنید. به این ترتیب می توانید در موارد دیگر از این ادغام استفاده کنید.

الهام بخش صفحه رسمی بینگ & # 39

در مقایسه با رابط کاربری اسپارتان گوگل و 39 ، بینگ فضا را رنگی تر و البته الهام بخش تر از گوگل می کند. تصاویر پس زمینه به طور مکرر تغییر می کند و باعث می شود کاربر احساس خوبی داشته باشد.

اشکال اصلی بینگ و گوگل

اگرچه در این مقاله ما مزایای بینگ را در گوگل ذکر کرده ایم ، نکته اصلی هنوز هم این است:

بینگ گوگل نیست.

از نظر نتایج و دقت موتورهای جستجوگر معمولی ، بینگ و سایر موتورهای جستجو قبل از انجام کار در سطح گوگل مسیری طولانی را طی می کنند. این بدان معناست که Google از نتایج جستجوی بهتری برخوردار است و درک بهتری از هدف کاربر از نظر نتایج جستجو دارد و عملکرد بهتری در خروجی دارد.

تا زمانی که سایر موتورهای جستجو کیفیت نتایج جستجوی خود را بهبود ندهند ، با همه کاستی هایی که ما از Google داریم ، Google بدون چالش باقی خواهد ماند.

منبع

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

2 × 5 =

Powered by mihanseo