کره جنوبی از برنامه موجودی ماسک داروخانه با برنامه اطلاع می دهد

سعید ناصریمارس 11, 20201min0

دولت کره جنوبی ارقام فروش این ماسک را منتشر کرده است تا برنامه نویسان بتوانند برنامه ای را تهیه کنند که به مردم کشور موجودی داروخانه ها هشدار دهد. دولت کره جنوبی امیدوار است با اجتناب از صف های طولانی در داروخانه ها و شکایت مردم از عدم وجود ماسک به دلیل شیوع CVD 19 ، این کار را انجام دهد.

جانگ سوکیونگ ، معاون وزیر علوم ، اطلاعات و فناوری ارتباطات کره جنوبی امروز چهارشنبه در یک کنفرانس خبری اظهار داشت: دولت کره جنوبی می تواند برنامه ماسک دارویی خود را بسازد ، اما معتقد است که همکاری با بخش خصوصی می تواند بهینه تر و بهتر شود. خدمات نوآورانه در نهایت منجر به خدمات بهتر به مردم کره خواهد شد.

از روز دوشنبه ، شهروندان کره ای به دلیل محدودیت های اعمال شده از سوی دولت فقط می توانند دو بار ماسک بخرند.

حدود 23000 داروخانه در کره جنوبی ماسک هایی را به فروش می رسانند که از این تعداد 22000 موافقت کرده اند موجودی خود را منتشر کنند. اطلاعات مربوط به داروخانه هایی که از انتشار موجودی خود امتناع کرده اند در برنامه نمایش داده نمی شوند. تاکنون ده توسعه دهنده با استفاده از داده های منتشر شده برنامه هایی ایجاد کرده اند و پیش بینی می شود توسعه دهندگان بیشتری نیز در آینده از این داده ها استفاده کنند.

بزرگترین موتور جستجوی ناور ، کره جنوبی و Kakao ، بزرگترین برنامه چت در کشور ، همچنین از داده ها برای نشان دادن موجودی ماسک داروسازی در برنامه های نقشه خود استفاده می کنند.

شیوع ویروس Corona در کره جنوبی باعث شده است تا غول های فناوری LG و Samsung سامسونگ به طور موقت تولید را متوقف کرده و از ترس آلوده شدن کارگران برخی کارخانه های خود را تعطیل کنند.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

شانزده − پانزده =