Boomerang Slomshush را بیاموزید و آن را در اینستاگرام ویرایش کنید

سعید ناصریمارس 26, 20201min0

Boomerang Instagram یک ویژگی جذاب است که کنترل آن تا حدی دشوار است. با استفاده از این آموزش نحوه ویرایش بومرنگ و تنظیم آن را برای کاهش سرعت یا اعمال جلوه های خاص به شما آموزش خواهیم داد.

این آموزش برای کسانی است که از اینستاگرام بومرنگ در اندروید و آی فون استفاده می کنند.

ویرایش اینستاگرام بومرنگ در موبایل

اینستاگرام را در تلفن هوشمند خود باز کنید. برای باز کردن رابط کاربری اینستاگرام ، از چپ به راست بکشید یا به نماد دوربین در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید.

در اینجا ، ردیف پایین را بکشید و روی "Boomerang" ضربه بزنید. در رابط بومرنگ ، روی دکمه شاتر ضربه بزنید تا یک بومرنگ ضبط شود.

وقتی Boomerang را ضبط می کنید ، اینستاگرام به شما امکان می دهد تا آن را در حالت استوری خود مشاهده کنید. در اینجا می توانید برخی از گزینه های ویرایش مانند متن ، GIF و موارد دیگر را مشاهده کنید. مهمترین گزینه در این بخش نماد بومرنگ است که نمادی بی نهایت است.

اگر در بالای این صفحه به این موقعیت نگاه کنید ، باید نماد Boomerang را ببینید. اگر روی این گزینه کلیک کنید می توانید Boomerang را به حالت ویرایش خود منتقل کنید.

با این کار بومرنگ ضبط شده شما در صفحه نمایش داده می شود ، اما شما یک جدول زمانی از روند پخش و محتوای بومرنگ را در انتهای صفحه مشاهده خواهید کرد. (چیزی مثل نرم افزار ویرایش فیلم)

به این ترتیب می توانید با کمک محرک های گاهشمار ، قسمت مورد نظر از بومرنگ ضبط شده خود را برش دهید.

ویژگی تریم در همه حالت ها موجود است. برای تغییر به حالت Slow-mo ، روی دکمه Slow-mo ضربه بزنید یا انگشت خود را به سمت چپ در بالای جدول زمانی بکشید. در حالت Slow-mo ، بومرنگ با نیم سرعت اجرا می شود.

برای تنظیم حالت Echo دوباره به سمت چپ سوئیچ کنید که باعث تیرگی حرکات به هر فریم شده و کیفیت آنها را افزایش می دهد.

آخرین حالت ویرایش و ویرایش Boomerang Instagram Duo است. با استفاده از این بخش می توانید یک اثر گذار به بومرنگ فعلی خود اضافه کنید.

هنگامی که از ویژگی تنظیمات Boomerang استفاده می کنید و ویرایش های سفارشی را انجام می دهید و همه چیز خوب و آماده به نظر می رسد ، روی انجام شده در بالا سمت راست ضربه بزنید.

حال اگر به Story خود ضربه بزنید ، می توانید آن را به داستان خود انتقال دهید.

اگر می خواهید این قطعه بومرنگ را بارگیری کنید و آن را در سیستم عامل های دیگر خود منتشر کنید ، کافی است روی دکمه بارگیری کلیک کنید.

گزینه بارگیری در ردیف بالا در موقعیتی است که در تصویر بالا نشان داده شده است.

آیا در این باره سؤالی دارید؟

منبع

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

دو + ده =

Powered by mihanseo