بدون ایجاد اختلال در امنیت از ابر عمومی لذت ببرید

سعید ناصریمارس 21, 20201min0

ابرهای عمومی روش تجارت را کاملاً تغییر داده اند. آنها منابع محاسباتی را گسترش داده و مقیاس پذیری و انعطاف پذیری بی سابقه ای و دسترسی به میزان فزاینده داده های تولید شده توسط تجهیزات و کاربران IoT را فراهم کرده اند. همه موارد فوق در برنامه های وب تجاری است که به منظور افزایش وفاداری مشتری ، بهبود بهره وری کارکنان و سربار کمتر طراحی شده اند.

بنابراین انتقال به کلود یکی از سریعترین و جامع ترین انتقال تجارت در تاریخ است. امروز ، اندکی پس از اولین کسب خدمات ابری عمومی ، تقریباً همه سازمان ها از برخی از این خدمات استفاده می کنند. Claude & # 39؛ s 2018 State of Cloud Report، Rightcale & # 39؛ sRightscale ، همچنین نشان می دهد که 81٪ سازمان ها در حال حاضر استراتژی چند ابر دارند و سازمان ها به طور متوسط ​​از 5 خوشه استفاده می کنند.

با توجه به بررسی Cloud Computing Surge (IDG & # 39؛ s Cloud Computing 2018) (IDG & # 39؛ s 2018 Cloud Computing Survey) ، امسال 30٪ کل بودجه IT & 39٪ به محاسبات ابری اختصاص داده شده است که اکثر آنها شامل SaaS (48٪) هستند. ، IaaS (30٪) و PaaS (30٪). 21٪)

با این حال ، در مورد نگرانی های رو به رشد امنیتی کلود کمتر صحبت شده است. طبق همان نظرسنجی IDG ، پاسخ دهندگان گفتند كه قصد دارند تا دو سال آینده 50 درصد برنامه های نصب شده ابر ابر خود را به محیط عمومی ابر یا غیر ابر منتقل كنند.

امنیت کلود و کار شما است

چالش این است که مشتریان کلود اغلب در مورد امنیت ابر عمومی اشتباه سوء تفاهم می شوند و به اشتباه معتقدند که ارائه دهندگان کلود خدمات امنیتی بومی را ارائه می دهند. اما واقعیت این است که ارائه دهندگان کلود تنها ملزم به تأمین زیرساخت های اصلی Claude & 39 هستند که تحت نظارت کلیه مشتریان است. با این وجود و علی رغم اینکه ارائه دهندگان کلود نیز خدمات امنیتی را در اختیار مشتریان قرار می دهند تا آنها را به برنامه های خود اضافه کنند ، مسئولیت تأمین اطلاعات شرکت ها ، برنامه های وب و منابع رایانه ای بر عهده مشتری است. .

چالش افرادی که به فکر اعزام به سکوی ابری دیگر (حتی ابر خصوصی) هستند ، داشتن همان مشکلات امنیتی ذکر شده در آینده است. صرف نظر از تبلیغات ، حریم خصوصی یا رطوبت محیط ابر ، تأمین امنیت محیط ابری قابل انعطاف و کاملاً مقیاس پذیر (به خصوص محیط های چندکد) نیاز به قابلیت هایی فراتر از قابلیت ها و قابلیت های ارائه شده توسط راه حل های امنیتی دارد. سنتی است.

امنیت ابر عمومی

بخشی از چالش این است که حتی اگر یک سازمان از پرسنل امنیت سایبری کامل برخوردار باشد (طبق بررسی کارکنان امنیت سایبری 2018 ISC) ، کمبود امنیت سایبری در سراسر جهان به حدود 3 میلیون نفر می رسد) ، احتمال این وجود دارد که این افراد بتوانند از این امر پیگیری کنند. مسائل امنیتی در کلود بسیار کم است.

اما علیرغم این چالش ها ، سازمان هایی که می توانند بر چالش های امنیت سایبری خود غلبه کنند ، از تجارتشان سود زیادی می برند. استفاده از ابر عمومی (که معمولاً شامل توسعه و استقرار برنامه های وب تجاری است که از منابع رایانه ای بسیار انعطاف پذیر و مقیاس پذیر استفاده می شود) نیاز به یکپارچه سازی تمام منابع مناسب بدون به خطر انداختن امنیت دارد. از جمله اقدامات مورد نیاز عبارتند از:

انتقال از DevSecOps به DevSecOps: با افزودن یک متخصص امنیت سایبری به تیم DevSec ، توسعه دهندگان برنامه وب با استفاده از IaaS / PaaS می توانند به سرعت پاسخگوی نیازها و چالشهای بی نظیر محیطهای ابری باشند. شناسایی و شناسایی زمینه های مهم اجرای زیرساخت ها یا توسعه برنامه های کاربردی که نیاز به امنیت دارند. تهیه ابزارهای مناسب برای تیم های آندوسکوپی: تیم های آندوسکوپی ابزاری امنیتی هستند که به طور خاص برای محیط های کاری خود طراحی شده اند. در عین حال ، آنها لازم نیست که یک متخصص امنیتی شوند و تمام ابزارها را که اوه بودن آنهاست ، تفصیل می دهند. آنها می خواهند بتوانند به سرعت امنیت را به برنامه ها اضافه كنند و به امنیت در زمان واقعی اجازه دهند تا نتایج را نظارت و مدیریت كند.

یکی دیگر از مؤلفه های اقدامات دوتایی و سرعت ، سرعت است. این همان چیزی است که وجود آنها را توجیه می کند. هرگونه ابزار امنیتی که برای متوقف کردن پیکربندی و تغییر کاربری نیاز به کار دارد ، در آینده مشکل ساز می شوید. متأسفانه ، یكی از بزرگترین چالشهای تجهیزات تجهیزات Cloud Virtual Network (NVA) مانند Firewall Web Application (WAF) زمان و مهارت لازم برای ادغام مناسب با زیرساخت ها و پیكربندی و تنظیم برای از بین بردن مثبت های كاذب و به طور دقیق جلوگیری از بد رفتاری . علاوه بر این ، به پیکربندی صحیح ، مقیاس نقاط قوت با رشد وب سایت ها و برنامه ها و تنظیم تنظیمات با تغییر برنامه ها و در نتیجه جلوگیری از ترافیک منطقی ، زمان می برد. این روند نیاز به زمان و مهارت دارد که بیشتر تیم ها ندارند.

ارزیابی مجدد استفاده از اپلت های مجازی شبکه و استفاده از آنها در صورت نیاز و همچنین استقرار SaaS در جای مناسب خود ، راه حل این چالش ها است. یک راه حل WAF مبتنی بر SaaS که به طور ذاتی توسط تیمی از متخصصان اداره می شود و از زیرساخت های Claude & 39 استفاده می کند تا بطور خودکار مقیاس شود ، زیرا هیچ مسئله عملکردی وجود ندارد و اجازه می دهد تا برنامه های وب در صورت لزوم رشد کنند. بر خلاف راه حل های سنتی یا مبتنی بر ابر ، SaaS WAF به شما امکان می دهد تا دروازه امنیتی API برنامه خود را تا حد امکان نزدیک به کنترل برنامه و برنامه های خود ببندید ، در حالی که باعث کاهش سریع پردازش می شود.

علاوه بر این ، راه حل SaaS WAF از قبل پیاده سازی و پیکربندی شده است ، بنابراین ارتباط با رابط های برنامه با هرچه کار کمتری ممکن است ، از آنجا که تمام تخصص های لازم برای پیاده سازی ، نگهداری ، مقیاس و تنظیم همه موجود است. و

انتخاب راه حلی که یکپارچه در محیط های ابری و غیر ابری مختلف کار کند: تمام محیط های شبکه (حتی ارائه دهندگان) متفاوت هستند. در نتیجه ، بسیاری از ابزارهای امنیتی هنگام استقرار در محیط های مختلف عملکرد مشابهی ندارند و اجرای و اجرای سیاست های امنیتی منسجم یک چالش جدی است.

استفاده از راه حل امنیتی مبتنی بر SaaS امنیت یکپارچه را در ابر ایجاد می کند. علاوه بر این ، آن را قادر می سازد مدیریت متمرکز و هماهنگی سیاست توسط تیم فناوری اطلاعات ، که از بین بردن امنیت آنها ، از اتصال ضعیف و & # 39؛ مشکلات امنیتی که امنیت ناکافی در یک منطقه را به همراه دارد ، برای بقیه شبکه حمله می کند. از تیم جلوگیری می کند و به اهداف اصلی خود در زمینه توسعه و بهبود برنامه ها می پردازد.

شناسایی و مدیریت نواقص امنیتی: حتی اگر همه ابزارهای صحیح وجود داشته باشد ، سازمانها احتمالاً در ادغام امنیت با روند استقرار خود با چالش روبرو خواهند شد. یکی از این چالش ها ، مدیریت و نظارت بر رعایت امنیت (به ویژه با توجه به تغییر دامنه و مقیاس محیط های ابری ، برنامه ها و دسترسی و به اشتراک گذاری داده ها و در نتیجه عدم توانایی درک چگونگی اعمال قوانین موجود یا جدید) است. ویژگی ها یا خدمات جدید Claude & # 39). این و چالش های مشابه را می توان با DevOps / IT برطرف کرد و با یک روش آندوسکوپی در توسعه برنامه به پایان رسید.

مزایای خدمات امنیتی SaaS

یكی از موثرترین راههای ادغام امنیت منسجم در محیط ها ، اجرای امنیت به عنوان یك راه حل SaaS است. SaaS به این معنی است که تیم ها نیازی به تکیه بر زیرساخت های خود برای دیتاسنترهای خود ندارند ، یا سخت افزار یا نرم افزاری (مجازی و غیره) برای نگهداری دارند ، بنابراین می توانند روی مهمترین وظایف خود تمرکز کنند. پیاده سازی با ارائه حداقل تنظیمات اولیه چند دقیقه طول می کشد تا حداکثر مقیاس پذیری فراهم شود.

WAF مستقر در SaaS برای از بین بردن ناسازگاری های گسترده امنیتی که باعث کند شدن اجرای یک برنامه جدید به یک راه حل واحد می شود بسیار مفید است و به تیم های Doscope امکان می دهد تا ضمن اطمینان ، روی ارائه ارزش تجاری متمرکز شوند. برنامه هایی را در برابر تهدیدهای شناخته شده محافظت می کند.

نتیجه

حفظ زیرساختهای ابری و استراتژی ایمنی برنامه های کاربردی وب برای مشاغل امروزی و مهم است. بکارگیری یک راه حل امنیتی WAF مبتنی بر SaaS به تیم شما امکان می دهد تا ضمن از بین بردن وظایف روزمره نگهداری و مدیریت امنیت ، از تمام مزایای محیط های عمومی ابر لذت ببرید و از امنیت کامل با حداقل تنظیمات استفاده کرده و از مدیریت ممکن لذت ببرید. این رویکرد منحصر به فرد به شما کمک می کند از مزایای فضای کسب و کار مبتنی بر ابر بدون ایجاد اختلال در عملکرد ، سرعت و امنیت استفاده کنید و می توانید با سرپوش کمتری ارزش سریع تری داشته باشید.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

19 + شانزده =

Powered by mihanseo