صفحه نمایش 5.8 اینچی بدون حاشیه آیفون 8

سعید ناصریمارس 16, 20201min0

شایعه شده که فاصله صفحه نمایش فقط 8 میلی متر تا لبه های آیفون 8 است و یک صفحه 5.5 اینچی در آیفون 8 جای گرفته است. اگر شایعات صحت داشته باشند ، اپل حاشیه های اطراف آیفون 8 را به 8 میلی متر کاهش می دهد. برای از بین بردن آن ، به زودی بعد از نمایش خیره کننده بنام Infinity Display که در گلکسی S8 و Galaxy S8 Plus به کار رفته است ، رکورد جدیدی را تعیین می کنید.

صفحه نمایش 5.8 اینچی بدون حاشیه آیفون 8

در طی چند سال گذشته ، ما همیشه شایعات زیادی در مورد تولید تلفن همراه آیفون شنیده ایم. معمولاً دقیق ترین اطلاعات توسط شخصی به نام مینگ چیو ، تحلیلگر شرکت KGI Securities آشکار می شود. Ming Qi Kuo در مورد آنچه اپل برای سال 2017 برنامه ریزی کرده امسال احتمالاً آیفون 7 اس با نمایشگر 4.7 اینچی ، آیفون 5.5 اینچی به همراه یک آیفون 5.8 اینچی 8. اپل احتمالاً دیگر از حسگر اثر انگشت استفاده نمی کند. از تلفن همراه آیفون 8 و 39 استفاده کرده و در عوض از فناوری تشخیص چهره استفاده می کنند که البته به اندازه امنیتی مورد قبول واقع نمی شود.

شایعه شده است که فاصله صفحه نمایش تا لبه های آیفون 8 فقط 2 میلی متر است و یک صفحه نمایش 5.5 اینچی بر روی آیفون 8 نصب شده است. هیچ سنسور اثر انگشت در آیفون 8 وجود ندارد بنابراین احتمال زیاد وجود دارد که صفحه OLED باشد. فرض بر این است که برخی از دکمه های مجازی برای تلفن همراه آیفون 8 وجود دارد که فقط صفحه را لمس می کنند.

اگر شایعات درست باشد و اپل حواشی اطراف آیفون 8 را به 8 میلی متر کاهش دهد ، به زودی بعد از نمایش خیره کننده ای به نام Infinity Display که در گلکسی S8 و Galaxy S8 Plus استفاده می شود رکورد جدیدی را تعیین می کند. .

گرانترین تلفن همراه iPhone 7 Plus BlackBerry Jet در حال حاضر با قیمت 969 دلار قیمت دارد اما شایعات حاکی از آن است که آیفون 8 از 1000 تا 1200 دلار قیمت دارد. بود.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

1 + 6 =