بهترین فروشگاه ساز ایرانی + راهنمای انتخاب

سعید ناصریمارس 26, 20201min0

دسته: ترفندهای اینترنتی

فروشگاه ساز چیست؟

ابتدا باید بدانیم «فروشگاه ساز» چیست و به چه صورت است.
Store Builder یک نرم افزار مدیریت محتوا است. آنچه همه از طراحی سایت می نامند بدان معنی است که وقتی می خواهید یک وب سایت راه اندازی کنید به یک سیستم مدیریت محتوا نیاز دارید و وقتی به وب سایت فروشگاه وب و نیازهای آن رسیدید به یک مدیر وب سایت احتیاج دارید. .

چه چیزی را باید در "خرید فروشگاه" در نظر بگیریم؟
1- پشتیبانی

نرم افزار فروشگاه ساز

حمایت از همه چیز مهمتر است. زیرا اگر اطلاعات کمی دارید می توانید خودتان یک فروشگاه آنلاین با منابع رایگان راه اندازی کنید. مهم است که یک تیم اختصاصی بتواند شما را راهنمایی کند یا مشکلات شما را برطرف کند. این امر زمانی مهم است که شغلی نسبت به یک وب سایت تفریحی داشته باشید. نکته بعدی این است که نسخه پشتیبان شما فقط نباید یک فرد فنی باشد و علاوه بر اطلاعات فنی ، باید اصول حاکم بر یک فروشگاه اینترنتی مانند نحوه ارسال سفارشات ، ارسال قرارداد ، ارسال پیام کوتاه ، پیگیری سفارشات و غیره را نیز بداند.

2 – ویژگی ها و کیفیت فروشگاه سازندگان نرم افزار
متأسفانه بیشتر نرم افزاری که به عنوان سازنده فروشگاه به مردم فروخته می شود ، همه ویرایشگرهای آماده نرم افزار هستند. اما چه طرحی ویژه برای کاربران ایرانی وجود دارد و متأسفانه بیشتر مردم از راهنمایی برای خریدار در انتخاب اشتباه محروم هستند. به همین دلیل ما این مقاله را نوشتیم تا به شما در راهنمایی در فروشگاه کمک کنیم.

3. ویژگی های شغل خود را بررسی کنید.
همه فرصت منحصر به فرد خود را می خواهند. آنچه را که می خواهید بفروشید بررسی کنید.
به عنوان مثال ، اگر قصد همکاری با پست را دارید ، سیستم شما باید از این پشتیبانی کند. دروازه یا روش پرداخت مورد نظر شما یکی از مهمترین مواردی است که می توانید بررسی کنید که آیا فروشگاه به نیازهای شما پاسخ می دهد یا خیر.

4- قیمت
این که آیا همیشه مهمترین عامل قیمت گذاری است یا خیر ، اما باید مفاهیمی مانند کیفیت پشتیبانی ، کیفیت نرم افزار در آن ایجاد شود. بهتر است اگر هنوز مطمئن نیستید که باید با برنامه های ارزان تر و ارزان تر شروع کنید و بعد از خرید آن از برنامه های بالاتر استفاده کنید.

5- برای فروشگاه آنلاین خود یک برنامه تلفن همراه تهیه کنید
امروزه داشتن یک برنامه تلفن همراه از اهمیتی برخوردار است که یک فروشگاه بدون برنامه تلفن همراه عملاً از دسترس خارج است. شما همچنین باید برنامه فروشگاه خود را به همراه وب سایت فروشگاهی به مشتریان خود پیشنهاد دهید تا همواره دسترسی مستقیم به شما و محصولات شما بر روی تلفن همراه خود داشته باشند و بتوانند بدون نیاز به خرید بدون سازنده برنامه موبایل ، سفارشات خود را به راحتی سفارش دهند. این غیر ممکن است. مانند یک تجارت موفق مانند DJ Commodity ، که هم یک وب سایت و هم یک برنامه تلفن همراه را به مشتریان خود ارائه می دهد. با توجه به تعداد بیشتر تلفن های اندرویدی ، داشتن برنامه تلفن همراه Android از اهمیت بیشتری برخوردار است.

معرفی بهترین فروشگاه ویراستار ویژوال (فروشگاهی Profi)

بهترین فروشگاه ساز

چرا Profi Shop را توصیه می کنیم؟

فروشگاه ساز خریداری کنید

با تحقیقاتی که انجام دادیم بهترین فروشگاه ساز را انتخاب کنیم. این تحقیق در فروشگاه های سازهای ایرانی انجام شده است. به دلایل زیر ، فروشگاه Profi Shop را توصیه می کنیم.

1- پشتیبانی قدرتمند (می توانید به راحتی در مورد کیفیت پشتیبانی Pro Shop از مشتریان تحقیق کنید)

2. Profi Shop اولین فروشگاه ساز بومی که کاملاً از یک تیم اختصاصی Profi Shop ساخته شده است.

3. کارشناسان فروشگاه تخصصی (این فروشگاه توسط متخصصان مجرب پشتیبانی می شود که نه تنها برنامه نویسان بلکه یک تیم تجارت الکترونیکی هستند که با چالش های خرید آنلاین در ایران آشنا هستند)

4- قیمت و کیفیت با هم (سودآوری قصد دارد هزینه ها را کاهش دهد ، اما شما از کیفیت بالایی برخوردار هستید ، زیرا مشاغل بزرگ به جای هزینه کردن میلیون ها دلار از Profit Shop استفاده می کنند)

5- برنامه موبایل – Profit Shop علاوه بر وب سایت فروشگاه حرفه ای ، یک برنامه موبایل به شما می دهد و این برنامه در فروشگاه های ایرانی مانند Bazaar نمایش داده می شود و این به تجارت اینترنتی شما کمک شایانی خواهد کرد.

برای خرید و کسب سود در Pro Shop کلیک کنید

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

سه × یک =