اسنپ ​​توانایی درخواست ماشین برای دیگران را به برنامه مسافر اضافه کرد

سعید ناصریمارس 16, 20201min0

در نسخه جدید برنامه خود برای مسافران ، اسنپ امکان درخواست خودرو برای دیگران را ارائه می دهد. از طریق این ویژگی ، کاربران می توانند به راحتی درخواست تاکسی را برای محیط اطراف خود کنند. این ویژگی می تواند تماسهای مکرر شما با راننده و شخصی را که درخواست ماشین کرده اید کاهش دهد.

ممکن است شما مجبور شوید درخواست دوستان فوری را برای دوستان یا خانواده خود اعمال کنید. ممکن است شخصی گوشی هوشمند نداشته باشد یا به دلایلی نتواند در آن لحظه به برنامه عکس فوری خود دسترسی پیدا کند. پیش از این ، هنگام اسنک کردن با حساب شخصی خود ، مجبور بودید که به راننده دسترسی پیدا کنید تا اینکه راننده به مسافر برسد و تلفن را سوار کنید یا شماره بی دقتی به راننده بدهید.

در طی چنین درخواستی تماس بسیار زیاد بود و حداقل برای یک سفر موفق با شخص دیگری حداقل دو یا سه تماس تلفنی برقرار شد. به محض ورود راننده ، مسافر را مطلع كرد كه راننده وارد آن شد و دوباره با مسافر تماس گرفت. برای اطمینان از اینکه خودرو را پیدا کرده و در نهایت به مقصد خود رسیده است.

اکنون با استفاده از این ویژگی Snap جدید می توانید برای هرکسی که به هر دلیلی مایل به استفاده از تلفن های هوشمند خود یا دسترسی به اینترنت نیست ، درخواست سفر کنید و کافیست نام و شماره مسافر را مستقیماً وارد راننده ای کنید که قبول کند. درخواست اتصال.

این ارتباط از طریق پشتیبانی اسنپ امکان پذیر است ، به این معنی که با وارد کردن مبدا و مقصد شخصی که می خواهید درخواست کنید ، و همچنین جزئیات مربوط به شخص و نام آنها از جمله نام و شماره تلفن وارد برنامه Snap می شوید. بعد از اینکه راننده درخواست سفر شما را پذیرفت ، یک پیامک حاوی اطلاعات سفر ضروری شامل مشخصات خودرو ، پلاک خودرو و نام راننده و شماره تلفن به شماره ثبت شده در مسافر شما ارسال می شود.

یک پیام کوتاه فوری می تواند برای کمک به مسافر شما استفاده شود ، مستقیماً با راننده تماس بگیرید و در صورت لزوم تنظیمات لازم را انجام دهید. باید بدانید که در صورت فعال بودن تماس تلفنی ، شماره تلفن مسافر شما از نماینده راننده مخفی می شود و یک پیامک حاوی اطلاعات مسافر به جای شماره تصادفی به راننده ارسال می شود. با شماره پشتیبانی فوری

اگر نیاز به تغییر در تنظیمات سفر خود دارید یا اینکه خودتان یا راننده خود را لغو کنید ، باید همیشه به طور معمول با پشتیبانی تماس بگیرید و توجه داشته باشید که نحوه پرداخت این سفرها بصورت نقدی یا اعتباری از مسافر است. این شما هستید که درخواست سفر را ثبت کردید.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

1 × چهار =

Powered by mihanseo