نحوه ایجاد چرخه تظاهرات در پاورپوینت

سعید ناصریمارس 31, 20201min0

پاورپوینت همیشه برای تولید پرونده های ارائه قابل تنظیم برای سمینارها و کنفرانس ها استفاده نمی شود. ممکن است بخواهید برای جشن آینده خود نمایش اسلاید تصاویر داشته باشید. استفاده از پاورپوینت با چرخه Drop به شما امکان می دهد با خیال راحت بازی کنید و با پایان یافتن اسلایدها ، مشاهده را از سر بگیرید. این باعث می شود مخاطب از دیدن صفحه خالی و نمایش تصاویر و نمایش ها جلوگیری کند. این دقیقاً همان چیزی است که ما در مورد تنظیمات صفحه نمایش چرخش پاورپوینت به شما آموزش خواهیم داد.

نمایش اسلایدها در پاورپوینت

برای به دست آوردن تنظیمات صفحه نمایش چرخش پاورپوینت ، ابتدا باید به پرونده مورد نظر برای ایجاد این تنظیمات بروید.

در بخش به تب Slide Show بروید
در این برگه ، به گروه تنظیمات بروید
و از آنجا Slide Show را انتخاب کنید

با این کار پنجره تنظیمات نمایش نمایش داده می شود. در گروه گزینه‌های Show ، در کنار Loop Continuuous تا Esc ، بررسی کنید. در انتهای صفحه ، روی OK کلیک کنید.

هنگامی که این تنظیمات را در پرونده Paropoint خود ایجاد کردید ، هنگامی که روی کلید Esc روی صفحه کلید خود کلیک می کنید ، نمایش اسلایدهایش را تمام می کند.

توجه داشته باشید که در این شرایط ، به محض کلیک بر روی ماوس ، اسلاید مجدداً نمایش داده می شود ، بنابراین خوب است که در چنین شرایطی شخصی که برای انجام آن نیاز به دقت در صحنه نمایش اسلاید دارد وجود داشته باشد.

انتقال خودکار را به اسلایدها اعمال کنید

برای انجام این کار ، ابتدا بعد از باز کردن اسلایدی که می خواهید ، دوباره به تب Slide Show بروید و از آنجا به بخش ها و بخش های Set Up و Set Up Slide Show بروید و بخش هایی از پنجره Set Up Show را انتخاب کنید.

گزینه های مختلفی برای انتخاب از اینجا وجود دارد ، اما مهمترین آنها به نظر می رسد استفاده از Timings ، If Present است که می توانید در زیر گروه Advance Slides پیدا کنید.

در زیر می توانید تعدادی از مواردی را که نیاز اصلی آنها استفاده از Timings ، If Present است ، تنظیم کنید.

برای این کار ، در گروه Show Type ، گزینه Browsed at a Kiosk (Full Screen) را انتخاب کنید. این کار در صورتی فعال خواهد شد که Loop را به طور پیوسته تا زمان Esc فعال نکرده باشید ، و گزینه تحت اسلایدهای Advance بدون تغییر باقی می ماند.

وقتی تنظیمات لازم را انجام داده اید ، OK را کلیک کنید.

اگر Browsed at a Kiosk را فعال نکنید ، اگر کسی دکمه های برگشت را کلیک کند ، صفحه نمایش متوقف می شود. هنگامی که این گزینه را فعال می کنید ، همه چیز به صورت خودکار می شود و دکمه های Back و Forward قفل می شوند.

زمان نمایش اسلایدها را تنظیم کنید

اکنون زمان نمایش اسلایدها با زمان بندی مشخص است. برای این کار به برگه Transitions بروید.

در گروه Timing ، کادر کنار After را علامت بزنید.

سپس با استفاده از ساعت ظاهر شده قبل از این گزینه ، زمان مورد نظر خود را تنظیم و تنظیم کنید. توجه داشته باشید که این گزینه هنگام فعال بودن یا نبودن روی گزینه کلیک ، کار خود را انجام می دهد.

در آخر ، روی Apply to All کلیک کنید.

پس از تنظیم تنظیمات با آنچه در این مقاله آموخته ایم ، کافی است یک اسلاید خود را یک بار اجرا کنید. همه چیز به صورت خودکار اتفاق می افتد و استفاده از دکمه های عقب و جلو روی اسلایدها تأثیر نمی گذارد مگر اینکه روی دکمه Esc از سمت چپ بالای صفحه کلید کلیک کنید. با این کار اسلایس متوقف می شود.

توجه: لطفاً قبل از نمایش اسلایدها به طور خودکار فایل آزمایشی را روی سیستم خود تست کنید و مطمئن شوید که تنظیمات صحیح است. همچنین مراقب پرونده های اسلایده خود باشید تا جای تعجب نداشته باشید.

منبع

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

شش − پنج =

Powered by mihanseo