علایم ریفلاکس معده چیست؟

سعید ناصریاکتبر 29, 20211min0

رفلاکس یک بیماری بسیار شایع است که در مورد 20-25 ٪ از مردم تاثیر می گذارد. ترش تحریک پذیر تلخی در دهان سنگینی در سر و حتی یک سرفه مزمن هستند علائم یک بیماری است که می تواند افراد را برای بقیه زندگی خود را بهتر کنید.

وی افزود: ریفلاکس خفیف و شدید وجود دارد و بیماری مزمن است. بهترین درمان برای این کاهش اسید معده است. امپرازول یک دارو است که آن را در دوزهای بزرگ مصرف می کند ، می تواند ریفلاکس شدید را کنترل کند. با نوع ملایم بیماری ، کافی است دو بار در هفته استفاده کنید ، اما برخی از بیماران علاوه بر رفلکس ، درد دارند. زمینه اضطراب است که بیشتر آزار دهنده برای مری می شود در این حالت باید برای بیمار از داروهای آرام بخش استفاده می شود.

f891974_.jpg

مهارت اشاره شده است: یکی از ویژگی های افزایش اسیدیته معده و در نتیجه ، رفلکس ، سوزش سر دل پس از غذا خوردن. رفلکس می تواند در صبح یا عصر رخ دهد. برخی از غذاها مانند پیاز خام ، غذاهای ترش ، مواد نگهدارنده مانند پنیر ، پیتزا و فست فود ، سس کارخانه و چای تونیک ، ریفلاکس را تشدید می کنند. افرادی که جذب و تجربه سوزش سر دل در صبح توصیه به نوشیدن چای مقوی. نیم ساعت قبل از صبحانه ، یک کپسول امپرازول را برای دو هفته بخورید ، اگر علائم به مدت سه ماه بازگردد ، امپرازول باید به طور مداوم مصرف شود.

وی تاکید کرد که تغییرات فصلی و مصرف غذاهای خاص در فصول مختلف می تواند درمان ریفلاکس معده را کندتر کند. گاهی اوقات ریفلاکس دوره ای است, و در برخی موارد دائمی و می تواند به بهبود و بیش از چند سال به نظر می رسد. استرس باعث تشدید ریفلاکس و جلوگیری از واکنش در طول درمان.

معده و مشکلات گوارشی ، مانند معده و زخم دوازدهه ، می تواند به کاهش وزن منجر شود: گوارش و تسلط کبد اشاره کرد. کاهش وزن یک نشانه خطر است و بیمار باید معاینه بیشتری انجام دهد.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

12 − 9 =

Powered by mihanseo