مزایای اصلی دسترسی بالا در VPS

سعید ناصریمارس 21, 20201min0

میزبانی وب سرورهای خصوصی مجازی (VPS) سالها نکته مهمی بوده است ، نکته ای بین مقرون به صرفه بودن هاست مشترک و قدرت عملیاتی بالای سرورهای سخت افزاری اختصاصی. با معرفی سازه های ابری ، این مفهوم بیشتر درک و گسترش یافت. به تازگی ، ویژگی های جدیدی به میزبانی VPS ها اضافه شده است که مزایای سرویس مبتنی بر ابر را بدون افزایش هزینه به شما می دهد. در زیر ، ما به این ویژگی های جدید می پردازیم و خواهیم دید که چگونه این ویژگی های جدید میزبان سرورهای مجازی در ایران را حتی قدرتمندتر کرده است:

در دسترس بودن بالا

ساختار سرور توسط شبکه ای از خوشه ها در یک محیط مجازی پیکربندی شده است. همه این خوشه ها حاوی سخت افزاری مبتنی بر افزونگی هستند ، بنابراین اگر پرونده شما به هر دلیلی از کار بیفتد ، تمام پرونده ها و داده های شما حفظ می شوند و داده های شما بلافاصله به مکان دیگری منتقل می شوند. اصولاً ، دسترسی بالا به شما افزونگی فوری می دهد. به عبارت دیگر ، در دسترس بودن زیاد بدان معنی است که هر زمان که یک جزء سیستم خراب شود ، سرور شما باید به راحتی کار کند.

کنترل سرور ساده

علاوه بر قابلیت دسترسی بالا ، ویژگی های دیگری نیز در VPS جدید وجود دارد که کنترل آن را آسان تر می کند. امکانات شامل:

نمودار نظارت بر مصرف منابع

مقدار RAM ، CPU و پهنای باند ، فضای دیسک را بصورت جداگانه مشاهده کنید

رمز عبور سرور را تغییر دهید

مشخصات و جزئیات سرور را مشاهده کنید

نظارت بر وضعیت آنی سرور

عکس فوری

با استفاده از Snapshot می توانید به نقطه‌ای که سرور پایدار است برگردید

امروزه بسیاری از مشاغل دریافتند که با رشد اطلاعات و اطلاعات سازمانی ، روند تهیه نسخه پشتیبان برای آنها دشوارتر می شود. زیرا پشتیبان گیری به برنامه های آنلاین و به روز بسیار وابسته است.

ویژگی Snapshot به شما امکان می دهد کپی از داده ها و داده های خود را تهیه کرده و از سرور خود بدون تأثیر یا اختلال در سیستم ، نسخه پشتیبان تهیه کنید. به عبارت دیگر ، خدمات با دسترسی بالا باید بتوانند در هر زمان که لازم باشد ، تمام داده های شما را در یک نقطه خاص بازیابی کنید.

در اینجا سناریوهایی وجود دارد که ممکن است هنگام نیاز به عکس فوری ، به شدت احساس کنید:

ارتقا برنامه ها (بسیار معمول)

به عنوان مثال ، وب سایت خود را به آخرین نسخه وردپرس ارتقا دهید ، اما بعد از آن ، وب سایت شما به درستی کار نخواهد کرد. با استفاده از این عکس فوری می توانید به راحتی به زمان قبل از بروزرسانی وردپرس برگردید و سرور خود را ثابت نگه دارید.

موارد امنیتی

وضعیتی را در نظر بگیرید که وب سایت شما به CMS آلوده شده یا آلوده شده است. اگر از قبل بر اساس چارچوب خاص خود عکس های فوری گرفته اید ، می توانید به آن نقطه برگردید و حفره های امنیتی را برطرف کنید.

اشکالات برنامه نویسی

اگر در محیط عملیاتی یک برنامه نویس هستید و می خواهید کد جدیدی را در برنامه و وب سایت خود اجرا کنید ، عکس های فوری ضروری است. در صورت بروز مشکل می توانید به نسخه قبلی برنامه و نکته قبل از راه‌اندازی نسخه جدید برگردید.

این پست را ارزیابی کنید

(کل: 1 میانگین: 5)

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

پنج × 2 =