چگونه داستان دیگران را در داستان اینستاگرام خود به اشتراک بگذاریم؟

سعید ناصریمارس 21, 20202min0

دسته: ترفندهای اینترنتی

نحوه برچسب زدن دوستان در اینستاگرام

اینستاگرام مدت ها است که دربرابر اشتراک مجدد مطالب مقاومت می کند. اگرچه مدت زیادی است که ویژگی "regram" را آزمایش کرده است ، اما وقتی نوبت به اشتراک گذاری مجدد محتوا می رسد ، هنوز از برنامه هایی مانند توییتر و فیس بوک عقب مانده است. اما یک ویژگی برای شما وجود دارد که بتوانید داستانهای بعدی را دوباره به اشتراک بگذارید. دوستان شما همچنین می توانند داستانهای شما را دوباره به اشتراک بگذارند.

با این حال ، ویژگی داستان اشتراک گذاری اینستاگرام چندان دشوار نیست.

ابتدا ، داستان یک دوست و دوستانه باید عمومی باشد که از آنجایی که تنظیم پیش فرض اینستاگرام عمومی است ، اتفاق بزرگی نیست.

دوم ، شما باید در داستان دوست خود تگ کنید. اگر شما و دوستتان برای یکدیگر قرار نگرفتید ، قادر نخواهید بود که داستانهای یکدیگر را به اشتراک بگذارید ، مگر اینکه این پارامترها برآورده نشوند.

فقط حتما اینستاگرام خود را برای Android یا iPhone به روز کنید. این ویژگی برای اولین بار در نسخه 48 در 7 ژوئن 2018 ظاهر شد ، بنابراین شما احتمالاً از نسخه قبلی جلوتر هستید.

دوستان را در استوری های اینستاگرام خود Tag کنید:

اگر می خواهید دوستانتان بتوانند داستانهای شما را در داستان خود به اشتراک بگذارند ، ابتدا باید آنها را برچسب گذاری کنید. به همین ترتیب ، اگر می خواهید داستان های آنها را در داستان های شخصی خود به اشتراک بگذارید ، آنها باید شما را برچسب گذاری کنند. در هر داستان ده دوست مختلف وجود دارد.

برای برچسب زدن یک شخص در یک داستان ، همانطور که معمولاً در یک دوربین Stories انجام می دهید ، باید یک عکس یا فیلم بگیرید ، به صفحه ضربه بزنید ، سپس با تایپ کردن @ به دنبال یک نام کاربری ، آنها را وارد کنید. به جای ضربه زدن روی صفحه در هر نقطه ، می توانید روی نماد "Aa" ضربه بزنید تا ویرایشگر متن باز شود. گذشته از استفاده از ابزار متن ، می توانید بر روی نماد برچسب ضربه بزنید و برچسب "MENTION @" را انتخاب کنید تا برچسب شیک تر شود.

متن و ابزارهای برچسب فقط یک تفاوت زیبا هستند ، در غیر این صورت نتیجه مشابهی دارند. یک متن ساده با @ ذکر به شما امکان می دهد تا یک قلم را انتخاب کنید ، آن را تغییر اندازه دهید ، یک پس زمینه اضافه کنید (در بعضی از آنها) ، تغییر طرح بندی متن (در بعضی از آنها) ، و رنگ قلم را تنظیم کنید. استفاده از برچسب ذکر @ سه سبک تصویری مختلف را برای انتخاب فراهم می کند. با این حال ، هر دو روش به شما امکان می دهند بزرگنمایی یا بیرون زوم ، برچسب ها را بچرخانید و جابجا کنید.

با هر دو گزینه ، اینستاگرام با وارد کردن نام کاربری خود ، حساب های مربوطه را در پایین صفحه ارائه می دهد. برای تکمیل سریع برچسب ، می توانید به اینجا وارد شوید.

داستان های خود را با دوستان به اشتراک بگذارید

داستان شخص دیگری را در داستان خود به اشتراک بگذارید:

اگر می خواهید داستان شخصی را به اشتراک بگذارید ، ابتدا باید یک مورد را علامت گذاری کنید. هنگامی که کسی شما را در داستان خود برچسب گذاری کند ، اینستاگرام سریعاً از طریق یک اعلان به شما هشدار می دهد.

اشتراک داستان

روی اعلان ضربه بزنید. از طرف دیگر ، روی نماد هواپیمای کاغذی در سمت راست بالای برنامه و صفحه 39 ضربه بزنید ، مستقیماً در اینستاگرام خود به صندوق ورودی بروید ، سپس پیام را به شخصی که شما را نشان کرده است ارسال کنید. در صورت برچسب زدن ، این اولین مورد است و باید گزینه ای را در پیام "اضافه کردن این به داستان شما" وارد کند.

روی "اضافه کردن این به داستان خود" ضربه بزنید و داستان دوست شما با یک مرز ضخیم در اطراف آن ظاهر می شود. بعد از تغییر اندازه ، ارسال متن ، برچسب ها ، نقاشی ها و موارد دیگر می توانید تقریباً در مورد هر کاری انجام دهید. با این حال ، شما نمی توانید محتوای اصلی داستان را ویرایش کنید.

پس از ویرایش ، آن را برای داستان خود ارسال کنید ، جایی که 24 ساعت در آن می ماند. وقتی افراد شما داستان شما را تماشا می کنند ، نام کاربری پوستر اصلی را در بالای داستان مشاهده می کنند.

آموزش دیگران & # 39؛ اشتراک گذاری داستان اینستاگرام

در حالی که این داستان فقط 24 ساعت طول می کشد ، شما و سایر کاربران می توانید آنها را به عنوان نکات برجسته پروفایل ارسال کنید. انجام این کار به این معنی است که تا زمانی که به صورت دستی خاموش نشود ، در پروفایل باقی خواهد ماند. بنابراین اگر پستی را برجسته کنید که در آن شخص دیگری را به اشتراک گذاشته اید ، همیشه تا زمان خاموش کردن شما در آنجا خواهید بود. اگر کسی داستانی را برجسته کند که آنها دوباره داستان شما را به اشتراک بگذارند ، همین اتفاق برای شما می تواند رخ دهد.

گردآوری: رایانه Bitote و بخش اینترنت

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

شش − یک =

Powered by mihanseo