آموزش و تنظیمات فایروال Claudefeller

سعید ناصریآوریل 2, 20201min0

در پست های قبلی در مورد تنظیم Claudefeller و استفاده از CDN ، در مورد مزایای این سرویس محبوب صحبت کردیم و اکنون قصد داریم به بررسی سایر ویژگی های این سرویس بپردازیم ، بنابراین ما با آموزش Firewall Claudefeller در خدمت شما هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی بود.

همانطور که در پست های قبلی شما اشاره کردیم ، یکی از دلایلی که Cloudflare برای امنیت استفاده می کند ، جلوگیری از حملات هکرها به ویژه حملات DDOS است و از دسترسی سایت شما جلوگیری می کند. اما علاوه بر اینکه می تواند از حملات هکرها جلوگیری کند ، ClaudeFlower ویژگی های امنیتی دیگری نیز ارائه می دهد که به شما امکان می دهد وب سایت خود را راحت تر تنظیم کنید.

در ادامه با آموزش فایروال ClaudeFlower همراه باشید.

آموزش فایروال Claudefeller

– بعد از ورود به حساب ClaudeFlower با حساب خود ، منویی در بالای صفحه نمایش داده می شود ، از جمله منویی به نام Firewall. بر روی آن کلیک کنید تا تمام تنظیمات موجود در آن بررسی شود.

– در این صفحه ، همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است ، سه تنظیم اصلی و کلی به همراه دو بخش برای شخصی سازی فایروال وجود دارد.

سه قسمت اول فایروال ClaudeFlower را توضیح دهید

محدود کردن نرخ

با فعال کردن این بخش ، ClaudeFlower از سایت شما در برابر حملات مانند تزریق SQL یا Code Injection محافظت می کند و اگر هر قسمت یا صفحه از سایت شما خراب باشد یا دارای حفره های امنیتی باشد ، برای کاربر نمایش داده نمی شود و از این طریق صفحات را حذف می کند. برای رفع آن از مسائل امنیتی مطلع شده اید.

هنگام فعال کردن این بخش مراقب باشید و یک مشکل امنیتی در سایت شما وجود دارد ، ممکن است برخی از صفحات نمایش داده نشوند.

سطح امنیتی

در این بخش می توانید حساسیت Claudefeller & # 39 را نسبت به سایت خود افزایش داده و در صورت مشاهده کوچکترین حرکتی مشکوک توسط کاربران و همچنین مسدود کردن آدرس IP مشتری و گزارشات دریافت کنید.

از قسمت Security Security قادر به افزایش یا کاهش حساسیت خواهید بود.

گذرگاه چالش

در این بخش می توانید تعیین کنید که چه مدت آدرس IP مسدود خواهد شد. اگر ClaudeFlower یک مشتری مخرب را برای مدت زمانی مشخص که در این بخش قابل تنظیم است تشخیص دهد ، سرویس را از آن مشتری خارج کرده و خطای TTL Expire را به کاربر بازگرداند.

خوب ، تا اینجای کار ، فایروال Claudefeller ، سه بخش اصلی را توضیح دادیم و نکته مهم این است که تنظیمات به طور پیش فرض بهترین حالت ممکن است و اگر سایت شما عاری از مشکلات امنیتی یا تحت حمله هکرها باشد ، هیچ تغییری نخواهد داشت. و تنظیمات لازم است شما آنها را ندارید. اما در زیر دو بخش مهم را توضیح خواهیم داد که می توانند فایروال را در سایت شما ایجاد کنند.

بخش فایروال IP

در این بخش مانند فایروال سخت افزاری یا نرم افزاری می توانید نقش ها و قوانین مختلفی را تعریف کنید تا سایت شما در شرایط خاص و یا برعکس در دسترس سایت شما برای افراد خاص باشد.

تصویر زیر نمای کلی از تمام تنظیمات Claudefeller را نشان می دهد.

قوانین دسترسی

در این بخش مانند فایروال می توانید دسترسی به یک آدرس IP خاص یا یک محدوده IP خاص را مسدود کنید یا آن را در لیست سفید قرار دهید.

تنظیمات به شرح زیر خواهد بود.

ابتدا آدرس IP ، آدرس IP ، نام کشور یا ASN را وارد کنید.

سپس نوع عمل را روی این رول تنظیم کنید. (در این منو می توانید تنظیماتی مانند Block، WhiteList، Challenge و JavaScript Challenge را انتخاب کنید.)

3. در بخش سوم می توانید این تنظیمات را در یکی از وب سایت های خود یا تمام وب سایت های اضافه شده به حساب خود اعمال کنید.

4- در بخش چهارم ، یادداشتی ایجاد می شود تا یادآور رول ایجاد شده باشد.

به عنوان مثال ، در رول تعریف شده در تصویر زیر ، دسترسی به هر کسی که از چین وارد سایت ما شود ، مسدود خواهد شد.

مسدود کردن نماینده کاربر

در این بخش می توانید یک عامل تعیین کرده و دسترسی به سایت را مسدود کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید دسترسی سایت خود را به هر کسی که از Firefox 45 استفاده می کند ، مسدود کنید.

برای این تنظیم ، بر روی گزینه Create Blocking Rule کلیک کرده و مانند مثال ClaudeFlower اطلاعات را وارد کنید.

قفل کردن منطقه

این ویژگی که با انتقال حساب کاربری خود به Pro باز می شوید ، این امکان را به شما می دهد که یک دامنه یا صفحه خاص را برای یک آدرس یا دامنه خاص IP باز یا مسدود کنید. .

به عنوان مثال ، شما فقط می توانید به صفحه پنل مدیریت سایت خود برای آدرس IP خود دسترسی پیدا کنید.

کاهش DDoS کاهش نیافته

این گزینه نشان می دهد که چگونه Cloffer را جلوی سایت خود قرار دهید و از حملات DDoS که به طور خودکار روشن هستند محافظت کنید.

برنامه وب بخش فایروال

در این بخش تنظیمات مربوط به فایروال برنامه وب به شما امکان می دهد تا کد مخرب ارسال شده در سایت خود را فعال کرده یا کد امنیتی را به اشتباه در سایت خود بارگذاری کنید. برای جلوگیری از آن

فایروال برنامه وب

در قسمت اول وضعیت فایروال وب را روشن یا خاموش خواهید دید که به طور پیش فرض روی خاموش تنظیم شده است. اگر می خواهید این ویژگی را در سایت خود راه اندازی کنید ، باید از کد API در صفحه استفاده کرده و آن را در وب سایت خود کپی کنید.

برای این کار ، هر کد API یک راهنما دارد تا مطمئن شود که قبل از کپی کردن آن را خوانده و کپی کنید.

بررسی یکپارچگی مرورگر

این گزینه تمام هدرهای HTTP را از مشتری بررسی و بررسی می کند و در صورت تهدید سایت ، صفحه بلاک برای کاربر نمایش داده می شود.

بخش وقایع فایروال

بخش Events Firewall که بخشی از صفحه Firewall ClaudeFlower است ، تمام وقایعی که به طور کلی اتفاق افتاده است را گزارش می کند و شما می توانید با مراجعه به این بخش تمام اطلاعات مربوط به عملکرد فایروال خود را مشاهده کنید.

خلاصه آموزش Claudefeller Firewall

در آموزش CloudFlow Firewall ، شما درباره تنظیمات کلی Firewall CloudFlow اطلاعاتی کسب کرده اید ، و اکنون می توانید تنظیماتی مانند مسدود کردن یک آدرس IP یا دامنه IP یا لیست سیاه یک کشور را برای دسترسی به سایت خود انجام دهید. . همچنین می توانید با استفاده از API های تعبیه شده در بخش ها ، امنیت سایت خود را ضرب کرده و از یک فایروال کامل حرفه ای لذت ببرید.

امیدواریم که شما از آموزش Claudefeller Firewall استفاده کرده باشید.

در ادامه ، در مورد تنظیمات کش Claudefeller Cache صحبت خواهیم کرد.

کاربر عزیز می توانید در بخش نظرات در مورد این آموزش اظهار نظر کرده و پاسخ خود را از اینجا دریافت کنید.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

دو × سه =