آیا افزونه امنیتی ITHEMES SECURITY بهتر است یا WORDFENCE؟

سعید ناصریمارس 10, 20201min0

از آنجا که امنیت سایت بسیار مهم است ، روش های مختلفی برای بهبود امنیت سایت وجود دارد. نصب افزونه امنیتی در وب سایت های وردپرس یک کار معقول است و شما را از تهدیدهایی مانند هک سایت ، حملات خشن ، دستکاری در پرونده های مهم و موارد دیگر هشدار خواهد داد. در این مقاله درباره داده های وب قصد داریم دو مورد از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس را با هم مقایسه کنیم.

پلاگین ایمنی ITHEMES

iThemes یکی از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس است. طراح و توسعه دهنده افزونه امنیتی iThemes با عنوان "Better WP Security" شناخته می شود. این پسوند قادر به رفع بیش از 40 آسیب پذیری شناخته شده است. iThemes Security می تواند یک نقطه شروع خوب برای بهبود امنیت وب سایت شما باشد.

افزونه iThemes Security بیش از 900،000 نصب فعال دارد. یکی از بهترین مزیت های این افزونه امنیتی ، استفاده شدید از رمزهای عبور قوی و مسدود کردن کاربران غیرمجاز پس از چندین بار تلاش ناموفق است. این افزونه می تواند ربات های مخرب را شناسایی و کد تزریق شده به سایت را تشخیص دهد. سایر ویژگی ها شامل محافظت از سایت در برابر حملات مزاحم و سوءاستفاده از داده ها است. این افزونه دارای طیف گسترده ای از عملیات امنیتی است. احراز هویت افزونه 2 مرحله ای ابزاری بسیار محبوب است که رمز عبور را به سیستم یا تلفن همراه کاربر ارسال می کند ، جدا از رمزعبور استاندارد ، برای ورود به سیستم مورد نیاز است. در بعضی موارد که سرپرست اصلی به داشبورد اصلی سایت دسترسی نداشته باشد یا در تعطیلات باشد ، امکان قفل صفحه ورود و غیرقابل دسترسی را فراهم می کند ، که این یکی از ویژگی های جذاب این افزونه امنیتی است. شناسایی پرونده های اصلی و فعالیت های هکر مانند ویرایش پرونده های هسته از طریق ایمیل مطلع می شود.

ویژگی های افزونه امنیتی ارائه گزارش های امنیتی کاربرانی که چندین خطای ورود به سیستم دارند ، هنگام عدم دسترسی به صفحه ورود به سیستم ، با خطایی روبرو می شوند. (اگر مدتی نمی خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید) امکان پنهان کردن نسخه های jQuery و ابرداده پنهان یا مسدود کردن صفحات ورود به سیستم و مدیریت سایت امکان تنظیم عدم دریافت به روزرسانی های افزونه توسط پیش فرض جدول پایگاه داده WordPress به طور پیش فرض "Wp_" مورد علاقه برای تغییر مسیر پوشه wp-content که بسیاری از پرونده های حساس در آن ذخیره می شوند. SSL (Secure Socket Layer) را در صفحه مدیر یا صفحه اصلی فعال کنید. از جمله پایگاه داده ها ، پرونده ها و حملات ربات. پشتیبان گیری از پایگاه داده را با استفاده از برنامه ریزی و برنامه های نامه الکترونیکی تشخیص می دهد. غیرفعال کردن PHP در پوشه بارگذاری. تغییرات ایجاد شده در پرونده های مهم را تشخیص دهید. اگر تعداد ارسال ها صفر باشد ، صفحه نویسنده غیرفعال می شود. محافظت از وب سایت از دست زدن به آن. به روزرسانی پروفایل ها یا ثبت نام کاربران. محدود کردن ، گزارش و مسدود کردن هرزنامه ها. تأیید اعتبار ورود به سیستم دو مرحله را فعال کنید. افزونه امنیتی WORDFENCE

افزونه امنیتی Wordfence Delaware & 39th s بیش از 2 میلیون کاربر فعال به دست آورده است. این پسوند زمینه افزایش امنیت دسترسی ، فایروال وب ، اسکن امنیتی و مسدود کردن IP را فراهم می کند. این افزونه برای جلوگیری از حملات Brute Force Attack استفاده می شود. افزونه Wordfence بر فعالیت کاربر نظارت می کند و تهدیدات امنیتی را گزارش می کند. آنها همچنین از این ازن قدرتمند برای شناسایی مهاجمین استفاده می کنند & # 39؛ IP ها که در یک بانک اطلاعاتی ذخیره می شوند و پس از ورود به سیستم به کلیه وب سایت هایی که Wordfence را نصب می کنند به سرعت شناسایی می شوند. برای شناسایی بیش از 44000 کد مخرب اسکن کنید. همچنین یک دیوار آتش داخلی برای جلوگیری از حملات غیر طبیعی در وب سایت وجود دارد.

ویژگی های افزودنی تنظیمات سایت عمومی دسترسی به بخش آموزش امنیت وردپرس در مانیتورینگ امنیت افزونه های رسمی وب سایت و Attack های مخرب کنترل ترافیک ورودی سایت و امکان مشاهده کاربران & # 39؛ IP ها ، نام های میزبان ، مرورگرهای کاربران ، و غیره. دیوار آتش Wordfence از حملات مخرب جلوگیری می کند. اقداماتی را ایجاد می کند که یک مانع امنیتی علیه تهدیدات امنیتی ایجاد کند. کاربران و کل شبکه های حمله کننده شناخته شده را مسدود می کند. اقدامات امنیتی قدرتمندی را برای صفحات ورودی اجرا می کند. شناخته شده تهدیدات امنیتی وردپرس پشتیبانی از ویژگی های مسدود کردن IP WordPress Multisite از طرفداران تلفن همراه Tal به عنوان ابزاری احراز هویت دو مرحله ای برای نظارت بر تغییرات DNS غیرمجاز ، بررسی شاخص فضای دیسک و کلمه عبور های قوی برای حساب کاربری و بررسی و گزارش پرونده های مهم که برای جلوگیری از هک سایت در حال ویرایش هستند. بررسی نسخه های پشتیبان بدافزار و کد مخرب در پرونده های log ، ارسال و غیره. قدرت و پیچیدگی رمزهای عبور کاربر نهایی و مدیر جمع آوری را بررسی کنید

Wordfence برای کسانی که تمایلی به انجام برخی کارهای فنی ندارند ، انتخاب خوبی است. افزونه iThemes Security طیف گسترده ای از قابلیت ها و ویژگی های مختلف را دارد ، اما همانطور که می دانید می تواند بدافزارها و کدهای مخرب را نیز تشخیص دهد. برنامه افزودنی باید به گونه ای باشد که شما نگران فعالیت های آنلاین خود نباشید. نصب افزونه امنیتی اولین قدم برای افزایش امنیت وردپرس است ، یک قدم ساده اما بسیار بزرگ. اقدامات امنیتی دیگری نیز وجود دارد که می تواند برای اضافه کردن لایه های امنیتی به وب سایت استفاده شود. آنها به عنوان فعالیتهای زیر بسیار مفید هستند:

نصب فایروال نصب لاگین Captcha با استفاده از پسوندهای امنیتی…

سرانجام ، باید توجه داشته باشید که امنیت شوخی نیست و همیشه باید در جهت بهبود آن تلاش کنید. 🙂

ناوبری ارسال کنید

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

2 × 3 =