پرده برداری کرد از Samsung Galaxy Note FE Galaxy Note 7 Summer 2017

سعید ناصریمارس 31, 20201min0

سامسونگ در تاریخ 7 ژوئیه (16 ژوئیه) در کره جنوبی از آخرین تلفن همراه خود ، Galaxy Note FE رونمایی خواهد کرد. Galaxy Note FE یا Fan Edition می تواند نسخه ای مجددا از Galaxy Note 7. اواخر تابستان سال 2016 تلفن همراه سامسونگ Note 7 با شکایت منفجر شود که امنیت تلفن ضعیف است و در نهایت تصمیم گرفت که جمعش کن پس از گذشت چند ماه ، سامسونگ سرانجام اعلام كرد كه علت انفجار باتری در سری اول به دلیل خرابی فنی بوده و انفجار باتری در سری دوم این گوشی مشكلی در تولید است. یادداشت 7 خود را بار دیگر با مصونیت کامل دوباره اجرا کنید

پرده برداری کرد از Samsung Galaxy Note FE Galaxy Note 7 Summer 2017

سامسونگ در تاریخ 7 ژوئیه (16 ژوئیه) در کره جنوبی از آخرین تلفن همراه خود ، Galaxy Note FE رونمایی خواهد کرد. Galaxy Note FE یا Fan Edition می تواند نسخه ای مجددا از Galaxy Note 7. اواخر تابستان سال 2016 تلفن همراه سامسونگ Note 7 با شکایت منفجر شود که امنیت تلفن ضعیف است و در نهایت تصمیم گرفت که جمعش کن بعد از گذشت چند ماه ، سامسونگ سرانجام اعلام كرد كه علت انفجار باتری در سری اول به دلیل خرابی فنی بوده و انفجار باتری در سری دوم این شركت ، مشكلی در تولید است. یادداشت 7 خود را بار دیگر با مصونیت کامل دوباره اجرا کنید نسخه جدید تلفن همراه Galaxy Note 7 اکنون به عنوان تلفن همراه سامسونگ Note FE عرضه می شود. سامسونگ ادعا می کند که از همان مورد تلفن همراه Galaxy Note 7 برای Galaxy Note 7 Fan Edition استفاده خواهد کرد. با این حال جعبه های ارائه شده با گوشی جدید سامسونگ به هیچ وجه باز نشده است. و محتوای درون آن دست نخورده است.

سیستم عامل مورد استفاده در تلفن همراه Galaxy Note 7 FE نوکیا Nougat نسخه 7.0 است. سامسونگ رابط کاربری Samsung Experience را در فبلت جدید خود نصب کرده است. رابط کاربری این گوشی مشابه گوشی پرچمدار سامسونگ ، Galaxy S4 و Galaxy S4 Plus خواهد بود.

برجسته گلکسی نوت 7 فن نسخه مقاومت آن در برابر آب و گرد و غبار است. برخی از ویژگی های اختصاصی گلکسی S4 و گلکسی اس 6 پلاس شامل Bixby Home نیز برای این گوشی است. در نظر گرفته شده. این رابط دسترسی به آهنگ های جریان ، آب و هوا ، مضامین و اخبار را امکان پذیر می کند.

با تغییرات جدید ایجاد شده در Galaxy Note 7 Fan Edition ، مطمئناً هنگام کار با این گوشی احساس خوبی خواهید داشت. باتری گلکسی نوت FE از باتری 3200 میلی آمپر ساعتی استفاده می کند و از ظرفیت کمتری نسبت به باتری 3500 میلی آمپر ساعتی استفاده شده در گلکسی نوت 7 استفاده می کند. سامسونگ ادعا می کند که در ساخت گوشی جدید خود دقیقاً همین کار را کرده است و آن را به یکی از امن ترین محصولات تبدیل کرده است. گلکسی اس 4 و گلکسی اس 4 پلاس سال. بنابراین نگران انفجار باتری در Galaxy Note 4 FE نباشید.

سامسونگ Galaxy Note FE Ratons را با 6000 دستگاه عرضه می کند و رنگ های مشکی ، طلایی ، نقره ای و آبی برای این گوشی در نظر گرفته شده است. کره ای ها نسخه مرمت شده گلکسی نوت 7 را با قیمت 1.2 برنده (2 دلار آمریکا) عرضه می کنند.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

ده − چهار =

Powered by mihanseo