برای نخستین سفر با هواپیما چه نکاتی را باید بدانیم

سعید ناصرینوامبر 29, 20211min0

اولین قدم برای گرفتن یک سفر خرید بلیط هواپیما است برای خرید یک بلیط برای خودتان برای انجام این کار به وب سایت بروید و بدون هیچ گونه استرس بلیط بخرید و یک سفر راحت و تسکین دهنده را تجربه کنید.اگر بلیط خود را قبل از ورود به فرودگاه چاپ نکرده اید با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید پاسپورت های شبانه روزی شما را پرینت کرده و در چمدان های خود چک می کنند. سپس شما از طریق کنترل گمرک و مهاجرت و همچنین مدیریت ایمنی پرواز خواهید رفت. هنگامی که شما با این انجام می شود, شما در مسیر هوا خواهد بود و قادر خواهد بود برای رفتن به دروازه شبانه روزی. بهترین کار خود را به در فرودگاه در اوایل برای پیدا کردن زمان برای انجام اقدامات فوق. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت هواپیمایی خود مراجعه کنید.

بلیط هواپیما

برای رزرو بلیط مشهد, برای اولین بار به وب سایت بروید. سایت های بلیط مانند علی بابا. خرید بلیط هواپیما علی بابا بسیار راحت است و شما به راحتی می توانید این کار را انجام دهید و از سفر به سایر مراحل لذت ببرید. مهم است که در تمام مراحل اولین سفر هوایی خود خونسرد بمانید.

اگر لازم است برای پرواز به ترک و اتصال به بلیط و شما یک چک در برای شبانه روزی را دریافت کرده اند, سپس پس از ورود به فرودگاه شما نیاز به تماس, رفتن را از طریق گمرک و مهاجرت, پرواز و, احتمالا, بررسی امنیت, علاوه بر این, شما تصویب در. این بستگی دارد که فرودگاه اتصال از طریق عبور خواهد کرد. شما می توانید وب سایت فرودگاه اتصال به دنبال مسافر را بررسی کنید.

درست مثل خود فرودگاهها باید این کار را به خوبی انجام دهند تا بتوانند در انتقال شما به شما کمک کنند. اگر شما نیاز به توصیه و یا کمک از کارکنان فرودگاه و کارکنان و یا یک میز کمک, شما می توانید سوال بپرسید.

زمان رسیدن به فرودگاه

مهمترین بخش این است که زودتر وارد فرودگاه شوید و نفس بکشید. نگاهی به اطراف, گرفتن همه چیز را در, استراحت و نگاهی به برخی از مفاد خود را. قرار دادن چک های هواپیمایی خود را در جداول, همه چیز احتمالا متفاوت برای هر کلاس از خدمات وجود دارد. اگر شرکت هواپیمایی شما کیوسک های خود چک دارد یک نماینده برای پاسخ به سوالات و کمک به شما حضور خواهد داشت. در صورتی که در منزل کار خود را انجام نداده باشید به شما داده خواهد شد. هنگامی که نوبت شما است به عامل سلام کنید و به او بگویید که چقدر برای شما جالب است. مهم نیست که چه احساسی نسبت به خودتان دارید مودب و دوستانه و خونسرد باشید. اجازه ندهید کسی به شما فشار بیاورد. با خواندن وب سایت شرکت هواپیمایی شما می توانید چیزهای زیادی در مورد این سیستم یاد بگیرید خوب است که قبل از ورود به فرودگاه برای خرید بلیط لحظه آخری هواپیما تا حد ممکن در مورد این سیستم یاد بگیرید.

سفر با هواپیما

به محض ورود, وزن توشه خود را مطابقت (بنابراین شما می دانید که چگونه بسیاری از محدودیت وجود دارد. چمدان به شما هزینه یک بازی فوق العاده اضافه شد. چمدانت را نگاه کن و بندازش داخل. برچسب چمدان را روی چمدان خود چاپ کنید (برچسب را نگاه کنید تا اطمینان حاصل کنید که مقصد و تمام اطلاعات در مورد نشان داده شده است) و تایید خود را مستند کنید. دستورالعمل های زیر است که شما باید با دقت دنبال دنبال, راه های بسیاری برای ادامه وجود دارد و هر هواپیمایی/فرودگاه متفاوت است. اگر استرس دارید یک نفس عمیق بکشید و اجازه ندهید کسی شما را بترساند.

ممکن است کسی بخواهد شما یا بار شما را معاینه کند و این کاملا طبیعی است. بعد از این همه فراموش شده است, شما می توانید به فرودگاه رفتن, رفتن به خرید, خوردن هر چه دوست دارید. اگر به برق نیاز دارید باید به مغازه های الکتریکی نزدیک باشید گاهی اوقات برای پیدا کردن یک مکان پیاده روی لازم است. سر به دروازه شبانه روزی, اعلام شماره شبانه روزی و شماره پرواز. بدانید که فرود چه زمانی شروع خواهد شد. در دروازه ده دقیقه قبل و با دقت گوش دادن به تمام اطلاعیه ها. اگر شما هر گونه سوال, تماس با عوامل برای کمک.

شرکت هواپیمایی شما ممکن است از طریق افراد مختلف متفاوت عمل کند. موقعیت خود را بر اساس شماره صندلی/خط پیدا کنید. به محض این که مسیر شما کامل و استقبال مسافران از پرواز, پیدا کردن نوبت خود را, توشه خود را و تعداد در پرواز خود را.

بلیط کیش

رسیدن به مقصد از هواپیما

هنگامی که شما به مقصد خود را دریافت کنید, می تواند به طور کامل مختل. استراحت دوباره, نگاهی به اطراف, دنبال نشانه هایی که شما را از طریق ورود رسمی و چمدان هدایت خواهد کرد. گاهی اوقات سخت است برای گفتن به کجا نگاه, چه به دنبال, بنابراین از کسی بپرسید دوباره. شما باید یک تجربه خوب در طول اولین پرواز خود را داشته باشد.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

14 + دوازده =

Powered by mihanseo