فونت هایی که متون را ذخیره می کنند – انواع قلم های هوشمند

سعید ناصریمارس 26, 20201min0

اشتراک در

توییتها

اشتراک در

اشتراک در

پست الکترونیک

قلم (خودکار ، مداد و …) در دسترس ترین ابزار برای نوشتن و ترسیم هستند! که برای ضبط متن از آنها استفاده می کنیم ، با ظهور قلم های هوشمند که با آنها بیشتر آشنا می شویم! در دنیای نویسندگی تغییری رخ داده است. بعضی اوقات شما نیاز به کپی کردن از نوشته های خود دارید. این فناوری جدید را برای کپی طراحی و تولید کنید! برای محتوای و طرح های خود به دستگاه های کپی یا اسکنر نیاز ندارید. جالب است که بدانید! این لیزر کلیه مطالب و طراحی های شما را از طریق سر لیزر خود ذخیره می کند! و آن را از طریق USB یا Bluetooth به سیستم خود منتقل کنید.

فونت هایی که متن را ذخیره می کنند – انواع قلم های هوشمند

فناوری و فناوری در همه صنایع امروز! این راهی را باز کرده است که مورد استقبال کاربران نیز قرار گرفته است! و اکنون این فناوری دیجیتال در اتومبیل های معمولی است! امروزه با ترکیبی از فناوری هایی مانند حسگرهای حساس به فشار ، اتصال بی سیم ، اسکنر نوری و باتری های ماندگار ، سازندگان فناوری دیجیتال موفق شده اند! برای معرفی چنین خودروهایی.

برای اولین بار ، یک شرکت ایتالیایی یک اتومبیل هوشمند اختراع کرده است! این می تواند متن را برای بارگیری ذخیره کند. شرکت مولسکین سالهاست که در میان تحریرهای آنالوگ ، تلاش می کند! و پرونده های دیجیتالی. سپس در سال 2016 ، این شرکت مجموعه هوشمند را تولید کرد! از جمله یک کاغذ خودکار ، اتومبیل مخصوص و برنامه هوشمند آن. این مجموعه از همه چیزهایی که به طور خودکار نوشته یا ترسیم شده است! ارسال مستقیم آن ، اما تا رسیدن نزدیک تلفن هوشمند موفق بود! یا قرص. آن شرکت در فناوری جدید خود می تواند ابزار نوشتن جدیدی تولید کند! یعنی با ذخیره کردن پست آفلاین تا دوباره وصل شدن! آنها به یک تلفن هوشمند یا رایانه لوحی احتیاج ندارند.

قصد داریم 5 قلم هوشمند را در زیر معرفی کنیم:

1. Neo N2

قلم هوشمند Neo N2

این همه ویژگی های معمول یک قلم هوشمند را دارد! همانند قابلیت تشخیص سطح فشار 256 ، می توان گفت که می تواند دقت معقولی را ارائه دهد. این فقط قادر به کار با زبانه های خودش است! و همچنین می توانید متن ها را با نرم افزار Neo Notes در Ornote ذخیره کنید. از مزایای این برنامه می توان به قابلیت شناسایی 15 زبان اشاره کرد! و در این نرم افزار فایل ها با فرمت SVG ذخیره می شوند.

2. برابر

قلم نشانگر مساوی

می توانید با استفاده از این خودکار هوشمند ، پست های خود را ذخیره کنید. از طریق بلوتوث متصل شده است ، همچنین از طریق برنامه Equil Note با سایر ایستگاه ها ارتباط برقرار می کند! و مزیت این قلم این است که می توان از آن روی سطح هر تخته یا تخته سفید استفاده کرد.

3.WorldPenScan X

قلم هوشمند WorldPenScan X

این خودکار هوشمند می تواند کلمات ضبط شده را در دستگاه هایی مانند iPad ، iPhone و تلفن های Android اسکن کند. برنامه به انگلیسی ، کره ای ، ژاپنی ، فرانسوی و موارد دیگر بستگی دارد

4. LiveScribe

قلم هوشمند را زنده کنید

این می تواند علاوه بر ذخیره متون ، صدا را ضبط کند. پرونده های ضبط شده و ذخیره شده نیز می توانند به Ornut ارسال شوند. تقسیم کنید ، این کار را برای شما انجام دهید.

5. DotPen

قلم هوشمند DotPen

به نظر عادی است و نوک این دستگاه از مواد ترموپلاستیک ساخته شده است! همچنین برای سیستم عامل های اندرویدی و ios طراحی شده است ، دارای جنبش صاف شیشه ای و سهولت استفاده ، نیازی به کاربرد ندارد و قادر به تعامل با نرم افزارهایی نظیر Ornote و ProCreate است.

Equi ، Moleskine ، Neo N2 ، قلم ، WorldPenScan X ، نشانگر ، تقلب ، فناوری ، خودکار هوشمند ، فناوری ، قلم ، خال خال ، هوشمند

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

5 × 2 =