اولین تلفن های قابل انعطاف – آینده ای انعطاف پذیر با شرکت های مشهور

سعید ناصریمارس 31, 20201min0

اشتراک در

توییتها

اشتراک در

اشتراک در

پست الکترونیک

اولین گوشی های سامسونگ ، اپل ، TLC و … قرار است از اولین تلفن همراه منعطف خود تا سال 2020 رونمایی کنند! اما اپل قصد دارد تا پیش از سال 2020 از این فناوری رونمایی کند ، یکی از مزایای این فناوری! می توان صفحه نمایش را صدها هزار بار خم کرد و هیچ اثری از خسارت و آسیب ندید! ما می خواهیم این فناوری جدید را از شرکت های مختلف کشف کنیم! و تلفن های هوشمند هوشمند و قابل انعطاف را به چالش بکشید.

اولین تلفن منعطف اپل & # 39

با تشکر از وب سایت Lets go Digital ، ما شاهد ارائه سه بعدی و یک اپل تازه طراحی شده هستیم.

اولین تلفن انعطاف پذیر اپل & 39

طراحی

آیفون انعطاف پذیر از بالا به پایین و پایین به بالا خم می شود. مارک های تبلیغاتی و تجاری ایالات متحده سفارشی شده است! اگر آنها می خواهند قسمت کمتری از صفحه نمایش داشته باشند ، می توانند آن را به سمت خارج خم کنند و برعکس! یعنی گوشی هوشمند به سمت داخل خم می شود و از نظر اندازه کوچکتر می شود. و می توان گفت افزایش سایز مثبت اما منفی بسیار ساده تر است! و ضخامت از زیبایی این تلفن منعطف کم می کند! این احتمال آسیب دیدن صفحه را افزایش می دهد.

اولین تلفن منعطف سامسونگ & 39 (سامسونگ)

ایوان بیل ، یکی از معتبرترین صادر کننده اینترنت! در حساب توییتر خود نام Samsung Folding Folder را که نام گوشی هوشمند Folding Kore Folding است ، اعلام کرد. سامسونگ اولین گوشی هوشمند خواهد بود! رونمایی از انعطاف پذیر آن 20 فوریه. رئیس مرکز نوآوری طراحی سامسونگ & # 39 ؛ همچنین معتقد است که گوشی انعطاف پذیر این مارک کره ای تجربه بهتری است! سامسونگ تلفن های هوشمند قابل تاشو را در اختیار کاربران قرار می دهد. سامسونگ وقتی اولین گوشی هوشمند خود را که می توانست به عنوان یک لبه خمیده از آن رونمایی شود ، بسیار محبوب کرد. 5 سال! سرانجام از مشخصات این فناوری جدید و تولید انبوه آن در عرض چند ماه پرده برداشت! آینده آغاز خواهد شد.

اولین تلفن همراه منعطف

طراحی

برخلاف اپل ، این گوشی فقط به سمت داخل خم می شود! و Galaxy Folder از نمایشگر 7.3 اینچی بهره می برد و هنگامی که دستگاه را خم می کنید صفحه 4.5 را به دست می آورید. و این هنوز جالب است که بدانید! سازندگان دو صفحه نمایش جداگانه برای این تلفن هوشمند استفاده کرده اند.

اولین تلفن انعطاف پذیر TCL & 39

TLC توسط کاربران خود به دلیل تلویزیون های کم هزینه شناخته شده است. همچنین تلفن های موبایل خود را با مارک های مختلفی روانه بازار می کند! بلک بری و آلکاتل در حال خاموش شدن هستند و اکنون می بینیم که این شرکت قصد دارد وارد بازار گوشی های هوشمند منعطف شود. تصاویر فوق الذکر نشان می دهد که TLC حداقل 5 دیویس کار می کند! با یک صفحه نمایش انعطاف پذیر که شامل دو تلفن هوشمند ، دو تبلت و یک تلفن هوشمند خاص است! همچنین می تواند به عنوان ساعت هوشمند مورد استفاده قرار گیرد.

اولین تلفن انعطاف پذیر TLC

طراحی

یکی از تبلت ها دارای صفحه ای است که در آن قرار می گیرد! و دیگری دارای صفحه ای است که به سمت خارج خم می شود. و دو TLC دارای طراحی مشابه هستند ، که در یک محور در وسط خم می شوند.

اولین تلفن منعطف هواوی و Huawei (HUAWEI)

هواوی طی سالهای گذشته با محصولات خلاقانه و بی نظیر خود شاهد رشد چشمگیر بوده است! در صنعت تلفن همراه هواوی را به منظور راه اندازی اولین تلفن منعطف داشته است! این رقابت با سامسونگ در رقابت جدی است و انتظار می رود که از این نظر نیز نرم تر باشد.

هواوی و اولین تلفن منعطف

طراحی

ظاهراً اولین تلفن انعطاف پذیر با نام تجاری & # 39! صفحه نمایش به سمت خم شده است. گفته می شود که عموماً 8 اینچ است! و هنگامی که خم می شود ، به یک صفحه 5 اینچی تبدیل می شود.

و نکته آخر اینکه ، لیست معرفی انعطاف پذیر تلفن های هوشمند طولانی به طول انجامید! اما شناختن مارک های دیگر بد نیست.

اپل ، هواوی ، لنوو ، سامسونگ ، انعطاف پذیر ، اوپو ، اول ، ایسوس ، فناوری ، فناوری ، لنوو ، میکروسافت ، انعطاف پذیر ، هواوی ، هوشمند

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

17 − 11 =

Powered by mihanseo